پرده هوا

7 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پرده هوا با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش پرده هوا با گارانتی اصلی ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل فرازکاویان ، میتسویی در اندازه های 90 ،100 ،120 ،150 ،180 ،200 سانتی متر را مشاهده و بر...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پرده هوا با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش پرده هوا با گارانتی اصلی ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل فرازکاویان ، میتسویی در اندازه های 90 ،100 ،120 ،150 ،180 ،200 سانتی متر را مشاهده و بررسی نمایید .

آنچه باید درباره انتخاب و خرید پرده هوا با گارانتی معتبر بدانیم

به طور کلی پرده هوا که به آن درب هوا نیز گفته می شود ،جریانی از هوا است که با استفاده از آن دو منطقه سرد و گرم را از یکدیگر جدا می کند همچنین از ورود آلاینده ها ، ورود گرد و غبار ، حشرات و هدر رفتن انرژی به فضای داخلی جلوگیری می کند. دستگاه پرده هوا رایج ترین فن دمنده رو به پایین که بدون مزاحمت برای درب در ورودی ساختمان نصب شده و با باز و بسته شدن درب در بین دو محیط با دماهای گوناگون شروع به کار می کنند. دستگاه پرده هوا در اندازه های گوناگون موجود است ، که برای ارتفاع 5/2 تا 5/4 متر مورد استفاده قرار می گیرد . در مورد نگهداری دستگاه پرده هوا حداقل باید هر سه ماه یکبار دستگاه را تمیز نمایید ، مخصوصا محیط های چرب و گرد و خاکی ، تا دستگاه به درستی کار نماید زیرا که چرب شدن ورودی دستگاه سبب افت کارایی دستگاه پرده هوا می گردد . از مواد شیمیایی برای تمیز کردن دستگاه پرده هوا استفاده نکنید ، از نصب این دستگاه در مکان هایی که امکان ورود آب به داخل دستگاه و موتور وجود دارد خودداری کنید . از دستگاه پرده هوا در کارخانجات مواد غذایی ، خودروسازی ، فروشگاه های زنجیره ای ، بیمارستان ها استفاده می شود. جلوگیری از نفوذ حشرات و آلاینده های موجود در هوا ، محافظت در مقابل سرما و گرما فضای داخل بعد از باز و بسته شدن درب ورودی ، جلوگیری از هدر رفتن انرژی ، افزایش فضای مورد استفاده در نزدیکی درب ها از مزیت های دستگاه پرده هوا می باشد . دستگاه پرده هوا به دو صورت عمودی وافقی قابل نصب می باشد اگر به صورت افقی نصب شود باید در بالا یا پایین محیط باز قرار بگیرد و در صورتی که به شکل عمودی نصب شود باید در یک یا دو سمت مکان باز قرار بگیرد. پرده هوا اداری ـ تجاری و پرده هوا صنعتی از مدل های پرده هوا می باشد که شامل برند پرده هوا فراز کاویان می باشد.

پرده هوا

از انواع پرده هوا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

پرده هوا اداری تجاری

مدل های اداری - تجاری مجهز به کویل آب گرم و هیتر برقی برای فصول سرد می باشد . صدای کم ، ظاهر زیبا ، اشغال فضای کمتر نسبت به دستگاه های صنعتی ، مصرف برق کم از مزایای پرده هوا مدل اداری تجاری می باشد که شامل برند میتسویی می باشد.

پرده هوا اداری

پرده هوا مدل صنعتی

پرده هوا مدل صنعتی در کارخانجات ، واحد های تجاری و تولیدی ، سردخانه های بزرگ که ارتفاع درب آنها بیشتر از 3 متر می باشد قابل استفاده می باشد .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 7 از 7 مورد

فیلتر توسط :