فن کویل یوراما

3 محصول وجود دارد

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی در رابطه با انواع فن کویل یوراما با گارانتی و خرید آنلاین، به همراه تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد خاص هر مدل در ظرفیت های 200 تا 1200 cfm با موقعیت نصب دیواری، سقفی، زمینی و کاستی با توانایی تنظیم ساده و دمای مناسب در داخل فضا و عملکرد بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی...

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی در رابطه با انواع فن کویل یوراما با گارانتی و خرید آنلاین، به همراه تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد خاص هر مدل در ظرفیت های 200 تا 1200 cfm با موقعیت نصب دیواری، سقفی، زمینی و کاستی با توانایی تنظیم ساده و دمای مناسب در داخل فضا و عملکرد بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید فن کویل یوراما- Yurama

یکی از سیستم های تهویه مطبوع پرکاربرد و محبوب فن کویل یوراما است که در تاسیسات ساختمان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. برند یوراما متعلق به کشور چین می باشد که موفقیت بالایی در بازار سیستم های تهویه مطبوع در کشورهای مختلف از جمله ایران دارد. سیستم فن کویل با توجه به عملکرد دوگانه ای که دارد از امتیاز بیشتری برخوردار است. این دستگاه قادر به تامین هوای سرد و همچنین هوای گرم است. بنابراین با در اختیار داشتن آن در چهار فصل سال می توان هوا را به درجه مطلوب خود رساند و از آسایش و رفاهی که فراهم می سازد، لذت برد. کمپانی تولیدی یوراما در تلاش است که با بهره گیری از برترین تکنولوژی ها و مواد اولیه مرغوب محصول درجه یکی را روانه بازار نماید. همچنین کارشناسان متخصص در فرایند تولید سیستم های تهویه مطبوع یوراما با نظارت بر این روند سعی دارند به سطح کیفیت و موارد حیاتی در ساخت آن، محصولاتی کاربردی با قدرت عملکرد مطلوب تولید عرضه نمایند. سیستم فن کویل به صورت با توجه به معیار موقعیت نصب به انواع مختلفی تقسیم می شود؛ اغلب برندهای سازنده این دستگاه، آن را در موقعیت نصب دیواری، زمینی، کاستی، سقفی توکار طراحی و تولید می نمایند. فن کویل یوراما نیز دارای مدل های گوناگونی از موقعیت نصب است تا نیاز ساختمان های متنوع با مشخصات خاص خود را پوشش دهند. قیمت به روز انواع فن کویل و مشخصات کامل تمامی مدل های آن را می توانید در وبسایت دماپویا مشاهده نمایید.

خرید فن کویل یوراما

انواع فن کویل یوراما از نظر تکنولوژی تولید و نوع عملکرد

تمامی مدل های فن کویل یوراما مطابق استانداردهای بین المللی و سطح کیفیت مطلوب جهانی تولید و عرضه می شود. سیستم تهویه مطبوع فن کویل را می توان مطابق معیارهای متفاوت به چندین مدل تقسیم کرد؛ این دستگاه در ظرفیت های هوادهی متنوعی تولید و عرضه می شود تا نیاز تهویه مطبوع متراژهای مختلف را تامین نماید. این برند فن کویل را در ظرفیت هوادهی 200 الی 1000 CFM تولید می کند. لازم به ذکر است که انتخاب ظرفیت مناسب، بایستی با توجه به متراژ مکان مورد نظر و مشخصات ساختمان انجام شود. برند یوراما با استفاده از برترین فناوری های روز دنیا اقدام به تولید می نماید. به موجب بهره مندی از کویل های آبی رنگ، برند یوراما را از رقبای آن متمایز می سازد؛ این کویل ها از تجمع باکتری جلوگیری می نماید. همچنین به سبب برخورداری از ترموستات درجه حرارت دستگاه قابل تنظیم است. از لحاظ نوع عملکرد فن کویل یوراما به وسیله پرتاب باد از طریق بلوور سرمایش و یا گرمایش لازم را تامین ساخته و این عمل از طریق عبور باد از کویل آبگرم و آب سرد انجام می گیرد.  به منظور تامین گرمایش به پکیج یا موتورخانه نیاز دارد و هوای سرد را از طریق اتصال به چیلر یا مینی چیلرها فراهم می آورد. انتقال آب سرد و گرم در سیستم تهویه مطبوع فن کویل به وسیله مدار لوله کشی انجام می گیرد. البته برخی مدل های فن کویل از سیستم هواساز مرکزی جهت تامین هوای مکش استفاده می نمایند. همچنین از لحاظ تعداد لوله، این دستگاه به دو مدل دو لوله و چهار لوله تقسیم شده که شامل لوله های رفت و برگشت می باشد. فن کویل های ساخته شده توسط برند یوراما در مدل های سقفی، دیواری و زمینی طراحی و تولید می گردند.

فن کویل سقفی توکار یوراما

همانطور که گفته شد دستگاه فن کویل از لحاظ موقعیت نصب در انواع گوناگونی ساخته می شود. یکی از این مدل ها به صورت سقفی می باشد که در سقف کاذب محیط نصب می گردند. مزیت این مدل آن است که فضایی از داخل محیط را اشغال نمی کند. ظرفیت هوادهی فن کویل یوراما در مدل سقفی، 300 الی 1200 CFM می باشد. این طیف گسترده نیاز مساحت های کوچک و بزرگ را پوشش داده و هوای آن را به درجه مطلوب می رساند. لوله های مسی به کار رفته در این دستگاه موجب افزایش طول عمر و بهبود عملکرد آن می شود. همچنین به کویل دو ردیفه است که اتصال به کانال برگشت آن از قسمت پشت یا زیر بدون تغییر مدل فن کویل ممکن می شود.

فن کویل دیواری یوراما

یوروما سیستم تهویه مطبوع فن کویل را در موقعیت نصب دیواری نیز طراحی و تولید می کند. این مدل با ظرفیت های هوادهی 200 الی 800 CFM ارائه می شود. از مشخصات این مدل طراحی زیبا و ساده آن است که به سبب نصب درون محیط، از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. این مدل دارای ابعاد کوچکی است تا فضای زیادی از محیط را اشغال نکند. فن کویل یوروما مدل دیواری مجهز به الکتروموتور تک فاز سه سرعته می باشد و با ایجاد صدای بسیار ضعیفی به وسیله الکتروفن های کاملا بالانس شده هوا را تهویه می نماید و دمای آن را به درجه تنظیم شده می رساند. این ویژگی سبب می شود تا به آسایش و استراحت کاربران خللی وارد نشده و صدای آزاردهنده ای ایجاد نکند.

فن کویل زمینی یوراما

یکی دیگر از مدل های موقعیت نصب فن کوئل یوراما مدل زمینی است. فن کویل زمینی در ظرفیت هوادهی 300 الی 1200 CFM تولید و روانه بازار رقابت می شود. همچنین این مدل در محیط داخل قرار می گیرند و از این رو از ظاهر شیکی برخوردار اند تا با فضای دکوراسیون محیط مورد نظر هماهنگ شود. تمامی مدل های فن کویل یوراما مجهز به فیلترهای قابل شستشو می باشند که لازم است در زمان های منظم تمیز شده تا باعث بهبود عملکرد آن شود. مدل زمینی برند یوراما هوا را به صورت روربرو یا بالا پخش می کنند؛ از این رو در سه مدل روبروزن، بالازن و شیب دار تولید می شوند.

فن کویل کاستی یوراما

برند یوراما دستگاه فن کویل را در مدل کاستی نیز طراحی کرده و به بازار عرضه می کند تا این بخش از نیاز بازار را پوشش دهد. این مدل قابل نصب در ساختمان های مسکونی، صنعتی، اداری و تجاری قابل استفاده است و عمدتا در اداره های بزرگ، بیمارستان ها، سالن های وسیع، دانشگاه ها و غیره به کار می رود. فن کویل یوراما مدل کاستی در دو مدل چهار طرفه و یک طرفه تولید می گردد؛ کاستی یک طرفه هوا را از یک جهت و مدل چهار طرفه هوا را از چهار جهت در محیط مورد نظر پخش می کند تا دمای آن را بسته به نیاز کاربر آن، افزایش یا کاهش دهد. فیلترهای تعبیه شده در آن مانع از ورود ذرات آلاینده ریز و درشت می شود و هوا را پاکیزه نگه می دارد.

گارانتی فن کویل یوراما و خدمات پس از فروش آن

تمامی مدل های فن کویل یوراما در ظرفیت های گوناگون دارای گارانتی اصلی و معتبر می باشد که در نمایندگی های سراسر کشور عرضه می شود.

لوگو یاروما

فروشگاه اینترنتی دماپویا به مشتریان خود این اطمینان خاطر را می دهد که انواع مدل های فن کویل یوراما عرضه شده را با بهترين قيمت و سریع ترین زمان با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.

پنهان کن
بیشتر
فن کویل یوراما فن کویل یوراما | خرید و انواع قیمت - دماپویا
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده