فن کویل گرین

23 محصول وجود دارد

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل گرین با گارانتی پشم شیشه پارس و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 200 تا 1400 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی ، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در...

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل گرین با گارانتی پشم شیشه پارس و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 200 تا 1400 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی ، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در داخل فضا را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده فن کویل گرین

فن کويل گرين در ظرفيت های 200 تا 400 CFM در مدل های ديواری ، سقفی توکار ، سقفی کاستی يکطرفه ، کاستی 4 طرفه و زمينی توليد ميشود.

فن کويل کاستی چهار طرفه گرين

در 8 ظرفيت متفاوت با ابعاد های استاندارد ميباشد، فن کويل کاستی 4 طرفه در ظرفيت 400 CFM تا 800 CFM با الکتروموتور سه سرعته عمودی و فن سانتريفيوژ افقی توليد ميگردد. فن کويل های کاستی 4 طرفه مجهز به برد هوشمند الکتريکی با قابليت نمايش وضعيت دستگاه روی نمايشگر ميباشد فن کويل گرين کاستی مجهز به الکتروپمپ درين جهت تخليه آب کندانس شده در تشتک دستگاه ميباشد.فن کويل های کاستی 4 طرفه گرين به دليل نصب در ارتفاع مجهز به ريموت کنترل و ترموستات در محل هوای ورودی به دستگاه جهت تنظيم کارکرد آن ميباشد.

فن کویل کاستی 4 طرفه گرین

فن کويل های کاستی يکطرفه گرين

در ظرفيت های 200 ، 300 ، 400 و 500 CFM دارای الکتروموتور 3 دور و فن سانتريفيوژ دو طرفه توليد ميگردد.فن کويل کاستی گرين دارای ترموستات و کنترل از راه دور جهت مکش هوا ميباشد.تمامی فن کويل های کاستی در مدل های يکطرفه و 4 طرفه دارای عايق بندی بدنه هستند که باعث جلوگيری از انتشار صدا و افزايش راندمان حرارتی بالا ميشود.فن کويل کاستی يکطرفه دارای پمپ درين برای تخليه آب تقطير شده ميباشد.

فن کویل کاستی یکطرفه گرین

فن کويل سقفی توکار گرين

بدون کابين در ظرفيت 200 تا 1400 CFM دارای پلنيوم جهت ورود هوا و فيلتر ميباشد و جنس فيلتر فن کويل توکار از نوغ پليمری با دوام و قابل شستشو ميباشد.فن کويل سقفی توکار گرين دارای ارتفاع 28 سانيتمتر ميباشد که در سقف کاذب با ارتفاع کم قرار ميگيرد.دستگاه فن کويل سقفی توکار گرين دارای افت فشار خارجی در ظرفيت 600 CFM به ميزان 30 پاسکال و در ظرفيت 800 تا 1400 CFM به ميزان 30 / 50 پاسکال ميباشد.

فن کویل سقفی توکار گرین

فن کويل زمينی گرين

طوری طراحی شده که ميتوان آن را به صورت سقفی نصب نمود. يکی از مزايای فن کويل های زمينی و سقفی دارا بودن کنترل اتوماتيک با ريموت از راه دور ميباشد.يکی از قابليت های مهم در فن کويل های زمينی بدنه بسيار باريک آن است و دارای دريچه خروجی هوای دستگاه به طور اتومات برای تغيير زاويه هوای خروجی به صورت عمودی ميباشد. فن کويل گرين مجهز به دريچه قابل باز کردن و دسترسی به اجزای داخلی فن کويل از جمله فيلتر برای سرويس ميباشد.فن کويل های زمينی و سقفی دارای ظرفيت 400 تا 1000 CFM بازه هوادهی هستند.تشتک فن کويل سقفی زمينی گرين طوری طراحی و توليد شده که امکان جمع آوری آب های تقطير شده را در دو حالت عمودی و افقی را دارا ميباشد.

فن کویل زمینی گرین

فن کويل های ديواری گرين

در ظرفيت های 200 تا 800 CFM بر روی ديوار نصب شده و دارای طرح اسپليت با بدنه دکوراتيو ، ريموت کنترل و ترموستات فابريک نصب شده روی دستگاه جهت تنظيم کارکرد ميباشد.فن کويل گرين مجهز به فيلتر پليمری قابل شستشو ، با دوام و دارای فن از نوع فن سانتريفيوژ لوله ای ميباشد.فن کويل ديواری گرين دارای برد الکترونيکی هوشمند جهت نمايش عيب يابی دستگاه و مجهز به نمايشگر LED به روی بدنه هستند.

فن کویل دیواری گرین

تامين نگهداری فن کويل از نکات با اهميت برای جلوگيری از فشار دستگاه و سوختن آن ميباشد که طی دوره های منظم فيلتر های فن کويل را بايد تميز يا تعويض نمود در صورت عدم توجه به اين نکته باعث کثيف شدن فن ميشود که ايجاد صدا کرده و باعث شکستن فن ميشود.

گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل گرین

تمامی فن کويل های گرين دارای 6 سال گارانتی کمپرسور ، 24 ماه قطعات ، با گارانتی اصلی شرکت پشم شيشه پارس در وب سايت دماپويا عرضه می شود .

ضمانت نامه فن کویل گرین

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 23 از 23 مورد