فن کویل وستن ایر

8 محصول وجود دارد

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل وستن ایر با گارانتی اورین تهویه آوا و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 200 تا 2000 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی ، توانایی تنظیم سریع دمای من...

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل وستن ایر با گارانتی اورین تهویه آوا و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 200 تا 2000 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی ، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در داخل فضا را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه فن کویل وستن ایر - VESTEN AIR

فن کویل وستن ایر  از سری تجهیزات تهویه مطبوع می باشد. این محصولات با قابلیت سرمایش و گرمایش جهت ایجاد هوای مطبوع در محیط های اداری، تجاری و مسکونی تولید و عرضه می گردند. فن کویل های وستن ایر در ظرفیت های 300 تا 800 CFM با قابلیت نصب  سقفی ، دیواری و زمینی ارائه می گردند. از ویژگی اين دستگاه میتوان عملکرد آرام و بی صدا، فیلتر با قابلیت شستشو اشاره نمود. شما با خرید فن کویل وستن ایر علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه های اقتصادی، هوایی مطبوع در محیط ایجاد نمایید. فن کویل های وستن ایر در ظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشند. در ادامه به اساس کار هریک همراه با تصویر پرداخته ایم.

فن کویل زمینی وستن ایر

در ظرفیت های 400 تا 1000 CFM مجهز به ریموت کنترل بی سیم با بدنه باریک و دکوراتیو و عایق بندی مناسب میباشد. فن کويل وستن ایر زمینی دارای قابلیت نصب به صورت عمودی و افقی با دریچه های متحرک به منظور ورود وخروجی جریان هوا با زاویه وسیع تر و عملکرد کم صدا را دارا میباشد. فن کویل زمینی وستن ایر دارای قابلیت چرخش و پرتاب باد به 4 جهت ، فیلتر هوای قابل شستشو و تعویض فیلتر با عمر طولانی و بدنه آلومینیوم میباشد. در فن کویل های زمینی سقفی وستن ایر فن سه دور بر اساس ارتفاع سقف ، درجه توزیع هوا وجود دارد .

فن کویل زمینی وستن ایر

فن کویل دیواری وستن ایر

در ظرفیت های 200 تا 800 CFM مجهز به ریموت بی سیم و بدنه عایق بندی شده و عملکرد کم صدا میباشد.فن کوئل وستن ایر دیواری مجهز به فیلتر پر قدرت و قابل شستشو جهت جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل محیط میباشد . فن کوئل های وستن ایر دیواری دارای نمایشگر دیجیتالی جهت بررسی وضعیت دستگاه هستند و دارای ارتفاع کم و مجهز به فن سه دور و دکوراتیو طراحی وتولید میشود.

فن کویل دیواری وستن ایر

فن کویل سقفی توکار وستن ایر

در ظرفیت های 200 تا 1400 CFM که در ظرفیت 200 CFM مجهز به پلنیوم ، فیلتر و عملکرد کم صدا میباشد . فن کوئل سقفی وستن ایر دارای شیر هواگیری دستی و با طراحی بدنه کم ارتفاع با فیلتر پرقدرت قابل شستشو جهت جلوگیری از گرد و غبار به محیط و مجهز به باکس اختلاط هوا میباشد. فن کویل وستن ایر سقفی از بدنه آلومینیومی خالص جهت جلوگیری از ضربه تشکیل شده و دارای راندمان بسیار بالا و مجهز به فن سه دور میباشد . فن کویل سقفی وستن ایر توکار با ظرفیت 200 CFM دارای دریچه قابل تنظیم و وزن استاندارد و پایین و بهره وری انرژی بالا میباشد.

فن کویل سقفی توکار وستن ایر

فن کویل کاستی یک طرفه وستن ایر

در ظرفیت 200 تا 500 CFM مجهز به پمپ درین با دهانه پمپاژ 700 میلیمتر با ریموت بی سیم میباشد. فن کوئل های وستن ایر کاستی یکطرفه نیاز به دریچه رفت و برگشت ندارد و دارای راندمان انتقال حرارتی بالا ، فیلتر پر قدرت و قابل شستشو با طراحی دکوراتیو با ارتفاع کم و عملکرد کم صدا میباشد. فن کویل کاستی یکطرفه وستن ایر دارای فن سه دور ، راندمان بسیار بالا به میزان 15% بیشتر از فن کوئل های مشابه میباشد. فن کوئل های کاستی وستن ایر از مبدل و آلومینیوم با عملکرد بالا و عدم تغییر رنگ تشکیل شده و این فن کویل ها مجهز به موتور گردان بسیار قوی جهت توزیع مناسب هوا با درجات مختلف و تنظیمات سرمایش و گرمایش به صورت دلخواه میباشد.

فن کویل کاستی یکطرفه وستن ایر

فن کویل کاستی 4 طرفه وستن ایر

در ظرفیت 300 تا 1400 CFM دارای قابلیت اتصال به هوای تازه و مجهز به نمایشگر جهت عیب یابی دستگاه و ریموت کنترل بی سیم میباشد. فن کویل وستن ایر کاستی 4 طرفه دارای پمپ درین با دهانه پمپاژ 800 میلیمتر و مجهز به فن گریز از مرکز با سطح صدای پایین ، فن سه دور و دریچه توزیع قابل تنظیم هوا میباشد.

فن کویل کاستی 4 طرفه وستن ایر

گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل وستن ایر

تمامی فن کويل های وستن ایر دارای 2 سال گارانتی کمپرسور شرکت اورین تهویه آوا   می باشد.

garanty-vestenair

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های فن کویل وستن ایر ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 8 از 8 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - CFM