فن کویل وستا

5 محصول وجود دارد

ما در این مقاله با ارائه ی اطلاعاتی به آشنایی و بررسی مشخصات فنی، اطلاعات فروش و گارانتی اصلی درخصوص یکی از پرکاربرد ترین سیستم های تهویه مطبوع تحت عنوان فن کویل وستا (WESTA) پرداخته ایم. در واقع باید گفت این نوع از تجهیزات به دلیل برخورداری از یکسری قابلیت و کارایی ها همواره در بخش های متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرند به همین علت نیز کمپانی ها...

ما در این مقاله با ارائه ی اطلاعاتی به آشنایی و بررسی مشخصات فنی، اطلاعات فروش و گارانتی اصلی درخصوص یکی از پرکاربرد ترین سیستم های تهویه مطبوع تحت عنوان فن کویل وستا (WESTA) پرداخته ایم. در واقع باید گفت این نوع از تجهیزات به دلیل برخورداری از یکسری قابلیت و کارایی ها همواره در بخش های متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرند به همین علت نیز کمپانی های بسیاری در جهت طراحی و عرضه ی این محصول به فعالیت پرداخته اند اما در این بین تنها تعدادی از آنها توانسته جایگاه بالا را در این بازار رقابتی به خود اختصاص دهند که به عنوان یک نمونه از مطرح ترین ها در زمینه ارائه انواع این سیستم ها میتوان به انواع فن کوئل وستا اشاره نمود. نکته ی حائز اهمیت در خصوص این محصول راه اندازی،طراحی و تولید انواع این سیستم ها توسط مهندسین و متخصصین ایرانی بوده که با نام شرکت وستا صنعت در بازار شناخته شده است.

مشخصات خرید فن کویل وستا - WESTA

اگر بخواهیم به آشنایی و بررسی از انواع فن کویل وستا بپردازیم ابتدا باید تمامی مشخصه های فنی مربوط به آن را شناسایی نموده تا در نهایت بتوانیم با داشتن اطلاعات از کاربری آن محصول متناسب با نوع نیازمان را انتخاب نماییم. لازم به ذکر است تمامی سیستم های ارائه شده توسط این برند با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی و نیروهای متخصص بوده و همین عاملیست که توانسته جایگاه بالایی را به فن کویل وستا در عرصه بازار رقابتی اختصاص دهد. در رابطه با فن کویل ها باید گفت از دو بخش اصلی فن و کویل به منظور سرد یا گرم سازی و تامین دما تشکیل شده اند. اگر بخواهیم به انواع موجود از فن کویل اشاره داشته باشیم میبایست مدل های آن تحت عنوان دیواری، سقفی، زمینی، دیواری و کانالی را معرفی نماییم. طراحی این محصول به گونه ای است که جنس بدنه ی کویل ها از ورقه گالوانیزه عایق کاری شده بوده و عایق داخل بدنه ی آن نیز به جهت جلوگیری از صدا و بالا بردن مقاومت بدنه در برابر حرارت و اشتعال مورد استفاده قرار میگیرد علاوه بر این ها وجود فیلترهای قابل شستشو و قابل تعویض را نیز میتوان به عنوان یکی دیگر از ویژگی های این محصول به شمار آورد. جهت دریافت بهترین قیمت انواع فن کویل میتوانید به صفحه ارائه شده مراجعه نمایید.

مشخصات خرید فن کویل وستا

نحوه ی عملکرد انواع فن کویل وستا

تمامی فن کویل ها از دو بخش اصلی فن و کویل تشکیل شده اند که در رابطه با فن کویل وستا نیز این موضوع وجود دارد. در واقع بهتراست بگوییم وجود این دو بخش به عنوان محرکه ی اصلی در این سیستم های تهویه مطبوع ایفای نقش می کنند به این صورت که اولا با در نظر داشتن موقعیت نصب به صورت تو یا روکار قرار گرفته و سپس با در نظر گرفتن نوع نیازمان قابلیت تامین برودت یا حرارت را داراست. این نوع از تجهیزات تهویه مطبوع شناخته شده با نام فن کویل وستا با برخورداری از یکسری از ویژگی ها بهترین انتخاب برای محیط هایی با متراژ های بالا از جمله: هتل، آپارتمان و ... به شمار می آیند. علاوه بر این ها باید گفت این سیستم ها میتواند به عنوان تهویه مطبوع هایی مرکزی نیز مورد استفاده قرار بگیرند چرا که ازهزینه های اضافی در مصرف برق نیز جلوگیری نموده و قدرت بالایی را در انتشار دما در تمام فضای یک محیط را دارند. از انواع فن کویل وستا نمونه های زمینی سقفی کاستی دیواری آن است که باتوجه به مشخصه های فنی ای که هریک دارند در یک محیط متناسب با آن کارایی دارند. هر مدل از این سیستم ها دارای یکسری از قابلیت ها میباشند به عنوان مثال هر مدل از آن انتشار دما را در چند جهت صورت می دهد به این معنا که در مدل زمینی ها از این سیستم انتشار و انتقال دما به صورت بالا و روبه رو زن ، در مدل سقفی این عملیات میتواند به دو حالت یک یا چهار طرفه انجام گیرد.

گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل وستا

در خصوص گارانتی این دست از تجهیزات تهویه مطبوع تحت عنوان فن کوئل وستا باید گفت در کشور ما جهت بهره مندی از خدمات آن، شرکت سازنده مشغول به فعالیت بوده که افراد میتوانند با مراجعه به نمایندگی های آن این خدمات را دریافت نمایند. گفتنی است تمام سیستم های ارائه شده ی این شرکت تولید کننده پس از نصب و راه اندازی از این خدمات و گارانتی به صورت کامل بهره مند می گردند. 

لوگوی وستا

وب سایت دماپویا این اطمینان را به شما مشتریان عزیز در خصوص ارائه ی بهترین قیمت و ضمانت اصلی انواع مدل های فن کویل وستا خواهد داد. همچنین لازم به ذکر است که تمامی فعالیت های این وب سایت جهت فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی و با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن ، تجارت و برطبق قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت میگیرد.

پنهان کن
بیشتر
فن کویل وستا فن کویل وستا | خرید و انواع قیمت - دماپویا
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده