فن کویل میدیا

5 محصول وجود دارد

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل میدیا با گارانتی بانیان و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 150 تا 2200 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی ، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در داخل ...

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل میدیا با گارانتی بانیان و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 150 تا 2200 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی ، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در داخل فضا را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه فن کویل میدیا - MIDEA

گروه تولیدی میدیا با بهره گیری از جدیدترین فن آوری های روز سیستم تهویه مطبوع با عملکرد سرمایش و گرمایش تولید و به بازار ارائه می نماید. انواع فن کويل های سقفی ، ديواری ، کاستی و زمينی با ظرفیت های متفاوت از محصولات تولیدی کمپانی میدیا می باشد. فن کويل میديا در ظرفيت های 150 تا 2200 CFM در مدل های سرمايش و گرمايش ميباشد اين دستگاه طوری طراحی و توليد ميشود که قابليت نصب در هتل ها، ساختمان های اداری و تجاری را دارا ميباشد. 

فن کويل زمینی میدیا

در نوع پايه دار و بدون پايه در ظرفيت های 150 تا 900 CFM طراحی و توليد شده که در نوع پايه دار مجهز به دريچه مکش هوا از زير و در نوع بدون پايه مجهز به دريچه مکش هوا از جلوی دستگاه ميباشد. فن کويل های زمينی ميديا در نوع شيب دار و معمولی ميباشد ، اين دستگاه مجهز به فن های گالوانيزه جهت مقاومت بيشتر فن، در برابر ضربات احتمالی و نوسانات کمتر و عملکرد کم صدا و همچنین حسگر دما و امکان تغییر دور فن می باشد. لوله کشی های فن کويل میدیا زمینی به وسيله شيلنگ های مخصوص با پوشش حصيری فلزی انجام ميگيرد. الکتروموتور این فن کویل از انواع تک شيفت، دو شيفت و سه دور تشکيل شده است و دارای فيلتر آلومينيومی جهت جلوگيری از گرد و غبار و به راحتی قابل شستشو و سرويس ميباشد.

MIDEA-FAN-KOEL

فن کويل سقفی توکار میديا

جنس بدنه فن کويل های سقفی ميديا در ظرفیت 200 تا 1200 CFM از گالوانيزه با ضخامت مناسب جهت جلوگيری از ضربات ميباشد ، اين دستگاه دارای فيلتر آلومينيومی جهت جلوگيری از گرد و غبار و امکان نظافت از سه جهت چپ ، راست و پايين ميباشد. فن کويل ميديا سقفی مجهز به سينی گالوانيزه جهت جمع آوری آب از کويل در روز های گرم ميباشد. فن کويل های سقفی توکار مديا از دو نوع فشار استاتيکی خارجی 12 و 30 پاسکال توليد ميشود. در فن کويل های سقفی توکار جهت کنترل و تنظيم دمای دستگاه از ترموستات سه دور دو فصل ديواری استفاده ميشود اين ترموستات ها از نوع آنالوگ ، ديجيتال و ريموت کنترل دستی ميباشد.

فن کویل سقفی توکار میدیا

فن کويل کانالی میديا

در ظرفيت های 800 تا 2200 CFM در دو نوع فشار استاتيک 100 تا 700 توليد و عرضه ميشود . فشار استاتيکی فن کويل میدیا کانالی از سقفی توکار بالاتر بوده و قابليت کانال کشی جهت توزيع مناسب هوا را دارا ميباشد.جنس بدنه اين دستگاه از نوع ورق گالوانيزه با دوام جهت مقاومت در برابر ضربات بوده و مجهز به فيلتر آلومينيومی جهت جلوگيری از گرد و غبار ميباشد و به راحتی قابل شستشو هستند. ترموستات های فن کويل کانالی مديا از نوع ديجيتال ، آنالوگ و کنترل شونده از راه دور ميباشد.

فن کویل کانالی میدیا

فن کويل های کاستی میديا

چهار طرفه از دو نوع کامپکت و معمولی ميباشد که ظرفيت کامپکت از 300 تا 500 و در نوع معمولی از ظرفيت 600 تا 1500 توليد و عرضه ميشود. ترموستات های فن کويل کاستی جهت کنترل دور فن و ظرفيت دستگاه با ريموت کنترل دستی از راه دور ميباشد. فن کويل ميديا کاستی مجهز به پمپ تخليه درين آب تقطير شده با هد 75 سانتی متر ميباشد اين پمپ در فن کويل کامپکت دارای هد 50 سانتی متر توليد ميشود. اين فن کويل دارای تايمر 24 ساعته در برد الکترونيک دستگاه ، فن سانتريفيوژ 3 بعدی جهت دستيابی به راندمان بيشتر و صدای کمتر ميباشد که به صورت افقی در دستگاه قرار ميگيرد.فن کويل ميديا کاستی 4 طرفه امکان خروج هوا از چهار جهت و مجهز به دريچه خودکار توزيع هوا برای سرمايش يکنواخت و موثر ميباشد.فن کويل کاستی مديا کامپکت امکان اتصال به هوای تازه را ندارد و لازم به ذکر است که تفاوت بين فن کويل های چهار طرفه کامپکت و معمولی در ميزان ظرفيت ، ابعاد ، امکان اتصال به هوای تازه و قدرت پمپ درين را دارا ميباشد.

فن کویل کاستی 4 طرفه میدیا

فن کويل کاستی يک طرفه

در ظرفيت های 300 تا 600 CFM توليد و عرضه ميشود . جريان هوا در فن کويل های يک طرفه دارای جريان يکنواخت با کمترين سطح صدا و دارای بدنه ی بسيار باريک و با ارتفاع کم که به راحتی در سقف کاذب قرار گيرند توليد ميشود. دريچه اين فن کويل ها از نوع خودکار و حرکت دو طرفه بالا و پايين هستند. فن کويل میدیا کاستی يک طرفه مجهز به ترموستات روی بدنه و نمايشگر LED جهت نمايش وضعيت کار کرد دستگاه ميباشد. فيلترهای فن کويل کاستی ميديا از نوع پليمری جهت جلوگيری از گرد و غبار ميباشد که به راحتی قابل شستشو هستند.

فن کویل کاستی یکطرفه میدیا

فن کويل ديواری میديا

در ظرفيت های 300 تا 600 CFM دارای شير کنترل اتوماتيک سه راهه و قابليت نصب روی ديوار ميباشد . از شير اتوماتيک سه راهه جهت کنترل ظرفيت بهتر و تنظيم دقيق دماي محيط و ايجاد آسايش بيشتر استفاده ميشود. فن کويل ديواری ميديا دارای نمايشگر LCD جهت نمايش دما و عملکرد فن ميباشد. ترموستات موجود در دستگاه به شما اين امکان را ميدهد که کنترل کارکرد سيستم فن کويل مديا ديواری را به وسيه فرمان ريموت کنترل دما تنظيم نماييد. فن کويل ديواری دارای قابليت زمان بندی 24 ساعته جهت کارکرد خاموش و روشن شدن دستگاه و مجهز به فيلتر پليمری جهت جلوگيری از ورود گرد و غبار به دستگاه ميباشد.

فن کویل دیواری میدیا

گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل میدیا

فن کويل های میديا دارای 5 سال گارانتی کمپرسور، 30 ماه سایر قطعات با گارانتی اصلی شرکت بانيان در سراسر ایران عرضه می گردد.

ضمانت نامه فن کویل میدیا

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های فن کویل میدیا ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده