فن کویل میدیا

فن کویل میدیا

5 محصول وجود دارد

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل میدیا با گارانتی بانیان و خرید آنلاین باتصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 150 تا 2200 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با راندمان و هوادهی بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی ،توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در داخ...

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل میدیا با گارانتی بانیان و خرید آنلاین باتصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 150 تا 2200 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با راندمان و هوادهی بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی ،توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در داخل فضا را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه فن کویل میدیا - MIDEA

یکی از موارد مهم در صنعت تاسیسات ساختمانی، استفاده از انواع سیستم تهویه مطبوع می باشد. سازنده های ساختمان ها بلند و بزرگ همواره در پی بهره گیری از شیوه ای مدرن جهت ایجاد هوای مطبوع در ساختمان هستند. گروه تولیدی میدیا یکی از کارخانه های بزرگ تولید کننده ی لوازم خانگی از جمله سیستم های سرمازا می باشد. این کارخانه با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های روز محصولاتی با سطح کیفیت بسیار بالا تولید و ارائه می نماید.  فن کویل وسیله ای با قابلیت عملکرد سرد و گرم می باشد که میتوان در تمامی روزهای سال هوایی مطلوب به فضای داخلی هدیه بخشید. این کمپانی انواع فن کویل با موقعیت نصب زمینی، سقفی توکار، کانالی، کاستی و دیواری جهت استفاده در فضاهای مختلف از قبیل هتل ها، ساختمان های ادرای، تجاری، واحدهای آپارتمانی تولید و عرضه می گردد. استفاده از فناوری های مدرن در ساخت این تجهیزات سبب کاهش مصرف انرژی و در نهایت افزایش راندمان و بازدهی آنها می شود. استفاده از ورق گالوانیزه ضخیم در ساخت بدنه مقاومت و استحکام دستگاه را دوچندان کرده است. فن کویل های گرین در ظرفیت هوادهی 150 الی 2200 CFM طبق استانداردهای بین المللی تولید و به اکثر کشورها از جمله ایران صادر می گردد. تمامی محصولات میدیا با گارانتی اصلی در وبسایت دماپویا قابل ارائه می باشد.

خرید فن کویل میدیا

انواع فن کویل میدیا از نظر تکنولوژی تولید و نوع عملکرد

محصولات تولیدی کمپانی میدیا مطابق فناوری های مدرن به شیوه ای نوین طراحی و ساخته شده اند، به همین جهت دارای عملکرد و کارایی فوق العاده مطلوبی می باشند. به دلیل تنوع در انواع مدل های موجود از این محصولات میتوان بدون محدودیت در ساختمان های اداری و تجاری در متراژهای مختلف به منظور تامین هوایی مطبوع بهره مند شد. همانطور که اشاره شد فن کویل ها دارای قابلیت عملکرد سرمایشی و گرمایشی هستند، به همین جهت برای تامین آب مورد نیاز کویل ها، آب گرم را از پکیج و یا موتورخانه، و به منظور تامین هوای سرد، از چیلر ها آب سرد مورد نیاز را دریافت می کنند. کمپانی میدیا از بهترین نوع آلیاژ مس به منظور تبادل بهتر انرژی، برای تهیه کویل ها بهره می برد. همچنین به منظور کاهش صدای دستگاه حین عملکرد از فن آکسیال بهره برده به این ترتیب بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. فن کویل های میدیا با ظرفیت هوادهی 150 الی 2000 cfm در مدل های زمینی، سقفی توکار، کانالی، کاستی چهارطرفه و یکطرفه با قدرت و کیفیت بسیار مطلوب تهیه و در بازار موجود می باشد. 

فن کویل زمینی میدیا

در نوع پايه دار و بدون پايه در ظرفيت های 150 تا 900 CFM طراحی و توليد و عرضه می گردد. فن کویل پايه دار مجهز به دريچه مکش هوا از زير و در نوع بدون پايه مجهز به دريچه مکش هوا از جلوی دستگاه ميباشد. فن کویل های زمينی ميديا در نوع شيب دار و معمولی موجود می باشد و در اتاق های کار، راهروی بیمارستان ها ومدارس بیشترین کارایی را دارد. اين دستگاه مجهز به فن های گالوانيزه جهت مقاومت بيشتر فن، در برابر ضربات احتمالی و نوسانات کمتر و عملکرد کم صدا و همچنین حسگر دما و امکان تغییر دور فن می باشد. لوله کشی های فن کویل میدیا زمینی به وسيله شيلنگ های مخصوص با پوشش حصيری فلزی انجام ميگيرد. الکتروموتور این فن کویل از انواع تک شيفت، دو شيفت و سه دور تشکيل شده است و دارای فيلتر آلومينيومی جهت جلوگيری از گرد و غبار و به راحتی قابل شستشو و سرويس ميباشد.

خرید فن کویل زمینی میدیا

فن کویل سقفی توکار میديا

جنس بدنه فن کویل های سقفی ميديا در ظرفیت 200 تا 1200 CFM از گالوانيزه با ضخامت مناسب جهت جلوگيری از ضربات ميباشد. اين دستگاه دارای فيلتر آلومينيومی جهت جلوگيری از گرد و غبار و امکان نظافت از سه جهت چپ ، راست و پايين ميباشد. فن کویل میدیا سقفی مجهز به سينی گالوانيزه جهت جمع آوری آب از کويل در روز های گرم ميباشد. فن کویل های سقفی توکار مديا از دو نوع فشار استاتيکی خارجی 12 و 30 پاسکال توليد ميشود. در فن کویل های سقفی توکار جهت کنترل و تنظيم دمای دستگاه از ترموستات سه دور دو فصل ديواری استفاده ميشود اين ترموستات ها از نوع آنالوگ ، ديجيتال و ريموت کنترل دستی ميباشد.

خرید فن کویل سقفی توکار میدیا

فن کویل کانالی میديا

در ظرفيت های 800 تا 2200 CFM در دو نوع فشار استاتيک 100 تا 700 توليد و عرضه ميشود. فشار استاتيکی فن کویل میدیا کانالی از سقفی توکار بالاتر بوده و قابليت کانال کشی جهت توزيع مناسب هوا را دارا ميباشد.جنس بدنه اين دستگاه از نوع ورق گالوانيزه با دوام جهت مقاومت در برابر ضربات بوده و مجهز به فيلتر آلومينيومی جهت جلوگيری از گرد و غبار ميباشد و به راحتی قابل شستشو هستند. ترموستات های فن کویل کانالی مديا از نوع ديجيتال ، آنالوگ و کنترل شونده از راه دور ميباشد. 

خرید فن کویل کانالی میدیا

فن کویل کاستی میديا

چهار طرفه از دو نوع کامپکت و معمولی ميباشد که ظرفيت کامپکت از 300 تا 500 و در نوع معمولی از ظرفيت 600 تا 1500 توليد و عرضه ميشود. ترموستات های فن کویل کاستی جهت کنترل دور فن و ظرفيت دستگاه با ريموت کنترل دستی از راه دور ميباشد. فن کویل میدیا کاستی مجهز به پمپ تخليه درين آب تقطير شده با هد 75 سانتی متر ميباشد اين پمپ در فن کویل کامپکت دارای هد 50 سانتی متر توليد ميشود. اين فن کویل دارای تايمر 24 ساعته در برد الکترونيک دستگاه، فن سانتريفيوژ 3 بعدی جهت دستيابی به راندمان بيشتر و صدای کمتر ميباشد که به صورت افقی در دستگاه قرار ميگيرد. فن کویل میدیا کاستی 4 طرفه امکان خروج هوا از چهار جهت و مجهز به دريچه خودکار توزيع هوا برای سرمايش يکنواخت و موثر ميباشد. فن کویل کاستی مديا کامپکت امکان اتصال به هوای تازه را ندارد و لازم به ذکر است که تفاوت بين فن کویل های چهار طرفه کامپکت و معمولی در ميزان ظرفيت، ابعاد، امکان اتصال به هوای تازه و قدرت پمپ درين را دارا ميباشد. با خرید فن کویل کاستی می توان بدون اشغال فضای مفید سازه دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر رساند. 

خرید فن کویل کاستی میدیا

فن کویل کاستی يک طرفه

در ظرفيت های 300 تا 600 CFM توليد و عرضه ميشود. جريان هوا در فن کویل های يک طرفه دارای جريان يکنواخت با کمترين سطح صدا و دارای بدنه ی بسيار باريک و با ارتفاع کم که به راحتی در سقف کاذب قرار گيرند توليد ميشود. دريچه اين فن کویل ها از نوع خودکار و حرکت دو طرفه بالا و پايين هستند. فن کویل میدیا کاستی يک طرفه مجهز به ترموستات روی بدنه و نمايشگر LED جهت نمايش وضعيت کار کرد دستگاه ميباشد. فيلترهای فن کویل کاستی ميديا از نوع پليمری جهت جلوگيری از گرد و غبار ميباشد که به راحتی قابل شستشو هستند.

خرید فن کویل کاستی یکطرفه میدیا

فن کویل ديواری میديا

در ظرفيت های 300 تا 600 CFM دارای شير کنترل اتوماتيک سه راهه و قابليت نصب روی ديوار ميباشد . از شير اتوماتيک سه راهه جهت کنترل ظرفيت بهتر و تنظيم دقيق دماي محيط و ايجاد آسايش بيشتر استفاده ميشود. فن کویل ديواری ميديا دارای نمايشگر LCD جهت نمايش دما و عملکرد فن ميباشد. ترموستات موجود در دستگاه به شما اين امکان را ميدهد که کنترل کارکرد سيستم فن کویل مديا ديواری را به وسيه فرمان ريموت کنترل دما تنظيم نماييد. فن کویل ديواری دارای قابليت زمان بندی 24 ساعته جهت کارکرد خاموش و روشن شدن دستگاه و مجهز به فيلتر پليمری جهت جلوگيری از ورود گرد و غبار به دستگاه ميباشد.

خرید فن کویل دیواری میدیا

گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل میدیا

فن کویل های میديا دارای 5 سال گارانتی اصلی شرکت بانيان می باشد، که در نمایندگی های سراسر کشور عرضه می گردد.

ضمانت نامه فن کویل میدیا

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های فن کویل میدیا ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
فن کویل میدیا فن کویل میدیا | قیمت و خرید فن کویل میدیا - دماپویا
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
کیت اینورتر
مدت گارانتی
عملکرد دستگاه
نوع جریان مصرفی