فن کویل ساراول

2 محصول وجود دارد

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل ساراول با گارانتی ساراول و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 200 تا 1200 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی ، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در داخل...

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل ساراول با گارانتی ساراول و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 200 تا 1200 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی ، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در داخل فضا را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده فن کویل ساراول

شرکت ساراول امروزه به يکی از بزرگترين توليدکننده فن کويل و سيستم های تهويه مطبوع تبديل شده است . فن کويل ساراول طوری طراحی و توليد ميشود که با کنترل مستقل هر محيط با توجه به دمای آن جهت استفاده و کاربرد در ساختمان های اداری و تجاری و هتل ها مورد استفاده قرار ميگيرند.

فن کويل های ساراول در ظرفیت های 150 تا 1200 cfm در مدل های زمينی ، سقفی و کانالی توليد ميشود و در هر مدل دارای 7 ظرفيت متفاوت ميباشد.فن کويل های ساراول مجهز به الکترو موتور پر قدرت و بی صدا هستند.جنس تشتک فن کويل ساراول از گالوانيزه با دوام ساخته شده که به وسيله عايق رطوبتی در مقابل يخ زدگی مقاومت ميکند. جنس بدنه فن کويل ساراول از ورق فولاد به ضخامت 25/1 ميليمتر در مدل های سقفی و زمينی توليد ميشود.فن کويل ساراول از کويل لوله مسی 8/3 به صورت استاندارد با فين آلومينيومی ساخته شده است و جهت جلوگيری از صدا قسمتهايی از فن را عايق بندی کردند که اين امر باعث کارکرد آرام و بی صدای دستگاه ميشود.فن کويل ساراول دارای سيم پيچی الکتروموتور جهت کارکرد سه دور کند ، متوسط و تند با بالاترين راندمان ميباشد و دارای فيلتر قابل شستشو پر قدرت هستند.

فن کویل زمینی ساراول

از نوع رو به رو زن و بالا زن و در 7 مدل مختلف طراحی و تولید میشود و دارای فیلتر قابل شستشو و تعویض میباشد . فن کویل زمینی ساراول مجهز به الکتروموتور ایتالیایی بوده و در ظرفیت های 200 تا 1200 دارای دو الکتروموتور تولید و عرضه میشوند.

فن کویل زمینی ساراول

فن کويل کانالی ساراول

در 4 مدل و 7 اندازه مختلف در دو نوع عمودی و افقی در مدل های سرمايش و گرمايش بسيار بالا توليد و عرضه ميشود. فن کويل کانالی ساراول مجهز به فشار استاتيکی بالا ، کانال کشی و استفاده از هوای تازه در محيط ميباشد .اين فن کويل دارای توليد انبساط مستقيم و اتصال به سيستم تبريد و کارکرد به صورت اواپراتور دستگاه ميباشد.

فن کویل کانالی ساراول

فن کويل سقفی ساراول

در دو نوع  HE HC ميباشد . در مدل HE فن کويل در زير سقف و در داخل فضای ساختمان طراحی ميشود که در اين نوع مدل تمامی قطعات مشابه مدل زمينی بالا زن ميباشد و تنها محل قرار گيری آن تشتک متفاوت ميباشد.در مدل HC دارای ارتفاع کم به گونه ای که در سقف نصب شود و بدون پانل و پلنيوم ميباشد و لازم به ذکر است که در نصب و راه اندازی اين مدل فن کويل بايد فيلتر جداگانه روی دريچه برگشت هوا نصب گردد.

فن کویل سقفی ساراول

گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل ساراول

تمامی فن کويل های سقفی ساراول دارای 10 سال گارانتی کمپرسور ، 12 ماه قطعات ، با گارانتی اصلی شرکت ساراول در وب سايت دماپويا عرضه می شود .

ضمانت نامه فنکویل ساراول

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های فن کویل ساراول ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده