فن کویل دایکین

3 محصول وجود دارد

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل دایکین با گارانتی تهران آسای و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 200 تا 2000 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی ، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در ...

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل دایکین با گارانتی تهران آسای و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 200 تا 2000 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی ، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در داخل فضا را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده فن کویل دایکین

کمپانی دايکين در سال 2006 ميلادی 1384 هجری شمسی آغاز به خريد شرکت های مک کوی و گودمن نمود و سپس در سال 2010 ميلادی 1388 هجری شمسی پايه های محکمتری را برای شرکت دايکين به عنوان اولين شرکت سيستم های تهويه مطبوع در بازار جهانی فراهم ساخت.

فن کويل ديواری دايکين

در ظرفيت های 200 تا 1000 CFM مجهز به شير سه راهه جريان آب و کنترل ميزان دبی آب گرم يا آب سرد عبوری از کويل به جهت تنظيم دمای محيط ميباشد. فن کوئل های دايکين ديواری از شير های سه طرفه جريان استفاده ميکند و نيازی به کنترل دور فن نيست و هميشه هوای محيط را تغيير ميدهد و با کنترل ميزان سيال ورودی به کويل فن کويل ، دمای محيط تنظيم ميگردد. فن کوئل های ديواری دايکين مجهز به نمايشگر ديجيتالی جهت نمايش کارکرد دستگاه ميباشد و دارای ريموت بی سيم ، ترموستات و فيلتر پليمری جهت جلوگيری از ورود گرد و غبار به محيط ميباشد.

فن کویل دیواری دایکین

فن کويل زمينی دايکين

در ظرفيت های 200 تا 1200 CFM با بدنه فن گالوانيزه ، مقاوم در برابر ضربات و دارای عملکرد کم صدا ميباشد. فن کوئل دايکين زمينی طوری طراحی شده که بدنه بسيار باريک و متناسب دارد و در محيط های مسکونی ، اداری و تجاری قرار ميگيرد. . فن کويل زمينی دايکين امکان راه اندازی با ترموستات نصب شده روی دستگاه را دارا ميباشد و بدون دستگاه کنترل دما و کنترل از راه دور يا ترموستات ديواری سه دور عرضه ميشود و مجهز به الکتروموتور سه دور ميباشد. فن کويل های زمينی دايکين دارای فيلتر آلومينيومی پر قدرت و قابل شستشو جهت جلوگيری از ورود گرد و غبار به داخل محيط ميشود.

فن کویل زمینی دایکین

فن کويل کاستی 4 طرفه دايکين

در ظرفيت های 200 تا 1400 CFM دارای قابليت نصب در سقف های کاذب با ارتفاع کم را دارا ميباشد و مجهز به فن سانتريفيوژ سه بعدی که در موقعيت افقی نصب ميشود و سبب عملکرد کم صدا و افزايش راندمان هوادهی شده و دارای سينی درين در زير فن جهت آب های تقطير شده و پمپ درين مناسب درون تشتک ميباشد. فن کوئل کاستی 4 طرفه دايکين دارای دريچه های خودکار برای تنظيم هوا به 4 جهت و مجهز به کنترل دستی و ترموستات دارای قابليت فرمان از راه دور و تايمر 24 ساعته ميباشد.

فن کویل کاستی 4 طرفه دایکین

فن کويل کاستی يکطرفه دایکین

طوری طراحی و توليد ميشود که ميتوان در سقف های کاذب قرار گيرند که باعث صدا و لرزش کمتری ميشوند . فن کوئل دایکین کاستی يکطرفه مجهز به پمپ درين تشتک در زير کويل فن کويل جهت انتقال آب های تقطير شده از تشتک به لوله های درين ميباشد. فن کويل های کاستی يکطرفه دايکين دارای فن چهار سرعته برای تهويه دقيق تر محيط ميباشد.

فن کویل کاستی یکطرفه دایکین

فن کويل سقفی توکار دايکين

در ظرفيت های 200 تا 2000 CFM با بدنه گالوانيزه مقاوم در برابر ضربات توليد و طراحی ميشود. فن کويل دايکين سقفی توکار طوری طراحی شده که ميتوان در سقف کاذب قرار گيرد و باعث جلوگيری از صدا و لرزش ميشود.در فن کوئل های سقفی توکار دايکين از فن سه سرعته جهت تنظيم بهتر دمای محيط و جهت بالا بردن ظرفيت حرارتی و برودتی فن کويل استفاده ميوشد. فن کويل سقفی توکار دايکين دارای سينی درين ، جهت قرار گرفتن در معرض هوای سرد کاملا با عايق استاندارد پوشش داده شده و دارای فيلتر آلومينيومی قابل نظافت و مجهز به کنترل دستی و ترموستات ديواری سه دور در انواع آنالوگ ، ديجيتال و کنترل از راه دور ميباشد.

فن کویل سقفی توکار دایکین

گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل دایکین

تمامی فن کويل های دايکين دارای 2 سال گارانتی ، 10 ماه قطعات ، با گارانتی اصلی شرکت تهران آسای در وب سايت دماپويا عرضه می شود .

ضمانت نامه فن کویل دایکین

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های فن کویل دایکین ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده