فن کویل تهویه

فن کویل تهویه

7 محصول وجود دارد

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی انواع مدل های فن کویل تهویه با گارانتی اصلی این شرکت و خرید آنلاین این محصولات همراه با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش، در ظرفیت هوادهی 200 الی 2000 cfm به صورت دیواری، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی دارای راندمان بالا با قابلیت عملکرد سرمایشی و گرمایشی، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در داخل فضا ...

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی انواع مدل های فن کویل تهویه با گارانتی اصلی این شرکت و خرید آنلاین این محصولات همراه با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش، در ظرفیت هوادهی 200 الی 2000 cfm به صورت دیواری، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی دارای راندمان بالا با قابلیت عملکرد سرمایشی و گرمایشی، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در داخل فضا را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه فن کویل تهویه - TAHVIEH

یکی از تجهیزات مهم در تاسیسات ساختمانی سیستم تهویه مطبوع می باشد، که تمامی افراد مایل به خرید سیستمی هستند که با کمترین میزان انرژی بیشترین بازدهی را داشته، همچنین به شیوه ای مدرن طبق تکنولوژی ها جدید ساخته شده باشد. یکی از شرکت های فعال در این زمینه می توان به گروه تولیدی تهویه اشاره نمود، این کارخانه با بهره گیری از جدیدترین فناوری های روز محصولاتی با سطح کیفیت بسیار بالا طراحی و سالانه بنا به نیاز مشتری هزاران دستگاه تولید و روانه بازار رقابت می نماید.استفاده از ورق گالوانیزه محکم در ساخت بدنه، فن آکسیال کم صدا، فناوری های مدرن برای کاهش مصرف انرژی از ویژگی های منحصر بفرد این سیستم ها به شمار می آید. فن کویل این برند مانند کولر گازی تهویه با قابلیت عملکرد سرد و گرم میتوان به منظور تامین هوایی مطبوع برای ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی قابل استفاده می باشد. تمامی مدل های فن کویل تهویه همراه با گارانتی اصلی در وبسایت دماپویا عرضه می گردد.

خرید فن کویل تهویه

انواع فن کویل تهویه از نظر تکنولوژی تولید و نوع عملکرد

فن کویل ها از کویل هایی با جنس مس و یک فن دمنده تشکیل شده است. کویل این دستگاه به صورت لوله های مسی مارپیچ تهیه شده که آب دریافتی از منبع تامین کننده را در مدار به گردش در آورده و بوسیله ی فن به فضای داخلی محیط منتقل می یابد. فن کویل ها از طریق چیلر آب سرد و بوسیله ی پکیج و یا موتورخانه آب گرم مورد نیاز سیستم را تامین می کنند. انواع مدل های فن کویل تهویه در ظرفیت هوادهی 200 الی 2000 cfm با موقعیت نصب زمینی، دیواری، سقفی و کاستی با بازدهی مطلوب و بدون هدر رفت انرژی تولید و در بازار موجود می باشد. استفاده از فناوری های مدرن در ساخت این سیستم ها سبب کاهش مصرف انرژی و در نتیجه افزایش بازدهی آنها شده است. در ادامه به ویژگی هریک از مدل های موجود همراه با تصاویر خواهیم پرداخت.

فن کویل زمينی تهویه

فن کویل تهویه با موقعیت نصب زمینی در سه مدل FL ، کريوه بدون پايه و کريوه با پايه در ظرفيت هوادهی 300 الی 1200 CFM تولید و در بازار موجود می باشد. فن کویل زمينی تهويه دارای کويل مسی با فن آلومينيومی از نوع استاندارد يا HT هستند که HT دارای قابليت فن با سايز کوچکتر در داخل دستگاه نصب ميگردد زيرا کویل های HT نسبت به کويل های استاندارد از ظرفيت حرارتی بالاتری برخوردار هستند. جنس بدنه و قطعات داخلی فن کویل زمينی تهويه از ورق گالوانيزه با ضخامت بسيار بالا تهیه شده که باعث جلوگيری از ايجاد ارتعاش و صدا حین عملکرد دستگاه می گردد. فن کویل زمينی تهويه دارای رنگ بدنه از نوع الکترو استاتيک کوره ای و دارای شير هواگيری با کاربرد آسان هستند. الکترو موتور فن کویل تهویه زمينی دارای 3 نوع دور متفاوت کند، متوسط و تند ميباشد که با توجه به نیاز دمایی محیط می توان دور فن را تغییر و تنظیم نمود. پنل خارجی دستگاه از جنس ABS با دوام و طول عمر بسيار بالا تهیه شده است.

خرید فن کویل زمینی تهویه

فن کویل سقفی توکار تهويه

فن کویل تهویه در مدل سقفی در ظرفيت هوادهی 300 الی 1200 CFM در دو مدل پلنيوم و بدون پلنيوم در ابعاد بسيار مناسب و ارتفاع کم جهت نصب در سقف کاذب توليد ميشود. فن کویل های سقفی توکار تهويه در قسمت زيرين تشتک درين، جهت جلوگيری از تعريق از عايق حرارتی استفاده شده است. فن کویل سقفی پلنيوم دار تهویه قابلیت امکان مکش از زير و يا مکش از پشت دستگاه را دارا ميباشد.فن کویل سقفی در مدل بدون پلنيوم از فيلتر مناسب جهت تعبيه کانال و دريچه برگشتی هوا استفاده ميشود. فن کویل های سقفی توکار تهويه دارای قابليت استفاده از هيتر گرم کن الکتريکی برای محافظت از کویل ميباشد. تمامی کويل های بکار رفته در مدل سقفی توکار از سه نوع رديف مسی با فين آلومينيومی به منظور بازدهی بیشتر بهره می برند. فن کویل های سقفی توکار دارای ترموستات های ديواری در سه دور از نوع  آنالوگ ، ديجيتال و ريموت دستی ميباشد. استفاده از شير برقی سه راهه در مسير عبور از کويل ميتواند ميزان گذر آب از روی کويل و يا مسير برگشت را بدون نياز به خاموش شدن فن دستگاه طبق تنظيم به روی ترموستات کنترل نمايد.

خرید فن کویل سقفی توکار تهویه

فن کویل های کاستی چهار طرفه تهويه

فن کویل کاستی چهار طرفه تهویه در دو مدل ستاره با ظرفيت 200 الی 1200 CFM و در مدل اوشان در ظرفیت هوادهی 300 الی 1000 CFM با قدرت هوادهی بسیار بالا تولید و در بازار موجود می باشد. جنس بدنه از ورق گالوانيزه ضخیم تهیه شده، و به دلیل استفاده از قطعات و متریال اصلی حین عملکرد صدای بسیار پايينی داشته و بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین هوایی خنک و مطبوع به محیط اطراف منتقل می نماید. جنس دریچه های خروجی پنل هواساز، فن کویل کاستی از جنس ABS مقاوم تهیه شده، دارای قابلیت نصب دريچه ورودی هوا Fresh air جهت تهويه هوا در محيط هستند. فن کویل کاستی چهار طرفه تهويه مجهز به دريچه انشعاب هوای خارجی، تشتک تقطير بيرون و داخل به جهت جمع آوری آب تقطير شده ميباشد. فن کویل کاستی دارای فيلتر پليمری قابل شستشو که هوای ورودی به اتاق را تصفیه می نماید. مدل ستاره به صورت گرد طراحی و توليد ميشود که باعث يکنواختی در افت فشار هوا و توزیع یکنواخت هوای خروجی از پنل ميشود. این سیستم ها دارای کنترل دستی و ترموستات دیواری ميباشند که از اتلاف و هدر رفت انرژی مانع بعمل می آورد.

خرید فن کویل کاستی 4 طرفه تهویه

فن کویل های کاستی يکطرفه تهويه

فن کویل کاستی یکطرفه تهویه در ظرفيت هوادهی 300 الی 800 CFM تولید و در بازار موجود می باشد، که به منظور قرار گيری آسان در سقف در ابعاد و وزن کم تهیه شده است. به منظور تامین هوایی مطبوع در ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد. فن کویل يکطرفه تهويه کاستی در تمام ظرفيت ها دارای عمق 22 سانتيمتر ميباشد، که به دلیل دارا بودن حجم کم میتوان به راحتی درون سقف نصب و اجرا نمود. جنس بدنه از ورق گالوانيزه محکم جهت جلوگيری از بروز صدا و لرزش ساخته شده، همچنین از داخل و خارج دارای پوشش عايق با ضخامت مناسب جهت جلوگيری از تعريق توليد شده است. جنس بیرونی پنل خارجی فن کویل کاستی يکطرفه تهويه از ABS تهیه شده که در برابر ضربه بسيار مقاوم ميباشد و سبب افزایش دوام و کاهش استهلاک دستگاه می گردد. اين مدل از فن کویل مجهز به پمپ درين آب، تشتک کندانس جهت جلوگيری از آب پمپ شده به داخل تشتک دستگاه ميباشد. فن کویل کاستی يکطرفه تهويه دارای ترموستات تعبيه شده رو دستگاه و ريموت کنترل به منظور تغییر و تنظیم دور فن ميباشد، همچنین با استفاده از ریموت می توان زاويه پره ها را به صورت خودکار تغییر داد. فيلتر دستگاه های فن کویل تهویه يکطرفه از جنس پليمری قابل شستشو تهیه شده است. فن کویل تهویه مدل کاستی یکطرفه دارای شير هواگيری با کاربرد آسان روی کویل و الکتروفن تکفاز سه دور با عملکرد کم صدا ميباشد.

خرید فن کویل کاستی یکطرفه تهویه

گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل تهویه

تمامی مدل های فن کویل تهویه دارای 10 سال  گارانتی اصلی شرکت تهويه می باشد، که در نمایندگی های  سراسر کشور  ارائه می گردد.

logo-tahvieh

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های فن کویل تهویه ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
فن کویل تهویه فن کویل تهویه | قیمت ، خرید و مشخصات محصول - دماپویا
نمایش 1 - 7 از 7 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه
مدت گارانتی
عملکرد دستگاه
نوع جریان مصرفی
کشور سازنده