فن کویل تهویه

47 محصول وجود دارد

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل تهویه با گارانتی تهویه و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 200 تا 2000 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی ، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در داخل ف...

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل تهویه با گارانتی تهویه و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 200 تا 2000 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی ، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در داخل فضا را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده فن کویل تهویه

شرکت تهويه در سال 1360 به يکی از بزرگترين شرکت های خصوصی در زمينه طراحی و توليد فن کويل  تبديل شده است . فن کويل تهويه در ظرفيت های 200 تا 2000 CFM در مدل های زمينی ،  ديواری ،  سقفی ، کاستی مناسب برای ساختمان های اداری و تجاری و مسکونی ميباشد.فن کويل زمينی تهويه در سه مدل  FL  ، کريوه بدون پايه و  کريوه با پايه توليد ميشود .

فن کويل زمينی FL تهویه

در ظرفيت های 300 تا 1200 CFM ، کريوه در ظرفيت های 300 تا 800 CFM توليد و عرضه ميشود. فن کويل هاي زمينی تهويه مجهز به کويل مسی با فن آلومينيومی از نوع استاندارد يا HT هستند که HT دارای قابليت فن با سايز کوچکتر در داخل دستگاه نصب ميگردد زيرا کويل های HT نسبت به کويل های استاندارد از ظرفيت حرارتی بالايی برخوردار هستند. جنس بدنه و قطعات داخلی فن کويل زمينی تهويه از گالوانيزه با ضخامت بسيار بالا ميباشد که باعث جلوگيری از ايجاد ارتعاش و صدا ميشود. فن کويل زمينی تهويه دارای رنگ بدنه از نوع الکترو استاتيک کوره ای و دارای شير هواگيری با کاربرد آسان هستند.الکترو موتور فن کويل تهويه زمينی دارای 3 نوع دور متفاوت ، کند ، متوسط و تند ميباشد. پنل خارجی دستگاه از جنس ABS با دوام و طول عمر بسيار بالا هستند.

فن کویل زمینی تهویه

فن کويل سقفی توکار تهويه

در ظرفيت های 300 تا 1200 CFM در دو مدل پلنيوم و بدون پلنيوم در ابعاد بسيار مناسب و ارتفاع کم جهت نصب در سقف کاذب توليد ميشود. فن کويل های سقفی توکار تهويه در قسمت زيرين تستک درين ، جهت جلوگيری از تعريق از عايق حرارتی استفاده ميشود. فن کويل های سقفی پلنيوم دار امکان مکش از زير و يا مکش از پشت دستگاه را دارا ميباشد و در مدل بدون پلنيوم از فيلتر مناسب جهت تعبيه کانال و دريچه برگشتی هوا استفاده ميشود. فن کويل های سقفی توکار تهويه دارای قابليت استفاده از هيتر گرم کن الکتريکی برای محافظت از کويل ميباشد. تمامی کويل های سقفی توکار از سه نوع رديف مسی با فين آلمينيومی توليد ميشود. فن کويل های سقفی توکار دارای ترموستات های ديواری در سه دور از نوع  آنالوگ  ، ديجيتال و  ريموت دستی ميباشد.استفاده از شير برقی سه راهه در مسير عبور از کويل ميتواند ميزان گذر آب از روی کويل و يا مسير برگشت را بدون نياز به خاموش شدن فن دستگاه طبق تنظيم به روی ترموستات کنترل نمايد.

فن کویل سقفی توکار تهویه

فن کويل های کاستی چهار طرفه تهويه

در دو مدل ستاره با ظرفيت 200 تا 1200 و در مدل اوشان 300 تا 1000 با جنس بدنه گالوانيزه با سطح صدای پايين و ظاهری زيبا ساخته و توليد ميشود. پنل خارجی فن کويل کاستی از ABS مقاوم ميباشد و دارای دريچه ورودی هوا Fresh air جهت تهويه هوا در محيط هستند.فن کويل کاستی چهار طرفه تهويه مجهز به دريچه انشعاب هوای خارجی ، تشتک تقطير بيرون و داخل به جهت جمع آوری آب تقطير شده ميباشد.فن کويل های کاستی دارای فيلتر پليمری قابل شستشو ميباشد. کويل کاستی طرح ستاره به صورت گرد طراحی و توليد ميشود که باعث يکنواختی در افت فشار هوا و هوای خروجی ميشود.فن کويل های کاستی دارای کنترل دستی و ترموستات تعبيه شده ميباشند که حالت دمای دستگاه را راحت تر در اختيار قرار دهد.اين فن کويل ها مجهز به پمپ درين آب کندانس ميباشد.

فن کویل کاستی 4 طرفه تهویه

فن کويل های کاستی يکطرفه تهويه

در ظرفيت های 300 تا 800 CFM ميباشند که جهت قرار گيری آسان در سقف قرار ميگيرند و در اماکنی چون : مسکونی ، تجاری و اداری ، رستوران ها و... توليد ميشود. عمق فن کويل های يکطرفه تهويه کاستی در تمام ظرفيت ها 22 سانتيمتر ميباشد.جنس بدنه از ورق گالوانيزه مناسب جهت جلوگيری از بروز صدا و لرزش ساخته شده که از داخل و خارج دارای عايق با ضخامت مناسب جهت جلوگيری از تعريق توليد شده است.جنس پنل خارجی فن کويل کاستی يکطرفه تهويه از ABS خالص ميباشد که در برابر ضربه بسيار مقاوم ميباشد.اين فن کويل مجهز به پمپ درين آب تشتک کندانس جهت جلوگيری از آب پمپ شده به داخل تشتک دستگاه ميباشد.فن کويل کاستی يکطرفه تهويه دارای ترموستات تعبيه شده رو دستگاه و ريموت کنترل دستگاه ميباشد که امکان تغيير زاويه پره ها به صورت خودکار توسط ريموت را دارا ميباشد .فيلتر دستگاه های فن کويل تهويه يکطرفه از جنس پليمری قابل شستشو ميباشد که ميتوان آن را به راحتی باز و بسته کرد و لازم به ذکر است که اين فن کويل دارای شير هواگير با کاربرد آسان روی کويل و الکتروفن تکفاز سه دور با عملکرد کم صدا ميباشد.

فن کویل کاستی یکطرفه تهویه

گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل تهویه

تمامی فن کويل های تهويه دارای 10 سال گارانتی کمپرسور ، 18 ماه قطعات ، با  گارانتی اصلی شرکت تهويه در وب سايت دماپويا عرضه می شود 

ضمانت نامه فن کویل تهویه

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 47 مورد