فن کویل آکرونی

8 محصول وجود دارد

این برند مطرح ایتالیایی را میتوان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده ها در زمینه ی انواع سیستم های تهویه مطبوع به شمار آورد. به طور کلی اگر بخواهیم به مهمترین تولیدات و سیستم های ارائه شده ی این برند اشاره داشته باشیم میبایست انواع فن کویل آکرونی (ACCORRONI) تحت عنوان مدل های زمینی، دیواری، سقفی، کانالی و کاستی را نام برد که به دلیل برخورداری ...

این برند مطرح ایتالیایی را میتوان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده ها در زمینه ی انواع سیستم های تهویه مطبوع به شمار آورد. به طور کلی اگر بخواهیم به مهمترین تولیدات و سیستم های ارائه شده ی این برند اشاره داشته باشیم میبایست انواع فن کویل آکرونی (ACCORRONI) تحت عنوان مدل های زمینی، دیواری، سقفی، کانالی و کاستی را نام برد که به دلیل برخورداری از یکسری از قابلیت ها همواره جایگاه بالایی را در بازار رقابتی از آن خود نموده اند. در این مقاله با ارائه ی یکسری از مطالب در خصوص آشنایی با فن کوئل آکرونی، مشخصات فنی و اطلاعات فروش همراه با گارانتی اصلی آن راهنمایی خواهیم نمود تا بهترین خرید و انتخاب متناسب با نوع نیازتان را داشته باشید.

مشخصات خرید فن کویل آکرونیACCORRONI

در رابطه با انواع سیستم های ارائه شده توسط این کمپانی باید گفت هر نوع از فن کویل آکرونی بر طبق به روز ترین تکنولوژی ها و به کارگری نیروهای متخصص جهت عرضه به مشتری طراحی و به تولید می رسند به همین دلیل نیز توانسته بالاترین سطح از کیفیت را از آن خود نماید. فن کویل ها از دسته تجهیزات تهویه مطبوع به شمارمی آیند که با برخورداری از دو بخش فن و کویل این قابلیت را دارند که بواسطه ی کوئل ها آب گرم و سرد را دریافت و در نهایت دمای مورد نیاز محیط را فراهم نمایند. به طور کلی فن کویل آکرونی به عنوان بهترین و کاربردی ترین سیستم جهت استفاده در ساختمان ها بوده که از میزان صدای پایینی در حین عملکرد نیز برخوردار است. لازم به ذکر است هرچند این محصول مصرف بالایی را در انرژی سوختی دارد اما در مقابل میزان بسیار پایینی در استفاده از انرژی الکتریکی را از آن خود نموده که همه ی این قابلیت ها مقرون به صرفه بودن انتخاب این محصول را تایید می نمایند. نکته ی حائز اهمیت درباره ی این نوع از تجهیزات این است که تحت عنوان هرمدلی که باشند از قبیل: دیواری،زمینی یا...از ظرفیت های گوناگونی برخوردارند که بنابر نوع استفاده و کارایی میبایست ظرفیت متناسب با آن را انتخاب نمود. نمونه های کانالی و دیواری دارای ظرفیتی بین 200 الی 300 ،سقفی و زمینی200 الی 1000 اند که موقعیت های نصب تو و یا روکار را نیز دارند. علاوه بر این ها شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت انواع فن کویل  به صفحه ارائه شده مراجعه نمایید.

مشخصات خرید فن کویل آکرونی

نحوه عملکرد و انواع فن کویل آکرونی

به طور کلی هر فن کویل از دو بخش فن و کویل تشکیل شده که هرکدام دارای مشخصه های فنی و کارایی های انحصاری خود میباشند. در رابطه سیستم فن کویل آکرونی نیز باید گفت کویل های موجود در آن  به طور معمول از لوله های مسی با پره های آلمینیومی ساخته شده اند که باتوجه به محل نصب فن کویل ها به صورت رو یا توکار قرار میگیرند. فن کویل ها بهترین انتخاب برای مواقعی است که میخواهیم دمای هوا را در فضاهایی با متراژ بزرگ از قبیل: آپارتمان، هتل و... به صورت جداگانه کنترل و یا بواسطه ی آنها از ورود آلودگی ها جلوگیری نماییم اما در عین حال به دلیل بازدهی پایین در انتقال دما بهتر است در یکسری از محیط ها از جمله بیمارستان اسفاده نشود. فن کویل آکرونی به دو صورت مورد استفاده قرار میگیرند در نوع اول از کارایی تنها به تامین برودت و یا حرارت لازم می پردازند و در نهایت آن را بوسیله کانال ها انتشار داده و در نوع دیگری از کاراییشان علاوه بر این قابلیت ها به فراهم نمودن هوایی تازه و مطبوع نیز می پردازند که مزیت استفاده از کارکرد نوع دوم تحت عنوان تهویه مطبوع کاهش هزینه های اضافی در اثر استفاده از سیستم های مرکزی یا تهویه مطبوع است.

گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل آکرونی

در خصوص گارانتی این دست از تجهیزات تهویه مطبوع تحت عنوان فن کویل آکرونی باید گفت در کشور ما جهت بهره مند از خدمات آن، شرکت سازنده مشغول به فعالیت بوده که افراد میتوانند با مراجعه به نمایندگی های آن از این خدمات بهره مند گردند. نکته ی حائز اهمیت درباره ی گارانتی ارائه شده توسط این برند برخورداری تمامی فن کوئل های دیواری شرکت Accorroni از 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش آن می باشد.

لوگوی آکرونی

وب سایت دماپویا این اطمینان را به شما مشتریان عزیز درخصوص ارائه ی بهترین قیمت و ضمانت اصلی انواع مدل های فن کویل تحت عنوان برند آکرونی خواهد داد. همچنین لازم به ذکر است که تمامی فعالیت های این وب سایت جهت فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی و با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن ، تجارت و برطبق قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت میگیرد.

پنهان کن
بیشتر
فن کویل آکرونی قیمت فن کویل آکرونی | خرید فن کویل آکرونی - دماپویا
نمایش 1 - 8 از 8 مورد

فیلتر توسط :