داکت اسپلیت گلکسی

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر داکت اسپلیت گلکسی با گارانتی گلکسی انگلستان و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی داکت اسپلیت گلکسی و خرید آنلاین در دو نوع سقفی و دیواری با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل و گاز R410  و R22 در ظرفیت های 18000 تا 60000 رده انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و اسکرال را مشاهده و ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر داکت اسپلیت گلکسی با گارانتی گلکسی انگلستان و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی داکت اسپلیت گلکسی و خرید آنلاین در دو نوع سقفی و دیواری با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل و گاز R410  و R22 در ظرفیت های 18000 تا 60000 رده انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و اسکرال را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده داکت اسپليت گلکسی

اسپلیت کانالی گلکسی يکی از به روز ترين توليدات فن آوری های سيستم تهويه مطبوع ميباشد. اين محصول در ظرفيت های 18000 تا 60000 بی تی يو بر ساعت در مدل های سرمايش و گرمايش با گاز مبرد R410 و کمپرسور روتاری توليد و عرضه ميشود . داکت اسپيلت galx'c به منظور تامين سرمايش ساختمان توليد شده که ميتوان با نصب کويل گرم از آن در فصل سرما به عنوان گرماساز استفاده نمود.در کمپرسور های داکت اسپيلت گلکسی به علت تناسبی که در ميان آن ها وجود دارد موجب افزايش راندمان ، در داکت اسپيلت ميشود. اسپیلت کانالی گلکسی طوری طراحی و توليد شده که به راحتی ميتوان به صورت افقی در سقف کاذب ساختمان قرار گيرد. استفاده از داکت اسپليت گلکسی میتواند هزينه های مصرف برق ساختمان را کاهش دهد.

داکت اسپلیت گلکسی

بخش های داکت اسپلیت گلکسی و چگونگی کارکرد

داکت اسپيلت گلکسی از دو بخش تشکيل شده که عبارتند از يونيت داخلی و يونيت خارجی .

يونيت داخلی هوای داخلی ساختمان را دريافت کرده و پس از فيلتر کردن آن را به وسيله ی فن از روی کويل های دستگاه عبور ميدهد تا دمای آن را تنظيم کند و پس از تغيير دما به داخل کانال ها هدايت ميکند.

یونیت داخلی داکت اسپلیت گلکسی

يونيت خارجی دارای بدنه ی ضد پوسيدگی و ضد ضربه ميباشد و در خنک ترين مکان خارج ساختمان قرار می گيرد و در فرآيند خنک سازی محيط ، گرمای سيال مبرد را به بيرون انتقال داده و آن را برای سيکل بعدی آماده می کند .

یونیت خارجی داکت اسپلیت گلکسی

ویژگی داکت اسپلیت گلکسی

از ويژگی های بارز داکت اسپليت گلکسی عملکرد کم صدای آن است که در داخل ساختمان به سختی شنيده ميشود .

داکت اسپليت های گلکسی مجهز به فيلتر قابل شستشوی پر قدرت هستند که باعث جلوگيری از گرد و غبار ، بو و باکتری ها ميشود.

فیلتر داکت اسپلیت گلکسی

داکت اسپليت گلکسی از 3 نوع کانال تشکيل شده ، کانال گالوانيزه ، کانال پلی اورتان ( پيش عايق شده ) ، فلکسی .

کانال های گالوانيزه ، کانالهای کولر آبی است که متواند در سيستم هايی که ايزله هستند استفاده کرد.

کانال های پلی اورتان به صورت ورقه ای ميباشد و استفاده از اين کانال بسيار مقرون به صرفه بوده و قابليت صداگيری بالايی دارد.

کانال های فلکسی به صورت لوله ای و فنری با ابعاد و ضخامت های متفاوت ، طراحی و توليد ميشود . اين نوع کانالها برای توزيع هوا و برای اجرای کانال مکش قابل مصرف ميباشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش داکت اسپلیت گلکسی

تمامی داکت اسپيلت های گلکسی دارای 6 سال گارانتی کمپرسور ، 18 ماه قطعات ، با گارانتی شرکت گلکسی انگلستان در وب سايت دماپويا عرضه می شود .

ضمانت نامه داکت اسپلیت گلکسی

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های داکت اسپیلت گلکسی ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر