داکت اسپلیت وستن ایر

14 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر داکت اسپلیت وستن ایر با گارانتی اورین تهویه آوا و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی داکت اسپلیت وستن ایر و خرید آنلاین در دو نوع سقفی و دیواری با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل و گاز R410  و R22 در ظرفیت های 18000 تا 60000 رده انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و اسکرال را مش...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر داکت اسپلیت وستن ایر با گارانتی اورین تهویه آوا و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی داکت اسپلیت وستن ایر و خرید آنلاین در دو نوع سقفی و دیواری با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل و گاز R410  و R22 در ظرفیت های 18000 تا 60000 رده انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و اسکرال را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده داکت اسپليت وستن ایر

اسپلیت کانالی وستن اير  يکی از به روز ترين توليدات فن آوری های سيستم تهويه مطبوع ميباشد. اين محصول در ظرفيت های 18000 تا 60000 بی تی يو بر ساعت در مدل های سرمايش و گرمايش با گاز مبرد R410 و کمپرسور روتاری توليد و عرضه ميشود . داکت اسپيلت Westen Air به منظور تامين سرمايش ساختمان توليد شده که ميتوان با نصب کويل گرم از آن در فصل سرما به عنوان گرماساز استفاده نمود.در کمپرسور های داکت اسپيلت وستن اير به علت تناسبی که در ميان آن ها وجود دارد موجب افزايش راندمان ، در داکت اسپيلت ميشود. اسپلیت کانالی وستن اير طوری طراحی و توليد شده که به راحتی ميتوان به صورت افقی در سقف کاذب ساختمان قرار گيرد. استفاده از داکت اسپليت وستن اير میتواند هزينه های مصرف برق ساختمان را کاهش دهد.

داکت اسپلیت وستن ایر

بخش های داکت اسپلیت وستن ایر و چگونگی کارکرد

داکت اسپيلت وستن اير از دو بخش تشکيل شده که عبارتند از يونيت داخلی و يونيت خارجی .

يونيت داخلی هوای داخلی ساختمان را دريافت کرده و پس از فيلتر کردن آن را به وسيله ی فن از روی کويل های دستگاه عبور ميدهد تا دمای آن را تنظيم کند و پس از تغيير دما به داخل کانال ها هدايت ميکند.

یونیت داخلی داکت اسپلیت وستن ایر

يونيت خارجی دارای بدنه ی ضد پوسيدگی و ضد ضربه ميباشد و در خنک ترين مکان خارج ساختمان قرار می گيرد و در فرآيند خنک سازی محيط ، گرمای سيال مبرد را به بيرون انتقال داده و آن را برای سيکل بعدی آماده می کند .

یونیت خارجی داکت اسپلیت وستن ایر

ویژگی داکت اسپلیت وستن ایر

از ويژگی های بارز داکت اسپليت وستن اير عملکرد کم صدای آن است که در داخل ساختمان به سختی شنيده ميشود .

داکت اسپليت های وستن اير مجهز به فيلتر قابل شستشوی پر قدرت هستند که باعث جلوگيری از گرد و غبار ، بو و باکتری ها ميشود.

فیلتر داکت اسپلیت وستن ایر

داکت اسپليت وستن ایر از 3 نوع کانال تشکيل شده ، کانال گالوانيزه ، کانال پلی اورتان ( پيش عايق شده ) ، فلکسی .

کانال های گالوانيزه ، کانالهای کولر آبی است که متواند در سيستم هايی که ايزله هستند استفاده کرد.

کانال های پلی اورتان به صورت ورقه ای ميباشد و استفاده از اين کانال بسيار مقرون به صرفه بوده و قابليت صداگيری بالايی دارد.

کانال های فلکسی به صورت لوله ای و فنری با ابعاد و ضخامت های متفاوت ، طراحی و توليد ميشود . اين نوع کانالها برای توزيع هوا و برای اجرای کانال مکش قابل مصرف ميباشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش داکت اسپلیت وستن ایر

تمامی داکت اسپيلت های وستن اير دارای 2 سال گارانتی کمپرسور ، 24 ماه قطعات ، با  گارانتی شرکت اورین تهویه آوا در وب سايت دماپويا عرضه می شود .

ضمانت نامه داکت اسپلیت وستن ایر

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های داکت اسپیلت وستن ایر ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 14 از 14 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی

داکت اسپلیت وستن ایر