داکت اسپلیت میتسوبیشی

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر داکت اسپلیت میتسوبیشی با گارانتی دامون سرویس و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی داکت اسپلیت میتسوبیشی و خرید آنلاین در دو نوع سقفی و دیواری با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل و گاز R410  و R22 در ظرفیت های 27000 تا 200000 رده انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و اسکرال را مشا...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر داکت اسپلیت میتسوبیشی با گارانتی دامون سرویس و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی داکت اسپلیت میتسوبیشی و خرید آنلاین در دو نوع سقفی و دیواری با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل و گاز R410  و R22 در ظرفیت های 27000 تا 200000 رده انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و اسکرال را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده داکت اسپليت میتسوبیشی

اسپلیت کانالی ميتسوبيشی يکی از به روز ترين توليدات فن آوری های سيستم تهويه مطبوع ميباشد. اين محصول در ظرفيت های 27000 تا 200000 بی تی يو بر ساعت در مدل های سرمايش و گرمايش با گاز مبرد R22 و دارای کيت اينورتر و کمپرسور روتاری توليد و عرضه ميشود . اسپیلت کانالی ميتسوبيشی به منظور تامين سرمايش ساختمان توليد شده که ميتوان با نصب کويل گرم از آن در فصل سرما به عنوان گرماساز استفاده نمود.در کمپرسور های داکت اسپيلت ميتسوبيشی به علت تناسبی که در ميان آن ها وجود دارد موجب افزايش راندمان ، در داکت اسپيلت ميشود. در داکت اسپيلت Mitsubishi قطعه ای به نام Crank case heater وجود دارد که باعث ميشود روغن کمپرسور گرم باشد و عملکرد دستگاه را روان کند. داخل داکت اسپیلت ميتسوبيشی قطعه ای به نام اکومولاتور وجود دارد که باعث جلوگيری از هرگونه ورود مايع داخل کمپرسور ميشود . داکت اسپليت اینورتر ميتسوبيشی دارای يک ترموستات ميباشد که وضعيت دستگاه را بررسی ميکند و مشکل سيستم را بر طرف می نمايد ، اگر مشکل سيستم از طريق کمپرسور برطرف نشد توسط صفحه نمايشی که وجود دارد شما را از وجود اين مشکل مطلع ميسازد. داکت اسپليت کم مصرف ميتسوبيشی طوری طراحی و توليد شده که به راحتی ميتوان به صورت افقی در سقف کاذب ساختمان قرار گيرد. استفاده از اسپیلت کانالی ميتسوبيشی میتواند هزينه های مصرف برق ساختمان را کاهش دهد.

داکت اسپلیت میتسوبیشی

بخش های داکت اسپلیت میتسوبیشی و چگونگی کارکرد

داکت اسپيلت ميتسوبيشی از دو بخش تشکيل شده که عبارتند از يونيت داخلی و يونيت خارجی .

يونيت داخلی هوای داخل ساختمان را دريافت کرده و پس از فيلتر کردن آن را به وسيله ی فن از روی کويل های دستگاه عبور ميدهد تا دمای آن را تنظيم کند و پس از تغيير دما به داخل کانال ها هدايت ميکند.

یونیت داخلی داکت اسپلیت میتسوبیشی

يونيت خارجی دارای بدنه ی ضد پوسيدگی و ضد ضربه ميباشد و در خنک ترين مکان خارج ساختمان قرار می گيرد و در فرآيند خنک سازی محيط ، گرمای سيال مبرد را به بيرون انتقال داده و آن را برای سيکل بعدی آماده می کند .

یونیت خارجی داکت اسپلیت میتسوبیشی

ویژگی داکت اسپلیت میتسوبیشی

از ويژگی های بارز داکت اسپليت ميتسوبيشی عملکرد کم صدای آن است که در داخل ساختمان به سختی شنيده ميشود .

داکت اسپليت های ميتسوبيشی مجهز به فيلتر قابل شستشوی پر قدرت هستند که باعث جلوگيری از گرد و غبار ، بو و باکتری ها ميشود.

فیلتر داکت اسپلیت میتسوبیشی

داکت اسپليت میتسوبیشی از 3 نوع کانال تشکيل شده ، کانال گالوانيزه ، کانال پلی اورتان ( پيش عايق شده ) ، فلکسی .

کانال های گالوانيزه ، کانالهای کولر آبی است که متواند در سيستم هايی که ايزله هستند استفاده کرد.

کانال های پلی اورتان به صورت ورقه ای ميباشد و استفاده از اين کانال بسيار مقرون به صرفه بوده و قابليت صداگيری بالايی دارد.

کانال های فلکسی به صورت لوله ای و فنری با ابعاد و ضخامت های متفاوت ، طراحی و توليد ميشود . اين نوع کانالها برای توزيع هوا و برای اجرای کانال مکش قابل مصرف ميباشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش داکت اسپلیت میتسوبیشی

تمامی داکت اسپيلت های ميتسوبيشی دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 18 ماه قطعات ، با  گارانتی شرکت دامون سرویس در وب سايت دماپويا عرضه می شود .

ضمانت نامه داکت اسپلیت میتسوبیشی

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های داکت اسپیلت میتسوبیشی ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده