داکت اسپلیت مکس ترم

5 محصول وجود دارد

در این مقاله مشخصات فنی، اطلاعات فروش و قیمت انواع داکت اسپلیت مکس ترم (MAX THRM) همراه با تصاویر محصول در ظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی از نمایندگی های آن را به شما جهت مشاهده و بررسی ارائه خواهد داد. این سیستم ها که در ظرفیت های 24 الی 6000و گاز های R410 , R22 طراحی و تولید می گردند از جمله تولیدات شرکت تهویه کوهساران بوده که تحت لیسانس برن...

در این مقاله مشخصات فنی، اطلاعات فروش و قیمت انواع داکت اسپلیت مکس ترم (MAX THRM) همراه با تصاویر محصول در ظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی از نمایندگی های آن را به شما جهت مشاهده و بررسی ارائه خواهد داد. این سیستم ها که در ظرفیت های 24 الی 6000و گاز های R410 , R22 طراحی و تولید می گردند از جمله تولیدات شرکت تهویه کوهساران بوده که تحت لیسانس برند Blue Star اقدام به فعالیت در زمینه انواع تجهیزات سرمایشی و تهویه مطبوع نموده است. همچنین لازم به ذکر است این سیستم مجهز به فن سانتریفیوژی فلزی DIDW در بخش یونیت داخلی میباشد. در ادامه به بررسی بیشتر در خصوص آشنایی با داکت اسپلیت مکس ترم خواهیم پرداخت.

مشخصات خرید داکت اسپلیت مکس ترم - MAX THRM

در این قسمت از مقاله جهت راهنمایی در خصوص یک خرید متناسب با نیاز و مقرون به صرفه به بررسی مشخصه های فنی یک دیگر از تجهیزات تهویه مطبوع تحت عنوان داکت مکس ترم خواهیم پرداخت. پیش از هرچیز در رابطه با سیستم های ارائه شده توسط این برند باید گفت طراحی و ساخت آن به گونه ای است که با به کارگیری بهترین متریال و جدیدترین تکنولوژی ها توانسته جایگاه بالایی را در بازار رقابتی از آن خود نماید. لازم به ذکر است این برند در بازار از معتبرترین ها شناخته شده چرا که دارای یکسری از قابلیت ها از جمله وجود کمپرسور های روتاری بوده که این را میتوان عامل کیفیت و طول عمر بالا در داکت اسپلیت مکس ترم دانست. توان پاسخگویی این محصول به گونه ای است که قادر به فراهم نمودن دما تا 50 درجه بوده و نیز وجود فن های فلزی سانتریفیوژی کارکرد بهتری به کویل های آن میبخشد و در نهایت قدرت بازدهی بالایی درانتشار را بدست می آورد. اگر بخواهیم به انواع موجود از این تجهیزات اشاره نماییم میبایست مدل هایی از آن در ظرفیت 24 الی 6000 را معرفی نماییم که میبایست با در نظر داشتن ظرفیت، محصولی متناسب با محیط مورد استفاده را انتخاب نمود تا توان پاسخگویی به تامین نیاز دمای محیط مورد استفاده را داشته باشد. این سیستم ها که تحت عنوان داکت اسپلیت مکس ترم به بازار عرضه می گردد دارای پیشرفته ترین نوع سنسورهای ایمنی و کنترلی در بخش های کویل و کمپرسوراند نقش آن در کمپرسور به شکل رله تاخیری برای خروجی که تماما بوسیله ی ترموستات هوشمند به همراه دستگاه ارائه داده می شود علاوه بر این ها میتوان دور فن را به صورت اتوماتیک یا دستی تنظیم نمود. چنانچه قصد انتخاب این دستگاه را دارید میتوانید جهت دریافت قیمت داکت اسپلیت به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

مشخصات خرید داکت اسپلیت مکس ترم

نحوه عملکرد و انواع داکت اسپلیت مکس ترم

با در نظر داشتن اینکه داکت ها از نمونه ی کابرد تجهیزات سرمایشی شناخته شده در بازار به شمار می آیند باید گفت دارای قابلیت تامین دمای سرد و گرم میباشند. در خصوص نحوه ی کار این دستگاه باید گفت که تمامی انواع موجود از آن تحت عنوان برند های گوناگون همگی کارکردی یکسان و مشابه با کولر گازی داشته و تنها در نوع قرار گیری درسقف کاذب با یکدیگرتفاوت دارند. اجزا و قطعاتی که در راه اندازی داکت اسپلیت مکس ترم نقش مهمی را دارند میتوان به وجود هواساز، کندانسور و لوله های مسی اشاره نمود. هواساز ها را باید بخشی از دستگاه معرفی نمود که به صورت توکار یا سقفی قرار گرفته اند و بوسیله اجزای دیگر دمای مورد نظر را تامین می نمایند. لازم به ذکر است آب در تمامی این تجهیزات به عنوان ایفا کننده ی نقش اصلی است چراکه بواسطه ی عملیات تبخیر در دستگاه دمای مورد نیاز فراهم می گردد. این سیستم از دو بخش یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده که یک قسمت آن در محیط مورد نظر داخلی و دیگری در فضای خارجی از جمله: حیاط یا بالکن قرار میگیرد و این دو بواسطه ی لوله های مسی باهم در ارتباط قرار میگیرند. به طور کلی داکت ها عملکردی شبیه به کولر گازی را دارند اما برای مثال در داکت اسپلیت مکس ترم گاز های به کاربرده شده ی R410 , R22 سمیت کمتری دارد و در نتیجه هوای پاکیزه و مطلوب تری در هوا انتشار می یابد. از نمونه های موجود این محصول باید به مدل های آن در ظرفیت های بین 24 تا 6000 اشاره نمود که دارای سیستم هایی از نوع سقفی و توکار نیز میباشند که هریک با توجه به مشخصه های فنی قابلیت فراهم نمودن دما برای یک محیط و متراژ معین را دارند. همچنین داکت اسپلیت مکس ترم در دو نوع دیگر اینورتر دار و معمولی نیز طراحی و عرضه می گردد که بسته به نوع محرکه ی کمپرسورهایشان در این دسته بندی قرار گرفته اند. میتوان این دستگاه را بهترین انتخاب برای استفاده در فضاهایی چون: مطب ها، رستوران و محیط های اداری و صنعتی به شمار آورد چرا که با قابلیت ویژه در جا به جایی هوا عملیات فیلتراسیون کردن را به صورت کامل انجام می دهند.

گارانتی داکت اسپلیت مکس ترم و خدمات پس از فروش

در رابطه با برخورداری انواع داکت مکس ترم از خدمات و گارانتی این برند باید گفت تمامی تجهیزات ارائه شده ی آن از گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش بواسطه ی نمایندگی انحصاری خود با نام شرکت تهویه کوهساران برخوردار میباشند که این موضوع بیش از پیش بر تضمین کیفیت و کارایی این سیستم های سرمایشی افزوده است.

لوگوی مکس ترم

وب سایت دماپویا این اطمینان را به شما مشتریان گرامی در جهت ارائه ی بهترین قیمت و ضمانت اصلی انواع داکت اسپلیت مکس ترم خواهد داد. همچنین نیز گفتنی است تمامی فعالیت های این وب سایت جهت فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی و با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن ، تجارت و برطبق قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت میگیرد.

پنهان کن
بیشتر
داکت اسپلیت مکس ترم قیمت داکت اسپلیت مکس ترم | خرید داکت اسپلیت مکس ترم - دماپویا
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده