داکت اسپلیت سامسونگ

22 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر داکت اسپلیت سامسونگ با گارانتی سام سرویس و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی داکت اسپلیت سامسونگ و خرید آنلاین در دو نوع سقفی و دیواری با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل و گاز R410  و R22 در ظرفیت های 18000 تا 60000 رده انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و اسکرال را مشاهده و ب...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر داکت اسپلیت سامسونگ با گارانتی سام سرویس و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی داکت اسپلیت سامسونگ و خرید آنلاین در دو نوع سقفی و دیواری با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل و گاز R410  و R22 در ظرفیت های 18000 تا 60000 رده انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و اسکرال را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده داکت اسپليت سامسونگ

اسپلیت کانالی سامسونگ يکی از به روز ترين توليدات فن آوری های سيستم تهويه مطبوع ميباشد. اين محصول در ظرفيت های 18000 تا 60000 بی تی يو بر ساعت در مدل های سرمايش و گرمايش با گاز مبرد R22 و دارای کيت اينورتر و کمپرسور روتاری توليد و عرضه ميشود . اسپیلت کانالی سامسونگ به منظور تامين سرمايش ساختمان توليد شده که ميتوان با نصب کويل گرم از آن در فصل سرما به عنوان گرماساز استفاده نمود. در کمپرسور های داکت اسپيلت سامسونگ به علت تناسبی که در ميان آن ها وجود دارد موجب افزايش راندمان ، در داکت اسپيلت ميشود. در داکت اسپليت Samsung قطعه ای به نام اکومولاتور وجود دارد که باعث جلوگيری از هرگونه ورود مايع داخل کمپرسور ميشود. داکت اسپليت اینورتر سامسونگ دارای يک ترموستات ميباشد که وضعيت دستگاه را بررسی ميکند و مشکل سيستم را بر طرف می نمايد ، اگر مشکل سيستم از طريق کمپرسور برطرف نشد توسط صفحه نمايشی که وجود دارد شما را از وجود اين مشکل مطلع ميسازد. داکت اسپليت کم مصرف سامسونگ طوری طراحی و توليد شده که به راحتی ميتوان به صورت افقی در سقف کاذب ساختمان قرار گيرد. استفاده از اسپلیت کانالی سامسونگ میتواند هزينه های مصرف برق ساختمان را کاهش دهد.

داکت اسپلیت سامسونگ

بخش های داکت اسپلیت سامسونگ و چگونگی کارکرد

داکت اسپيلت سامسونگ از دو بخش تشکيل شده که عبارتند از يونيت داخلی و يونيت خارجی .

يونيت داخلی هوای داخلی ساختمان را دريافت کرده و پس از فيلتر کردن آن را به وسيله ی فن از روی کويل های دستگاه عبور ميدهد تا دمای آن را تنظيم کند و پس از تغيير دما به داخل کانال ها هدايت ميکند.

یونیت داخلی داکت اسپیلت سامسونگ

يونيت خارجی دارای بدنه ی ضد پوسيدگی و ضد ضربه ميباشد و در خنک ترين مکان خارج ساختمان قرار می گيرد و در فرآيند خنک سازی محيط ، گرمای سيال مبرد را به بيرون انتقال داده و آن را برای سيکل بعدی آماده می کند .

یونیت خارجی داکت اسپلیت سامسونگ

ویژگی داکت اسپلیت سامسونگ

از ويژگی های بارز داکت اسپليت سامسونگ عملکرد کم صدای آن است که در داخل ساختمان به سختی شنيده ميشود .

داکت اسپليت های سامسونگ مجهز به فيلتر قابل شستشوی پر قدرت هستند که باعث جلوگيری از گرد و غبار ، بو و باکتری ها ميشود.

فیلتر داکت اسپلیت سامسونگ

داکت اسپليت سامسونگ از 3 نوع کانال تشکيل شده ، کانال گالوانيزه ، کانال پلی اورتان ( پيش عايق شده ) ، فلکسی .

کانال های گالوانيزه ، کانالهای کولر آبی است که متواند در سيستم هايی که ايزله هستند استفاده کرد.

کانال های پلی اورتان به صورت ورقه ای ميباشد و استفاده از اين کانال بسيار مقرون به صرفه بوده و قابليت صداگيری بالايی دارد.

کانال های فلکسی به صورت لوله ای و فنری با ابعاد و ضخامت های متفاوت ، طراحی و توليد ميشود . اين نوع کانالها برای توزيع هوا و برای اجرای کانال مکش قابل مصرف ميباشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش داکت اسپلیت سامسونگ

تمامی داکت اسپيلت های سامسونگ دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 18 ماه قطعات ، با گارانتی شرکت سام سرویس در وب سايت دماپويا عرضه می شود .

ضمانت نامه داکت اسپلیت سامسونگ

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های داکت اسپیلت سامسونگ ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 22 از 22 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی