داکت اسپلیت ریم

داکت اسپلیت ریم

7 محصول وجود دارد
داکت اسپلیت ریم قیمت داکت اسپلیت ریم | خرید داکت اسپلیت ریم - دماپویا
نمایش 1 - 7 از 7 مورد
 • داکت اسپلیت ریم
  موجود

  داکت اسپلیت ریم 24000

  Duct Split-4351

  داکت اسپلیت کانالی 24000 ریم سرد و گرممبرد R22

  لطفاً تماس بگیرید

  0 دیدگاه
 • داکت اسپلیت ریم 30000
  موجود

  داکت اسپلیت ریم 30000

  Duct Split-4352

  داکت اسپلیت کانالی 30000 ریم سرد و گرممبرد R22

  لطفاً تماس بگیرید

  0 دیدگاه
 • داکت اسپلیت ریم 36000
  موجود

  داکت اسپلیت ریم 36000

  Duct Split-4353

  داکت اسپلیت کانالی 36000 ریم سرد و گرممبرد R22

  لطفاً تماس بگیرید

  0 دیدگاه
 • داکت اسپلیت ریم 42000
  موجود

  داکت اسپلیت ریم 42000

  Duct Split-4354

  داکت اسپلیت کانالی 42000 ریم سرد و گرممبرد R22

  لطفاً تماس بگیرید

  0 دیدگاه
 • داکت اسپلیت ریم 48000
  موجود

  داکت اسپلیت ریم 48000

  Duct Split-4355

  داکت اسپلیت کانالی 48000 ریم سرد و گرممبرد R22

  لطفاً تماس بگیرید

  0 دیدگاه
 • داکت اسپلیت ریم 60000
  موجود

  داکت اسپلیت ریم 60000

  Duct Split-4356

  داکت اسپلیت کانالی 60000 ریم سرد و گرممبرد R22

  لطفاً تماس بگیرید

  0 دیدگاه
 • داکت اسپلیت ریم 65000
  موجود

  داکت اسپلیت ریم 65000

  Duct Split-4357

  داکت اسپلیت کانالی 65000 ریم سرد و گرممبرد R22

  لطفاً تماس بگیرید

  0 دیدگاه

راهنمای خرید داکت اسپلیت ریم - Rheem

داکت اسپلیت ریم به دلیل سطح کیفیت بالا و بازدهی مطلوب یکی از برندهای پرفروش و آشنا برای سازندگان و طراحان ساختمانی به شمار می آید. خرید این داکت اسپلیت از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و به دلیل قابلیت عملکرد سرد و گرم پکیج کاملی برای تهویه مطبوع سازه های ساختمان محسوب می گردد. کارخانه ریم با بیش از 80 سال سابقه در خصوص طراحی و ساخت انواع سیستم های تهویه مطبوع از جمله داکت اسپلیت توانسته با بهره مندی از ایده های خلاقانه و بکارگیری نیروهای متخصص سیستم هایی با قدرت هوادهی و با بالاترین سطح کیفیت تولید و روانه بازار رقابت کند. استفاده از قطعات اصلی و درجه یک در ساخت این تجهیزات باعث شده که بدون اتلاف و هدر رفت انرژی در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه و مطلوب می رساند. این کمپانی به منظور تامین نیاز بازار داکت اسپلیت را در ظرفیت هوادهی متفاوت تولید نموده بنابراین می توان در مصارف خانگی، صنعتی و تجاری به منظور تامین هوای مطبوع مورد استفاده قرار می گیرند. داکت اسپلیت ریم همراه با گارانتی اصلی و به منظور خریدی بهینه و مقرون به صرفه در وبسایت تخصصی دماپویا همچنین امکان ارسال به سایر نقاط کشور با بهترین قیمت به فروش می رسند.

خرید داکت اسپلیت ریم

انواع داکت اسپلیت ریم و چگونگی عملکرد

داکت اسپلیت ریم در ظرفیت های 18000 الی 65000 BTU/H با راندمان و بازدهی بالا تولید و در بازار موجود می باشد. با استفاده از این تجهیزات سرمایشی می توان در محیط هایی با متراژ متفاوت هوایی یکنواخت و مطبوع را به ارمغان آورد. داکت اسپلیت Rheem درون سقف کاذب بین طبقات قرار گرفته و بدون اشغال فضای مفید چندین فضا را به طور همزمان پوشش داده و همچنین با قابلیت امکان اتصال دریچه هوای تازه علاوه بر خنک کردن محیط هوایی مطبوع را به محیط هدیه می بخشد. یکی از قابلیت های منحصر بفرد این محصولات امکان اتصال کویل آبگرم برای ایجاد هوای گرم است به این ترتیب در روزهای سرد و نیاز به گرمایش دستگاه با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین هوا را گرم و مطبوع می نماید.

بخش های داکت اسپلیت ریم

داکت اسپلیت ریم از دو بخش مجزا تشکیل شده که به وسیله لوله های مسی با یکدیگر در ارتباط هستند. آلیاژ مس به خوبی قادر است که هوای گرم و سرد ایجاد شده را با بالاترین ضریب حرارتی به یونیت داخلی یعنی هواساز منتقل کند. به دلیل قرار گرفتن یونیت داخلی جنس بدنه از ورق آلیاژ مقاوم و محکم تهیه شده که در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی از دوام بالایی برخوردار است. با استفاده از ترموستات می توان دمای محیط را کنترل و در این صورت در مصرف انرژی صرفه جویی نمود.

ویژگی های داکت اسپلیت ریم

فن سانتریفیوژ بکار رفته در هواساز داکت اسپلیت ریم از بهترین متریال تهیه شده که حین عملکرد با کمترین میزان صدا و بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین هوای مطلوب را به محیط هدیه می بخشد. روی دریچه های خروجی پنل داخلی یا همان هواساز داکت کانالی ریم چندلایه فیلتر استفاده شده که قابل شستشو می باشند. از ویژگی های منحصر بفرد این محصولات می توان امکان ارسال ترموستات محیطی به منظور تنظیم دمای لازم محیط اشاره نمود. به همین جهت از اتلاف و هدررفت انرژی مانع بعمل می آورد. دریچه های خروجی به نوعی طراحی شده اند که یکنواخت را در محیط توزیع می نماید.

گارانتی و خدمات پس از فروش داکت اسپلیت ریم

تمامی مدل های داکت اسپلیت ریم دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش شرکت سفیر ارم می باشد.

گارانتی داکت اسپلیت ریم دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه
کیت اینورتر
مدت گارانتی
عملکرد دستگاه