داکت اسپلیت تک الکتریک

9 محصول وجود دارد

ما در این مقاله به بررسی و ارائه ی اطلاعات داکت اسپلیت تک الکتریک (TEC ELECTRIC) در خصوص مشخصات خرید و اطلاعات فروش به همراه گارانتی اصلی اصلی شرکت آن خواهیم پرداخت. لازم به ذکراست این محصول که از ساخته های کشور چین بوده که در ظرفیت و مدل های متفاوت طراحی و به بازار عرضه می گردد. مطالب گرد آوری شده در این مقاله علاوه بر مشخصات فنی دارای از نحوه ...

ما در این مقاله به بررسی و ارائه ی اطلاعات داکت اسپلیت تک الکتریک (TEC ELECTRIC) در خصوص مشخصات خرید و اطلاعات فروش به همراه گارانتی اصلی اصلی شرکت آن خواهیم پرداخت. لازم به ذکراست این محصول که از ساخته های کشور چین بوده که در ظرفیت و مدل های متفاوت طراحی و به بازار عرضه می گردد. مطالب گرد آوری شده در این مقاله علاوه بر مشخصات فنی دارای از نحوه ی عملکرد محصول نیز برخوردار بوده که میتواند به عنوان بهترین راهنما برای شما در جهت انتخاب و خریدی مطمئن قرار بگیرد. علاوه بر این ها میتوانید برای اطلاع از مناسب ترین قیمت های این محصول به نمایندگی های فروش انواع داکت تک الکتریک مراجعه و نیز مشخصات و کارکرد این سیستم را تحت عنوان مدل های معمولی و اینورتر در ظرفیت های بین 18000 تا 60000 را بررسی و مشاهده نمایید.

مشخصات خرید داکت اسپلیت تک الکتریک - TEC ELECTRIC

پیش از هرچیز باید گفت بهره گیری از متخصصین و به روز ترین تکنولوژی ها در ساخت این محصول تحت عنوان داکت اسپلیت سبب شده تا کیفیت و مرغوبیت بالایی را بدست آورده و به همین میزان جایگاه بالایی را در بازار رقابتی از آن خود بنماید. لازم به ذکر است قیمت این نوع از  داکت ها تحت عنوان تک الکتریک با توجه به نوع و ظرفیتشان تفاوت دارد به طور مثال اینورترها در مقایسه با نوع معمولی از میزان قیمت بالاتری برخوردارند و دلیل آن هم وجود کندانسور با دور متغیر است که مانع از هزینه های بالای مصرف برق می شود. و یا عاملی دیگر که در بحث خرید این محصول از میزان تاثیر بالایی برخوردار است ظرفیت این اسپلیت های کانالی است به این معنا که به هر میزان ظرفیت بیشتر به همان نسبت نیز بر قیمت آن تاثیر خواهد داشت. نکته ی حائز اهمیت پیش از انتخاب و خرید بررسی مشخصه ها و ویژگی های هر محصول است تا در نهایت بتوان محصولی متناسب با نوع نیاز را در اختیار داشت به این معنا که میبایست نوع عملکرد دستگاه با محوطه ی مورد نظرمان تناسب داشته باشد تا کارایی لازم را در جهت تامین دمای مورد نظرمان را داشته باشد. سالانه میلیون ها دستگاه از داکت تک الکتریک در ظرفیت های موجود 18 الی 60000 جهت خرید و استفاده دربخش های گوناگون از جمله مسکونی، اداری و خانگی تولید و به بازار فرستاده می شود. شما عزیزان میتوانید از طریق نمایندگی های مربوط به این تجهیزات اطلاعات فروش و بهترین قیمت انواع کولر گازی را دریافت نمایید.

خرید داکت اسپلیت تک الکتریک

موقعیت نصب و انواع داکت اسپلیت تک الکتریک

کمپانی ارائه دهنده ی این سیستم با بهره گیری ازجدیدترین تکنولوژی و فن آوری ها توانسته داکت اسپلیت تک الکتریک را در انواع مختلف طراحی و به بازار عرضه نماید. لازم به ذکر است از آنجا که این سیستم با بهترین متریال ساخته شده به همان نسبت نیز از کیفیت بالایی در هوادهی نیز برخوردار است و به همین دلیل بهترین انتخاب برای تامین دمای مورد نیاز در فضاهایی از قبیل: مسکونی، اداری و تجاری به شمار می آید که اگر بخواهیم به نمونه های های ارائه شده از این تجهیزات اشاره نماییم میبایست به مدل های آن تحت عنوان: دیواری، ایستاده، پنجره ای و پرتابلی از آن اشاره نماییم. گفتنی است داکت تک الکتریک در نوع دیواری دارای ظرفیت 12000 الی 36000 با نوع گاز R410 و R22 بوده که با محیط نیز سازگار میباشد و علاوه بر اینها از میزان کاهش 60 درصدی مصرف برق نیز برخوردار میباشد که محل قرار گیری آن نیز همانگونه که از نامش پیداست بر روی دیوار میباشد. در نوع دیگر از سیستم ها به نمونه ی ایستاده از آن اشاره می نماییم با ظرفیت هوادهی 36000 الی 96000 و قابل استفاده برای محیط هایی با متراژ بالا که در همان حالت ایستاده دما را به صورت یکنواخت در محیط انتشار میدهد. اما از نوع دیگر این تجهیزات مدل پنجره ای است با دارا بودن قابلیت ظرفیت هوادهی 18000 الی 24000 که دما را با حالت افقی و عمودی در فضا منتشر میکند.

کمپرسور های مورد استفاده در داکت اسپلیت تک الکتریک

کمپانی تک الکتریک با بهره گیری ازجدیدترین تکنولوژی و فن آوری ها توانسته داکت اسپلیت تک الکتریک را در انواع مختلف طراحی و به بازار عرضه نماید. لازم به ذکر است از آنجا که این سیستم با بهترین متریال ساخته شده به همان نسبت نیز از کیفیت بالایی در هوادهی برخوردار است و به همین دلیل نیز بهترین انتخاب برای تامین دمای مورد نیاز در فضاهایی از قبیل: مسکونی اداری و تجاری است. اگر بخواهیم به نمونه های های ارائه شده ازاین داکت تک الکتریک اشاره نماییم میبایست مدل های آن تحت عنوان: دیواری، ایستاده، پنجره ای و پرتابلی  را معرفی نماییم. گفتنی است این تجهیزات در نوع دیواری دارای ظرفیت 12000 الی 36000 با نوع گاز R410 و R22 بوده که با محیط نیز سازگار میباشد و علاوه بر اینها از میزان کاهش 60 درصدی مصرف نیز برخوردار میباشد و محل قرار گیری آن نیز همانگونه که از نامش پیداست روی دیوار قرار میگیرد. در نوع دیگر داکت اسپلیت تک الکتریک به نمونه ی ایستاده از آن اشاره می نماییم با ظرفیت هوادهی 36000 الی 96000 و قابل استفاده برای محیط هایی با متراژ بالا که در همان حالت ایستاده دما را به صورت یکنواخت در محیط انتشار میدهد. اما از نوع دیگر این تجهیزات مدل پنجره ای است با قابلیت ظرفیت هوادهی 18000 الی 24000 که دما را در حالت افقی و عمودی در فضا منتشر میکند.

گارانتی و خدمات پس از فروش داکت اسپلیت تک الکتریک

گفتنی است محصولات ارائه شده توسط این کمپانی تحت عنوان برند تک الکتریک در عین دارا بودن کیفیت و کارایی بالا با بهره گیری از بهترین قطعات در ساخت از 5 سال ضمانت پس از فروش و 18 ماه گارانتی قطعات فنی برخوردار میباشند که افراد با ارائه ی کارت مربوطه ی ضمانت این داکت اسپلیت میتوانند از مزایای در نظر گرفته شده ی این  سیستم برخوردار گردند البته در صورت عدم وجود کارت گارانتی نیز میتوان به تعمیرکاران تخصصی این محصول مراجعه نمود.

لوگوی داکت اسپلیت تک الکتریک

وب سایت دماپویا این اطمینان را به شما مشتریان عزیز در خصوص ارائه ی بهترین قیمت و ضمانت اصلی انواع مدل های داکت اسپلیت تک الکتریک خواهد داد. همچنین لازم به ذکر است که تمامی فعالیت های این وب سایت جهت فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن ، تجارت و برطبق قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت میگیرد.

پنهان کن
بیشتر
داکت اسپلیت تک الکتریک داکت اسپلیت تک الکتریک | خرید ، مشخصات و قیمت - دماپویا
نمایش 1 - 9 از 9 مورد

فیلتر توسط :