داکت اسپلیت تهویه اروند

6 محصول وجود دارد

شرکت تولید کننده اروند را میبایست به عنوان تولیدکننده انواع سیستم ها اعم از داکت اسپلیت تهویه اروند (ARVAND) و یا دیگر تجهیزات سرمایشی و گرمایشی معرفی نمود که فعالیت خود را در این زمینه از سال 1365 جهت عرضه این نوع از تجهیزات به بازار آغاز نموده است. ما در این مقاله مطالبی را در خصوص آشنایی با این تجهیزات و بررسی مشخصات فنی و اطلاعات فروش و نیز ...

شرکت تولید کننده اروند را میبایست به عنوان تولیدکننده انواع سیستم ها اعم از داکت اسپلیت تهویه اروند (ARVAND) و یا دیگر تجهیزات سرمایشی و گرمایشی معرفی نمود که فعالیت خود را در این زمینه از سال 1365 جهت عرضه این نوع از تجهیزات به بازار آغاز نموده است. ما در این مقاله مطالبی را در خصوص آشنایی با این تجهیزات و بررسی مشخصات فنی و اطلاعات فروش و نیز گارانتی اصلی آن در اختیار شما مشتریان عزیز قرار داده ایم که با مراجعه و مطالعه ی آن میتوانید اطلاعات لازم را در خصوص انواع ارائه شده ی این داکت تهویه اروند را دریافت نموده و با استفاده از آن بهترین خرید و انتخابی متناسب با نوع نیازتان را داشته باشید.

مشخصات خرید داکت اسپلیت تهویه اروند- ARVAND

این نوع از سیستم های تهویه مطبوع تحت عنوان داکت اسپلیت تهویه اروند در واقع به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات در ساختمان به شمار آورد که در مدل و ظرفیت های متفاوت جهت مصارف مختلف طراحی و به بازار عرضه می گردد. در واقع باید گفت این دست از تجهیزات از دو یونیت جدا تشکیل شده که بواسطه ی کانال کشی ها باهم در ارتباط قرار میگیرند به این صورت که یک قسمت آن در محیط داخلی و در محل تامین دما و قسمت دیگر در فضای باز مانند حیاط نصب می گردد نکته ی حائز اهمیت در رابطه با یونیت داخلی سیستم داکت تهویه اروند قابل نصب بودن آن در داخل سقف های کاذب است که قابلیت عدم اشغال فضای زیاد و پوشش دهی دما در تمام محیط را به محصول می دهد. لازم به ذکر است گاز به کار برده شده در این داکت ها از نوع R410 بوده که از سازگاری بالایی با محیط نیز برخوردار میباشد. ویژگی های انحصاری در این محصول سبب شده تا یکی از بهترین انتخاب ها جهت تامین دما در مناطق گرم و خشک باشد چرا که میتواند تا دمای 55 درجه سانتی گراد را پاسخگو باشد. بهتر است پیش از انتخاب مشخصه های فنی سیستم را بررسی نموده تا در نهایت محصولی را متناسب با نوع نیاز انتخاب کرده تا کارایی لازم را داشته باشد. همچنین میتوانید جهت دریافت قیمت به روز انواع داکت اسپلیت به صفحه ارائه شده مراجعه نمایید.

مشخصات خرید داکت اسپلیت تهویه اروند

عملکرد و انواع داکت اسپلیت تهویه اروند

به طور کلی از برترین سیستم های تهویه مطبوع میتوان به تجهیزاتی از قبیل داکت اسپلیت تهویه اروند  اشاره نمود. که شباهت بسیار زیادی با اسپلیت های دیواری دارند اما در مقابل وجود یکسری از ویژگی و قابلیت ها در این محصول سبب شده تا نسبت به اسپلیت ها برتری داشته باشند با قابلیت هایی از جمله: کانال های تهویه هوا. از این رو نیز نصب و به کار انداختن آن هم به دانش و تخصص بالایی نیاز دارد. اگر بخواهیم به انواع ارائه شده از داکت تهویه اروند اشاره کنیم میبایست مدل های آن با ظرفیت36000 الی 48000 را نام برد که هریک دارای یکسری از ویژگی های انحصاری اند به عنوان مثال: مدل 36000 از قابلیت هایی چون: ظاهری مدرن، عملکرد با برخورداری از صدای پایین، فیلتر هوا با عمر بالا، ضدیخ زدگی و قابلیت کنترل 24 ساعته برخوردار است. علاوه بر این در طراحی و ساخت این سیستم از روکش هایی طلایی استفاده شده که مانع از رشد باکتری ها بوده و انتقال حرارت را نیز با قدرت بیشتری صورت می دهد بنابراین با وجود این ویژگی ها داکت تهویه اروند را میتوان بهترین انتخاب برای تامین دما در فضاهایی با متراژ بالا از جمله : مساجد، مدرسه و یا محیط های اداری به شمار آورد.

کمپرسورهای به کاربرده شده در داکت اسپلیت تهویه اروند

پیش از هرچیز باید گفت کمپرسور به عنوان اصلی ترین اجزای درون یک سیستم اند که نقش مهمی را در انتقال و خنک سازی دما ایفا می نمایند. لازم به ذکر است ا کمپرسور های به کار برده شده در داکت اسپلیت تهویه اروند با در نظر داشتن میزان اهمیت این قطعه، اقلیم و موقعیت جغرافیایی در محصول قرار داده می شوند. بنابراین از انواع مختلف کمپرسورها در ساخت این تجهیزات تحت عنوان داکت ها بهره می گیرند که کمپرسورهای روتاری و اسکرال را با برچسب انرژی B میتوان به عنوان کمپرسور های به کار رفته در این تجهیزات معرفی نمود که بواسطه ی آن به راحتی قابلیت تامین آب گرم و سرد فراهم گشته و نیز در فصل زمستان از مصرف بالایی انرژی ممانعت می کند. نکته ی حائز اهمیت در رابطه با گاز به کار رفته در این کمپرسور ها از نوع R22 بوده که سازگاری بالایی را هم با محیط دارد و بهترین انتخاب برای مناطقی است که آب و هوای متعادل دارد. به طور کل کمپرسورها با استفاده انرژی برق دما را تحت فشار یا متراکم و در نهایت میتوان عامل سرعت در داکت تهویه اروند را وجود این عامل در نظر گرفت. 

گارانتی و خدمات پس از فروش داکت اسپلیت تهویه اروند

گفتنی است محصولات ارائه شده توسط این کمپانی تحت عنوان داکت تهویه اروند در عین دارا بودن کیفیت و کارایی بالا با بهره گیری از بهترین قطعات در ساخت از 5 سال گارانتی کمپرسور و 2 سال گارانتی قطعات از این کمپانی میباشد.

لوگوی تهویه اروند

وب سایت دماپویا این اطمینان را به شما مشتریان عزیز در خصوص ارائه ی بهترین قیمت و ضمانت اصلی انواع مدل های داکت اسپلیت تهویه اروند خواهد داد. همچنین لازم به ذکر است که تمامی فعالیت های این وب سایت جهت فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن ، تجارت و برطبق قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

پنهان کن
بیشتر
داکت اسپلیت تهویه اروند داکت اسپلیت تهویه اروند | خرید ، مشخصات و قیمت - دماپویا
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :