داکت اسپلیت ایرول

6 محصول وجود دارد

در این مقاله میتوانید مشخصات فنی و اطلاعات فروش داکت اسپلیت ایرول ( AIR WELL ) همراه با تصاویر در ظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی از نمایندگی های آن را مشاهده و بررسی نمایید. در واقع این برند فرانسوی را میبایست به عنوان یکی از مطرح ترین انواع تجهیزات سرمایش و تهویه مطبوع در بازار معرفی نمود که جهت انواع کاربری ها در ظرفیت های 9 الی 6000 با بهره...

در این مقاله میتوانید مشخصات فنی و اطلاعات فروش داکت اسپلیت ایرول ( AIR WELL ) همراه با تصاویر در ظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی از نمایندگی های آن را مشاهده و بررسی نمایید. در واقع این برند فرانسوی را میبایست به عنوان یکی از مطرح ترین انواع تجهیزات سرمایش و تهویه مطبوع در بازار معرفی نمود که جهت انواع کاربری ها در ظرفیت های 9 الی 6000 با بهره گیری از گاز مبرد R410 طراحی و تولید می گردد. در ادامه به بررسی بیشتر از این سیستم های سرمایشی تحت عنوان داکت اسپلیت ایرول خواهیم پرداخت.

مشخصات خرید داکت اسپلیت ایرول - AIR WELL

در رابطه با خرید داکت ایرول پیش از هر چیز باید به بررسی در جهت مشخصه های فنی و نحوه ی عملکرد آن در ظرفیت های متفاوت بپردازیم تا با کسب این اطلاعات بتوان در نهایت محصولی متناسب با محیط مورد استفاده و کارایی لازم را در اختیار داشته باشیم. در واقع این سیستم های تهویه مطبوع یا سرمایشی را باید به عنوان یکی از کاربردی ترین تجهیزات به شمار آورد که بوسیله ی یونیت های داخلی به تامین هوای مورد نیاز در محیط مورد نظر می پردازند. لازم به ذکر است تهویه مطبوع بودن این محصول یعنی داکت اسپلیت ایرول به دلیل دارا بودن قابلیت های آن درجا به جایی هوا میباشد به این صورت که بواسطه ی دو یونیت مجزا و لوله کشی هایی که دارد هوای داخل را دریافت و به بیرون فرستاده و در مقابل هوایی مطلوب را در فضای داخلی منتشر می کند. همانطور که گفته شد این محصول در انواع ظرفیت های 9 الی 6000 به منظور استفاده برای هر نوع از کاربری ها طراحی و تولید می شود که با توجه به این موضوع جهت دریافت کارایی لازم در تامین دما بهتر است ظرفیت انتخاب شده ی داکت ایرول با محیط سازگاری و تناسب داشته باشد به عنوان مثال در یک فضا با متراژ بزرگ نوعی انتخاب شده توان پاسخگویی و بازدهی بالایی را داشته باشد. علاوه بر این ها تمامی انواع ارائه شده از این برند هرچند دارای کارایی یکسانی اند اما هریک از یکسری قابلیت های انحصاری برخوردارند برای نمونه میتوان به ظرفیت 3000 از داکت اسپلیت ایرول اشاره نمود که مجهز به ریموت کنترل، حالت تنظیم خودکار و دستی و عملکرد توربو میباشد که این امکان را به دستگاه میدهد تا دما را در هر یکساعت متناسب با محیط افزایش یا کاهش دهد همچنین این نمونه با در عین برخورداری از مزایا و ویژگی های ذکر شده انتخابی مقرون به صرفه و اقتصادی نیز به شمارمی آید. نکته ی حائز اهمیت در خصوص داکت ایرول کاربری ویژه ی آن به منظور استفاده در بخش صنعتی است که با نام سیستم اسپلیت مرکزی شناخته میشود که بر اساس نوع یا برند با بهره گیری از برق سه فاز یا گاز شهری راه اندازی می گردد. در این سیستم از گاز R410 استفاده شده که از سازگاری بالایی با محیط نیز برخوردار میباشد. تمامی دستگاه های ارائه شده از این برند پایین ترین میزان از مصرف انرژی را داشته و به همین منظور نیز در گرید انرژی A قرار میگیرند. شما عزیزان درصورت کسب اطلاعات بیشتر از انواع قیمت داکت اسپلیت ایرول میتوانید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

مشخصات خرید داکت اسپلیت ایرول

نحوه ی عملکرد و انواع داکت اسپلیت ایرول

در رابطه با نحوه ی عملکرد این نوع از تجهیزات پرکاربرد تهویه مطبوع باید گفت از جمله سیستم هایی به شمار می آیند که به منظور تامین سرما و گرمایش کارایی دارند که در باره ی داکت ایرول نیز باید گفت از این موضوع مستثنی نبوده و بهترین انتخاب برای فراهم نمودن دما در فضاهای بزرگ از جمله: بیمارستان، مجتمع، ویلا و ... به شمار می آیند البته باید در نظر داشت جهت بهره گیری از این کارایی میبایست حتما ظرفیت انتخابی با محیط تناسب داشته باشد. اگر بخواهیم به نحوه ی عملکرد این دستگاه تحت عنوان داکت اسپلیت ایرول اشاره نماییم باید گفت تمامی این تجهیزات در هر برندی از یک عملکرد تقریبا مشابه برخوردارند. کندانسور موجود در این وسیله از قطعاتی چون: پروانه، دینام، فن و بخش دیگر با نام هواساز که به صورت توکار در سقف قرار میگیرد تشکیل شده و با کانال کشی های انجام شده هوا را به سایر مکان ها انتقال می دهد. میتوان گفت داکت ایرول نیز از عملکردی تقریبا شبیه به کولر گازی برخوردار میباشد. گاز مبرد در کندانسور خنک و از طریق لوله های مسی که دو یونیت داخلی و خارجی را به هم متصل نموده به شیر انبساطی انتقال داده شده  و از آنجا به کویل یونیت داخلی رسیده و لوله های آن را خنک می نماید پس از آن هوای گرم محیط به داخل یونیت مکیده شده و با عبور از روی کویل هوای خنک بواسطه ی فن در فضا منتشر می گردد. داکت اسپلیت ایرول نیز مانند دیگر تجهیزات در این نوع از دو یونیت مجزا که یکی قابل نصب در فضای داخلی و دیگری برای جلوگیری از سرو صدای ناشی از عملکرد و عدم اشغال فضای زیاد در بیرون از محیط مورد نظر از جمله: حیاط، بالکن و ... قرار میگیرد. نکته ی مهم در رابطه با نصب این محصول محل قرار گیری درست آن است که به گونه ای نصب گردد که تمامی فضای مورد نظر را تحت پوشش قرار داده و قادر به فراهم نمودن دمای مورد نظر باشد. داکت ایرول با دارا بودن قابلیت هایی از جمله: نصب آسان، بازدهی بالا در عین مصرف پایین انرژی، حذف لوله کشی ها، کنترل خودکار و دستی، تعمیر ساده و طول عمر بالا توانسته جایگاه بالایی را در بازار رقابتی از آن خود بنماید. گفتنی است این محصول در ظرفیت ها 9 الی 6000 تولید و به بازار عرضه می گردد.

گارانتی داکت اسپلیت ایرول و خدمات پس از فروش

در خصوص ارائه ی خدمات و برخورداری این محصول از گارانتی باید گفت شرکت تهویه اروند در کشور ما با دارا بودن نمایندگی انحصاری این برند به ارائه ی گارانتی 60 ماهه کمپرسور و 24 ماهه ی قطعات داکت اسپلیت ایرول پرداخته است.

لوگوی ایرول

وب سایت دماپویا این اطمینان را به شما مشتریان گرامی در جهت ارائه ی بهترین قیمت و ضمانت اصلی داکت ایرول خواهد داد. همچنین نیز گفتنی است تمامی فعالیت های این وب سایت جهت فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی و با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن ، تجارت و برطبق قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت میگیرد.

پنهان کن
بیشتر
داکت اسپلیت ایرول قیمت داکت اسپلیت ایرول | خرید داکت اسپلیت ایرول - دماپویا
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

سازنده