داکت اسپلیت اکسترا ایر

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر داکت اسپلیت اکسترا ایر با گارانتی پویش تهویه و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی داکت اسپلیت اکسترا ایر و خرید آنلاین در دو نوع سقفی و دیواری با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل و گاز R410  و R22 در ظرفیت های 18000 تا 60000 رده انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و اسکرال را مشا...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر داکت اسپلیت اکسترا ایر با گارانتی پویش تهویه و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی داکت اسپلیت اکسترا ایر و خرید آنلاین در دو نوع سقفی و دیواری با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل و گاز R410  و R22 در ظرفیت های 18000 تا 60000 رده انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و اسکرال را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده داکت اسپليت اکسترا ایر

اسپلیت کانالی اکسترا اير  يکی از به روز ترين توليدات فن آوری های سيستم تهويه مطبوع ميباشد. اين محصول در ظرفيت های 24000 تا 60000 بی تی يو بر ساعت در مدل های سرمايش و گرمايش با گاز مبرد R22 و کمپرسور روتاری توليد و عرضه ميشود . داکت اسپيلت Xtra Air به منظور تامين سرمايش ساختمان توليد شده که ميتوان با نصب کويل گرم از آن در فصل سرما به عنوان گرماساز استفاده نمود.در کمپرسور های داکت اسپيلت اکسترا اير به علت تناسبی که در ميان آن ها وجود دارد موجب افزايش راندمان ، در داکت اسپيلت ميشود. اسپیلت کانالی اکسترا اير طوری طراحی و توليد شده که به راحتی ميتوان به صورت افقی در سقف کاذب ساختمان قرار گيرد. استفاده از داکت اسپليت اکسترا اير میتواند هزينه های مصرف برق ساختمان را کاهش دهد.

داکت اسپلیت اکسترا ایر

بخش های داکت اسپلیت اکسترا ایر و چگونگی کارکرد

داکت اسپيلت اکسترا اير از دو بخش تشکيل شده که عبارتند از يونيت داخلی و يونيت خارجی .

يونيت داخلی هوای داخلی ساختمان را دريافت کرده و پس از فيلتر کردن آن را به وسيله ی فن از روی کويل های دستگاه عبور ميدهد تا دمای آن را تنظيم کند و پس از تغيير دما به داخل کانال ها هدايت ميکند.

یونیت داخلی داکت اسپلیت اکسترا ایر

يونيت خارجی دارای بدنه ی ضد پوسيدگی و ضد ضربه ميباشد و در خنک ترين مکان خارج ساختمان قرار می گيرد و در فرآيند خنک سازی محيط ، گرمای سيال مبرد را به بيرون انتقال داده و آن را برای سيکل بعدی آماده می کند .

یونیت خارجی داکت اسپلیت اکسترا ایر

ویژگی داکت اسپلیت اکسترا ایر

از ويژگی های بارز داکت اسپليت اکسترا اير عملکرد کم صدای آن است که در داخل ساختمان به سختی شنيده ميشود .

داکت اسپليت های اکسترا اير مجهز به فيلتر قابل شستشوی پر قدرت هستند که باعث جلوگيری از گرد و غبار ، بو و باکتری ها ميشود.

فیلتر داکت اسپلیت اکسترا ایر

داکت اسپليت اکسترا ایر از 3 نوع کانال تشکيل شده ، کانال گالوانيزه ، کانال پلی اورتان ( پيش عايق شده ) ، فلکسی .

کانال های گالوانيزه ، کانالهای کولر آبی است که متواند در سيستم هايی که ايزله هستند استفاده کرد.

کانال های پلی اورتان به صورت ورقه ای ميباشد و استفاده از اين کانال بسيار مقرون به صرفه بوده و قابليت صداگيری بالایی دارد.

کانال های فلکسی به صورت لوله ای و فنری با ابعاد و ضخامت های متفاوت ، طراحی و توليد ميشود . اين نوع کانالها برای توزيع هوا و برای اجرای کانال مکش قابل مصرف ميباشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش داکت اسپلیت اکسترا  ایر

تمامی داکت اسپيلت های اکسترا اير دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 18 ماه قطعات ، با گارانتی شرکت اکسترا ایر در وب سايت دماپويا عرضه می شود .

ضمانت نامه داکت اسپلیت اکسترا ایر

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های داکت اسپیلت اکسترا ایر ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر