داکت اسپلیت ال جی

16 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر داکت اسپلیت ال جی با گارانتی گلدیران و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی داکت اسپلیت ال جی و خرید آنلاین در دو نوع سقفی و دیواری با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل و گاز R410  و R22 در ظرفیت های 18000 تا 60000 رده انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و اسکرال را مشاهده و بررسی ن...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر داکت اسپلیت ال جی با گارانتی گلدیران و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی داکت اسپلیت ال جی و خرید آنلاین در دو نوع سقفی و دیواری با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل و گاز R410  و R22 در ظرفیت های 18000 تا 60000 رده انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و اسکرال را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده داکت اسپلیت ال جی

اسپلیت کانالی ال جی يکی از به روز ترين توليدات فن آوری های سيستم تهويه مطبوع ميباشد. اين محصول در ظرفيت های 18000 تا 60000 بی تی يو بر ساعت در مدل های سرمايش و گرمايش با گاز مبرد R410 و دارای کیت اینورتر  و کمپرسور روتاری  توليد و عرضه ميشود . اسپلیت کانالی ال جی  به منظور تامين سرمايش ساختمان توليد شده که ميتوان با نصب کويل گرم از آن در فصل سرما به عنوان گرماساز استفاده نمود. داکت اسپیلت ال جی  طوری طراحی و توليد شده که به راحتی ميتوان به صورت افقی در سقف کاذب ساختمان قرار گيرد. استفاده از اسپلیت اینورتر LG متواند 60% از هزينه های مصرف برق ساختمان را کاهش دهد. مصرف انرژی داکت اسپيلت کم مصرف ال جی در رده A قرار دارند که ميتواند با ظرفيت مناسب ، تمامی فضای داخلی ساختمان را به طور يکنواخت تهويه کند.

داکت اسپلیت ال جی

بخش های داکت اسپلیت ال جی و چگونگی کارکرد

داکت اسپيلت ال جی از دو بخش تشکيل شده که عبارتند از يونيت داخلی و يونيت خارجی .

يونيت داخلی هوای داخلی ساختمان را دريافت کرده و پس از فيلتر کردن آن را به وسيله ی فن از روی کويل های دستگاه عبور ميدهد تا دمای آن را تنظيم کند و پس از تغيير دما به داخل کانال ها هدايت ميکند.

یونیت داخلی داکت اسپلیت ال جی

يونيت خارجی در خنک ترين مکان خارج ساختمان قرار مي گيرد و در فرآيند خنک سازی محيط ، گرمای سيال مبرد را به بيرون انتقال داده و آن را برای سيکل بعدی آماده می کند .

یونیت خارجی داکت اسپلیت ال جی

ویژگی داکت اسپلیت ال جی

از ويژگی های بارز اسپلیت کانالی ال جی عملکرد کم صدای آن است که در داخل ساختمان به سختی شنيده ميشود .

داکت اسپليت های ال جی LG مجهز به سيستم محفظه های تبادل حرارت ميباشد و طراحی بسيار مدرنی دارد که باعث بالا رفتن راندمان تبادل حرارت در دستگاه ميشود ، اين طراحی باعث شده که محفظه ی داکت اسپيلت در فاز سرمايشی 28% و در فاز گرمايشی 23% افزايش پيدا کند.

داکت اسپيلت های ال جی مجهز به فيلتر قابل شستشوی پر قدرت هستند که باعث جلوگيری از گرد و غبار ، بو و باکتری ها ميشود.

فیلتر داکت اسپیلت ال جی

در اسپلیت کانالی ال جی برای تنظيم شرايط کارکرد دستگاه با توجه به دمای محيط در مسير برگشتی هواساز از دو ترموستات کنترلی استفاده شده است

داکت اسپلیت ال جی از 3 نوع کانال تشکیل شده ، کانال گالوانیزه ، کانال پلی اورتان ( پیش عایق شده ) ، فلکسی .

کانال های گالوانیزه ، کانالهای کولر آبی است که متواند در سیستم هایی که ایزله هستند استفاده کرد.

کانال های پلی اورتان به صورت ورقه ای میباشد و استفاده از این کانال بسیار مقرون به صرفه بوده و قابلیت صداگیری بالایی دارد.

کانال های فلکسی به صورت لوله ای و فنری با ابعاد و ضخامت های متفاوت ، طراحی و تولید میشود . این نوع کانالها برای توزیع هوا و برای اجرای کانال مکش قابل مصرف میباشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش داکت اسپلیت ال جی

تمامی داکت اسپيلت های ال جی دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 24 ماه قطعات ، با  گارانتی شرکت گلدیران در وب سايت دماپويا عرضه می شود .

گارانتی داکت اسپلیت ال جی

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های داکت اسپیلت ال جی ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 16 از 16 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه

داکت اسپلیت ال جی