داکت اسپلیت اجنرال

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر داکت اسپلیت اجنرال با گارانتی تهویه نیا و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی داکت اسپلیت اجنرال و خرید آنلاین در دو نوع سقفی و دیواری با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل و گاز R410  و R22 در ظرفیت های 18000 تا 90000 رده انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و اسکرال را مشاهده و برر...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر داکت اسپلیت اجنرال با گارانتی تهویه نیا و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی داکت اسپلیت اجنرال و خرید آنلاین در دو نوع سقفی و دیواری با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل و گاز R410  و R22 در ظرفیت های 18000 تا 90000 رده انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر ، کمپرسور روتاری و اسکرال را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده داکت اسپليت اجنرال

اسپلیت کانالی اجنرال يکی از به روز ترين توليدات فن آوری های سيستم تهويه مطبوع ميباشد. اين محصول در ظرفيت های 18000 تا 90000 بی تی يو بر ساعت در مدل های سرمايش و گرمايش با گاز مبرد R410 و دارای کيت اينورتر و کمپرسور روتاری توليد و عرضه ميشود . داکت اسپيلت Ogeneral به منظور تامين سرمايش ساختمان توليد شده که ميتوان با نصب کويل گرم از آن در فصل سرما به عنوان گرماساز استفاده نمود.در کمپرسور های داکت اسپيلت اینورتر اجنرال به علت تناسبی که در ميان آن ها وجود دارد موجب افزايش راندمان ، در داکت اسپيلت می شود. داکت اسپليت کم مصرف اجنرال طوری طراحی و توليد شده که به راحتی ميتوان به صورت افقی در سقف کاذب ساختمان قرار گيرد. استفاده از اسپلیت کانالی اجنرال میتواند هزينه های مصرف برق ساختمان را کاهش دهد.

داکت اسپلیت اجنرال

بخش های داکت اسپلیت اجنرال و چگونگی کارکرد

داکت اسپيلت اجنرال از دو بخش تشکيل شده که عبارتند از يونيت داخلی و يونيت خارجی .

يونيت داخلی هواي داخلی ساختمان را دريافت کرده و پس از فيلتر کردن آن را به وسيله ی فن از روی کويل های دستگاه عبور ميدهد تا دمای آن را تنظيم کند و پس از تغيير دما به داخل کانال ها هدايت ميکند.

یونیت داخلی داکت اسپلیت اجنرال

يونيت خارجی دارای بدنه ی ضد پوسيدگی و ضد ضربه ميباشد و در خنک ترين مکان خارج ساختمان قرار می گيرد و در فرآيند خنک سازی محيط ، گرمای سيال مبرد را به بيرون انتقال داده و آن را برای سيکل بعدی آماده می کند .

یونیت خارجی داکت اسپلیت اجنرال

ویژگی داکت اسپلیت اجنرال

از ويژگی های بارز داکت اسپليت اجنرال عملکرد کم صدای آن است که در داخل ساختمان به سختی شنيده ميشود .

داکت اسپليت های اجنرال مجهز به فيلتر قابل شستشوی پر قدرت هستند که باعث جلوگيری از گرد و غبار ، بو و باکتری ها ميشود.

فیلتر داکت اسپلیت اجنرال

داکت اسپليت اجنرال از 3 نوع کانال تشکيل شده ، کانال گالوانيزه ، کانال پلی اورتان ( پيش عايق شده ) ، فلکسی .

کانال های گالوانيزه ، کانالهاي کولر آبی است که متواند در سيستم هايی که ايزله هستند استفاده کرد.

کانال های پلی اورتان به صورت ورقه ای ميباشد و استفاده از اين کانال بسيار مقرون به صرفه بوده و قابليت صداگيری بالايی دارد.

کانال های فلکسی به صورت لوله ای و فنری با ابعاد و ضخامت های متفاوت ، طراحی و توليد ميشود . اين نوع کانالها برای توزيع هوا و برای اجرای کانال مکش قابل مصرف ميباشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش داکت اسپلیت اجنرال

تمامی داکت اسپيلت های اجنرال دارای 5 سال گارانتی کمپرسور ، 24 ماه قطعات ، با  گارانتی شرکت تهویه نیا در وب سايت دماپويا عرضه می شود .

ضمانت نامه داکت اسپلیت اجنرال

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های داکت اسپیلت اجنرال ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر