تصفیه هوا گری

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین تصفیه هوا گری با مشخصات فنی و قیمت مناسب و همچنین اطلاعات فروش تصفیه هوا گری با گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش شرکت تهویه نیا و تصاویر در مدل GCF300CKNA جهت تصفیه و ایجاد هوای مطلوب در محیط با کیفیت و طراحی منحصر به فرد دارای عملکرد بی صدا قادر به حذف 99% مواد آلرژی زا را در وب سایت دماپویا مشاهده و برر...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین تصفیه هوا گری با مشخصات فنی و قیمت مناسب و همچنین اطلاعات فروش تصفیه هوا گری با گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش شرکت تهویه نیا و تصاویر در مدل GCF300CKNA جهت تصفیه و ایجاد هوای مطلوب در محیط با کیفیت و طراحی منحصر به فرد دارای عملکرد بی صدا قادر به حذف 99% مواد آلرژی زا را در وب سایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده تصفیه هوا گری - GREE

امروزه با گسترش شهرها و افزایش استفاده از وسایل نقلیه عمومی و خصوصی همچنین توسعه کارخانه های صنعتی آلودگی هوا به خصوص در شهرهای بزرگ افزایش یافته است. با انجام فعالیت روزانه در محیط کار و منزل باعث پدید ذرات ریز و معلق و همچنین ورود آلودگی هوا به داخل محل زندگی یا کار شما باعث ایجاد بیماری های متفاوتی می شود. ذرات معلق موجود در هوا مورد تنفس شما به شدت حساسیت زا بوده و برای ریه افراد به خصوص گروه های سنی حساس مانند افراد سالخورده و کودکان مشکلاتی از قبیل آلرژی، آسم، میگرن بوجود می آورد. این شرکت با استفاده از نیروهای متخصص و تکنولوژی روز توانسته محصولاتی با کیفیت بالا تولید و به بازار عرضه نماید و در بین تولید کنندگان  دستگاه تصفیه هوا در بازار رقابت جایگاه ویژه ای بدست آورد. شرکت تهویه نیا نماینده انحصاری محصولات گری در ایران می باشد. تصفیه هوا گری در مدل GCF300CKNA ساخته و جهت تصفیه هوا و ایجاد هوایی مطبوع عاری از هرگونه آلودگی را به شما هدیه می بخشد.

تصفیه هوا گری مدل GCF300CKNA

تصفیه هوا GCF300CKNA محصول شرکت گری جهت تصفیه هوا دارای 6 مرحله فیلتراسیون جهت تصفیه هوا و حذف هر نوع آلودگی معلق در هوای اطراف می باشد. این دستگاه قابلیت عملکرد تا فضای 39 متر مربع را دارد. تصفیه هوا GREE دارای تایمر و نشانگر عمر فیلتر بوده و به شما کمک می نماید از زمان تعویض فیلتر مطلع شوید و با این روش عمر دستگاه شما افزایش می یابد. تصفیه هوا مدلGCF300CKNA دارای ریموت کنترل از راه دور جهت تنظیم آن می باشد از ویژگی های منحصر بفرد این نوع تصفیه هوا فن چهار سرعته، حالت خواب، دارای 5 مرحله عملکردی می باشد.

خرید تصفیه هوا گری

گارانتی و خدمات پس از فروش تصفیه هوا گری

شرکت تهویه نیا نماینده انحصاری محصولات GREE در ایران می باشد. تصفیه هوا گری دارای 12 ماه گارانتی و 18 ماه خدمات پس از فروش این شرکت می باشد.

گارانتی تصفیه هوا گری دماپویا

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های تصفیه هوا گری ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
تصفیه هوا گری قیمت تصفیه هوا گری | مشخصات و خرید تصفیه هوا گری - دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده
مدت گارانتی
حسگر بو
تایمر
عملکرد بخور
حسگر گرد و غبار