تصفیه هوا کنت

تصفیه هوا کنت

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر تصفیه هوا کنت با گارانتی فامکو و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی تصفیه هوا کنت در انواع دیجیتال سنجش، اوزون، کار ایر، اورا و آلپز مجهز به قفل کودک، نشانگر اعلام تعویض فیلتر و حداقل صدا 35 دسیبل، حداکثر 60 دسیبل و دارای استاندارد CE و TUV با عملکرد اتوماتیک برای جلوگیری از باکتری ها، ویروس...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر تصفیه هوا کنت با گارانتی فامکو و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی تصفیه هوا کنت در انواع دیجیتال سنجش، اوزون، کار ایر، اورا و آلپز مجهز به قفل کودک، نشانگر اعلام تعویض فیلتر و حداقل صدا 35 دسیبل، حداکثر 60 دسیبل و دارای استاندارد CE و TUV با عملکرد اتوماتیک برای جلوگیری از باکتری ها، ویروس ها را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه تصفیه هوا کنت - KENT

شرکت کنت در زمینه تولید تصفیه هوا و آب می باشد. این شرکت در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کننده های تصفیه هوا می باشد. شرکت کنت دائما در حال ایجاد نوآوری و ارائه راه حل برای محافظت از مردم در برابر بیماری های مضر می باشد. از تصفیه هوا کنت برای ضد عفونی( کشتن باکتری ها، ویروس ها و جرم های مضر )، از بین بردن مواد و گاز های شیمیایی و دود سیگار همچنین بوی بد ناشی از سرویس بهداشتی و حمام را به طور موثر از بین میبرد و رایحه دلپذیری را در اتاق به جا می گذارد. کیفیت هوایی که ما تنفس می کنیم به طور مستقیم بر سلامتی ما اثر می گذارد. اما هوای اطراف ما به ندرت پاک است و شامل مواد خطرناک زیادی از جمله گاز و بخار های شیمیایی، میکروب ها می باشد. همه این موارد معلق ناشی از هوای نا سالم است که برای سلامتی خطرات زیادی دارد. بنابراین ما به دستگاه تصفیه هوا نیاز داریم که آلودگی ها را حذف کند و هوا را برای نفس کشیدن پاک کند. تصفیه هوا مدل رومیزی مناسب برای خانه، ادارات، اتاق نشیمن، سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه می باشد و مدل دیواری مناسب برای اتاق کنفرانس، رستوران ها، مطب پزشکان، بیمارستان ها، داروخانه ها، فضای آموزشی و سایر فضاهای بزرگ می باشد. گروه فنی مهندسی دما پویا در مقاله ای به معرفی بهترین تصفیه هوا موجود در بازار پرداخته که با مراجعه به این صفحه می توان سایر برندهای مطرح و معتبر بازار را شناخته و از این طریق خریدی هوشمندانه و بهینه را تجربه نمایید. 

تصفیه هوا کنت

گارانتی و خدمات پس از فروش تصفیه هوا کنت

شرکت فامکو، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات کنت در ایران می باشد. تصفیه هوا کنت دارای 24 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش شرکت فامکو می باشند.

فامکو

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های تصفیه هوا کنت ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
تصفیه هوا کنت قیمت تصفیه هوا کنت | مشخصات دستگاه تصفیه هوا کنت - دماپویا
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
مدت گارانتی
حسگر بو
عملکرد بخور
حسگر گرد و غبار