تصفیه هوا کنت

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر تصفیه هوا کنت با گارانتی فامکو و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی تصفیه هوا کنت در انواع دیجیتال سنجش ، اوزون ، کار ایر ، اورا و آلپز با قفل کودک ، نشانگر اعلام تعویض فیلتر و حداقل صدا 35 دسیبل ، حداکثر 60 دسیبل و دارای استاندارد CE و TUV با عملکرد اتوماتیک برای جلوگیری از باکتری ها ، ویرو...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر تصفیه هوا کنت با گارانتی فامکو و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی تصفیه هوا کنت در انواع دیجیتال سنجش ، اوزون ، کار ایر ، اورا و آلپز با قفل کودک ، نشانگر اعلام تعویض فیلتر و حداقل صدا 35 دسیبل ، حداکثر 60 دسیبل و دارای استاندارد CE و TUV با عملکرد اتوماتیک برای جلوگیری از باکتری ها ، ویروس ها را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده تصفیه هوا کنت

شرکت کنت درسال 1999 میلادی ، 1378 هجری شمسی در کشور هند با هدف یک جهان سالم شروع به فعالیت در زمینه انواع تصفیه هوا نموده است. این شرکت در حال حاظر بزرگترین تولید کننده تصفیه هوا می باشد. شرکت کنت دائما در حال ایجاد نوآوری و ارائه راه حل برای محافظت از مردم در برابر بیماری های مضر می باشد. از تصفیه هوا کنت برای ضد عفونی ( کشتن باکتری ها ، ویروس ها و جرم های مضر ) ، از بین بردن مواد و گاز های شیمیایی و دود سیگار همچنین بوی بد ناشی از سرویس بهداشتی و حمام را به طور موثر از بین میبرد و رایحه دلپذیری را در اتاق به جا می گذارد. شرکت فامکو نماینده انحصاری محصولات کنت در ایران می باشد.

آنچه باید درباره ی خرید تصفیه هوا کنت بدانیم

کیفیت هوایی که ما تنفس می کنیم به طور مستقیم بر سلامتی ما اثر می گذارد. اما هوای اطراف ما به ندرت پاک است و شامل مواد خطرناک زیادی از جمله گاز و بخار های شیمیایی ( لاک ها ، بخارهای شیمیایی از رنگ دیوار ) ، میکروب ها ( جرم ها ، ویروس ها ، باکتری ها و قارچ ها ) می باشد . همه این موارد معلق ناشی از هوای نا سالم است که برای سلامتی خطرات زیادی دارد. بنابر این ما به دستگاه تصفیه هوایی نیاز داریم که آلودگی ها را حذف کند و هوا را برای نفس کشیدن پاک کند. تصفیه هوا مدل رومیزی مناسب برای خانه ، ادارات ، اتاق نشیمن ، سرویس بهداشتی ، حمام و آشپزخانه می باشد و مدل دیواری مناسب برای اتاق کنفرانس ، رستوران ها ، مطب پزشکان ، بیمارستان ها ، داروخانه ها ، فضای آموزشی و سایر فضاهای بزرگ می باشد.

تصفیه هوا کنت

گارانتی و خدمات پس از فروش تصفیه هوا کنت

شرکت فامکو ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات کنت در ایران می باشد . تصفیه هوا کنت دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت فامکو می باشند.

فامکو

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های تصفیه هوا کنت ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده