تصفیه هوا هانیول

تصفیه هوا هانیول

3 محصول وجود دارد
تصفیه هوا هانیول قیمت تصفیه هوا هانیول | مشخصات و خرید تصفیه هوا هانیول - دماپویا
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

در رابطه با خرید تصفیه هوا هانیول بیشتر بدانیم

با انجام فعالیت روزانه در محیط کار و منزل باعث پدید ذرات ریز و معلق و همچنین ورود آلودگی هوا به داخل محل زندگی یا کار شما باعث ایجاد بیماری های متفاوتی می شود. ذرات معلق موجود در هوا مورد تنفس شما به شدت حساسیت زا بوده و برای ریه افراد به خصوص گروه های سنی حساس مانند افراد سالخورده و کودکان مشکلاتی از قبیل آلرژی، آسم بوجود می آورد به همین جهت استفاده از دستگاه تصفیه هوا برای حل این مشکل امری ضروری می باشد. شرکت هانیول (Honeywell) با بیش از 135 سال تجربه در زمینه تولید انواع لوازم خانگی طی سال ها توانسته در بازار رقابت جایگاه خاصی کسب نماید و محصولات تولیدی خود را به سراسر کشورهای جهان از جمله ایران صادر می گردد. تصفیه هوا هانیول در مدل های Air Touch A5، Air Touch، Air Touch P تولید و به بازار ارائه می گردد و همه ی مدل های عرضه شده دارای تاییدیه از بنیاد آلرژی کشور انگلستان - بورد تخصصی هوای کالیفرنیا( CARB )- سازمان استاندارد اتحادیه اروپا( CE )- انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی آمریکا ( AHAM )- انستیتو ملی استاندارد آمریکا ( ANSI )- دپارتمان انرژی آمریکا ( USDOE )- آکادمی پزشکی هند می باشند.

خرید دستگاه تصفیه هوا هانیول

تصفیه هوا هانیول مدل Air Touch A5

تصفیه هوا هانیول دارای طراحی زیبا و کیفیت بالا مناسب استفاده در فضایی با متراژ حداکثر 30 متر مربع مناسب می باشد. این نوع تصفیه هوا دارای 3 مرحله فیلتراسیون بوده و قادر به حذف ذرات معلق موجود در هوا را دارد. فیلتر های بکار رفته در این دستگاه شامل فیلتر گرد و خاک، فیلتر هپا و فیلتر کربن اکتیو می باشد و امکان از بین بردن ذرات ریز معلق تا قطر 0.6nm را دارد. تصفیه هوا Air Touch A5 دارای نشانگر زمان تعویض فیلتر بوده و این امکان را به شما می دهد که از زمان تعویض فیلترهای دستگاه مطلع شوید و به این ترتیب به عملکرد و عمر دستگاه می افزاید. همچنین دارای حالت خواب و کارد کم صدا می باشد و در هنگام استراحت شما بدون ایجاد هیچ گونه مزاحمتی عمل تصفیه را انجام داده و هوایی سالم به شما هدیه می دهند.

خرید تصفیه هوا هانیول مدل AIR TOUCH A5

تصفیه هوا هانیول مدل Air Touch

تصفیه هوا هانیول دارای طراحی زیبا و کیفیت بالا مناسب استفاده در فضایی با متراژ حداکثر 42 متر مربع مناسب می باشد. این نوع تصفیه هوا دارای 3 مرحله فیلتراسیون بوده و قادر به حذف ذرات معلق موجود در هوا را دارد. فیلتر های بکار رفته در این دستگاه شامل فیلتر گرد و خاک، فیلتر هپا و فیلتر کربن اکتیو می باشد و امکان از بین بردن ذرات ریز معلق تا قطر 0.6nm را دارد. تصفیه هوا Air Touch دارای نشانگر زمان تعویض فیلتر بوده و این امکان را به شما می دهد که از زمان تعویض فیلترهای دستگاه مطلع شوید و به این ترتیب به عملکرد و عمر دستگاه می افزاید. همچنین دارای حالت خواب و کارد کم صدا می باشد و در هنگام استراحت شما بدون ایجاد هیچ گونه مزاحمتی عمل تصفیه را انجام داده و هوایی سالم به شما هدیه می دهند.

خرید تصفیه هوا هانیول مدل AIR TOUCH

تصفیه هوا هانیول مدل Air Touch P

تصفیه هوا هانیول دارای طراحی زیبا و کیفیت بالا مناسب استفاده در فضایی با متراژ حداکثر 30 متر مربع مناسب می باشد. این نوع تصفیه هوا دارای 3 مرحله فیلتراسیون بوده و قادر به حذف ذرات معلق موجود در هوا را دارد. فیلتر های بکار رفته در این دستگاه شامل فیلتر گرد و خاک، فیلتر هپا و فیلتر کربن اکتیو می باشد و امکان از بین بردن ذرات ریز معلق تا قطر 0.6nm را دارد. تصفیه هوا Air Touch P دارای نشانگر زمان تعویض فیلتر بوده و این امکان را به شما می دهد که از زمان تعویض فیلترهای دستگاه مطلع شوید و به این ترتیب به عملکرد و عمر دستگاه می افزاید. همچنین دارای حالت خواب و کارد کم صدا می باشد و در هنگام استراحت شما بدون ایجاد هیچ گونه مزاحمتی عمل تصفیه را انجام داده و هوایی سالم به شما هدیه می دهند.

خرید تصفیه هوا هانیول مدل AIR TOUCH P

گارانتی و خدمات پس از فروش تصفیه هوا هانیول

شرکت مرکز کنترل ایران (مَکا) نماینده رسمی محصولات هانیول در ایران می باشد . تصفیه هانیول دارای 12 ماه گارانتی و 60 ماه خدمات پس از فروش شرکت مَکا می باشد.

گارانتی تصفیه هوا هانیول دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده
مدت گارانتی
حسگر بو
تایمر
عملکرد بخور
حسگر گرد و غبار