اسپلیت مرکزی گرین

2 محصول وجود دارد

این مقاله مشخصات فنی، اطلاعات فروش و قیمت انواع اسپلیت مرکزی گرین (Green) همراه با تصاویر محصول در ظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی از نمایندگی های آن را به شما جهت مشاهده و بررسی ارائه خواهد داد. شرکت پردیس صنعت سیاره سبز که تحت عنوان برند گرین در بازار شناخته شده ارائه دهنده GRV که همان مخفف اسپلیت های مرکزی گرین بوده میباشد و این محصول را در ...

این مقاله مشخصات فنی، اطلاعات فروش و قیمت انواع اسپلیت مرکزی گرین (Green) همراه با تصاویر محصول در ظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی از نمایندگی های آن را به شما جهت مشاهده و بررسی ارائه خواهد داد. شرکت پردیس صنعت سیاره سبز که تحت عنوان برند گرین در بازار شناخته شده ارائه دهنده GRV که همان مخفف اسپلیت های مرکزی گرین بوده میباشد و این محصول را در مدل های نسل 6 و مینی اسپلیت های مرکزی با ظرفیت های گوناگون به بازار عرضه می نماید. این سیستم با برخورداری از کمپرسور اینورتر، گاز R410 و بازدهی بالا به عنوان بهترین انتخاب برای تامین دما یا تهویه مطبوع برای فضاهایی با متراژ زیاد از قبیل: ساختمان های اداری، مسکونی و غیره محسوب می گردد. در ادامه به بررسی بیشتر اسپلیت مرکزی گرین و مشخصه های فنی آن خواهیم پرداخت.

مشخصات خرید اسپلیت مرکزی گرین - Green

این محصول را میتوان به عنوان یک نمونه ی پرکاربرد از سیستم های تهویه مطبوع به شمار آورد که به دلیل برخورداری از یکسری قابلیت ها توانسته جایگاه بالایی را در بازار رقابتی از خود نماید که در ادامه ی مطالب به معرفی و بررسی این ویژگی های کاربردی در اسپلیت مرکزی گرین می پردازیم. نکته ی مهم پیش از انتخاب هر محصولی به جهت بهره گیری از کارایی های آن آشنایی و بررسی در خصوص مشخصه های فنی یا نوع عملکرد آن میباشد چرا که بواسطه ی این موارد میتوان در نهایت خرید و انتخابی متناسب با نوع نیازمان را در اختیار داشته باشیم. برخورداری این نوع از تجهیزات سرمایشی از راندمان و بازدهی بالا سبب شده تا همواره مورد توجه افراد جهت استفاده در فضاهایی با متراژ بالا قرار گیرد که البته عواملی مانند وجود کمپرسور اینورتر به کار رفته در آن نیز در ایجاد چنین قابلیتی در این دستگاه بی تاثیر نمیباشد از این رو اسپلیت مرکزی گرین و محصولات مشابه آن را در بازار با نام VRF به معنای سیستم های مرکزی می شناسند که قابلیت تامین دما در ساختمان های مرتفع، تجاری یا مسکونی را دارند. GRV یا همان سیستم های مرکزی گرین از سری تولیدات هوشمندانه به شمار می آیند که در مدل های اسپلیت نسل 6 و مینی های مرکزی با ظرفیت های گوناگون طراحی و به بازار عرضه می گردند. لازم به ذکر است تمامی این سیستم ها تحت عنوان اسپلیت مرکزی که در انواع و ظرفیت های مختلف ارائه می شوند همگی از 1 تا 4 یونیت تشکیل شده اند که این تعداد با میزان نیاز به تامین دما نسبت و رابطه ی مستقیم دارد. همچنین در نمونه ی مینی مرکزی این محصول بهره گیری از یک مدار تبرید به ازای دو مدار، جریان مایع مبرد در اوپراتور را افزایش و از این طریق مبدل حرارتی راندمان بالا را بدست می آورد. طراحی و ساخت این دستگاه به گونه ای بوده که این امکان را ایجاد نموده تا جهت استفاده بتوان در اشکال داخلی کاستی، دیواری، سقفی توکار و کانالی به صورت همزمان بهره برد. در ادامه مطالب نحوه ی عملکرد اسپلیت مرکزی گرین را بررسی می نماییم. همچنین جهت خرید و یا انتخاب هریک از انواع اسپلیت مرکزی و دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این تجهیزات میتوانید به صفحه ی مربوطه مراجعه فرمایید.

مشخصات خرید اسپلیت مرکزی گرین

نحوه ی عملکرد و انواع اسپلیت مرکزی گرین

به طور کلی سیستم های مرکزی با علائم اختصاری VRF,VRV,MUL TIV و یا GHP در بازار شناخته شده اند که همگی از یک پنل بیرونی و تعدادی پنل داخلی تشکیل شده اند. لازم به ذکر است VRF معمولا در ساختمان های بزرگ و مراکز تجاری مورد استفاده قرار میگیرند.در خصوص نحوه ی عملکرد این سیستم ها باید گفت به این صورت بوده که به طور همزمان میتواند چندین یونیت داخلی را به یک یونیت خارجی متصل نماید و بواسطه ی بهره مندی از تکنولوژی کنترل دما، به راحتی امکان کنترل هر قسمت بوجود آمده که در ساختمان های بزرگ از این قابلیت برای چند واحد مستقل میتوان استفاده نمود. نکته ی دیگر در رابطه با اسپلیت مرکزی گرین برخورداری آن از کمپرسور دوگانه است که دمای سرد و گرم را به راحتی فراهم و برای اجرای این عملکرد از برق یا گاز شهری تغذیه می کند. بخش خارجی این تجهیزات که در محیط بیرونی مثل حیاط یا بالکن قرار میگیرد از یک کندانسور بزرگ و پنل داخلی به فن کویل یا داکت اسپلیت قابلیت اتصال را دارد. در این سیستم از انواع تهویه مطبوع گاز مایع مورد نیاز از چگالش یونیت خارجی بوجود آمده که در نهایت به انشعابات مختلفی تقسیم و با اتصال به یونیت داخلی در فضا انتشار یافته و در نهایت نیز از سیکل تبرید تراکمی بخار بهره میبرد. اگر بخواهیم انواع موجود از این تجهیزات سرمایشی تحت عنوان اسپلیت مرکزی گرین را نام ببریم میبایست به اسپلیت های نسل 6 و مینی های آن در ظرفیت های گوناگون اشاره نمود که هریک متناسب با یک کاربری در یک فضا در نظر گرفته می شوند. سیستم های مرکزی از قابلیت های بسیاری برخوردار میباشند که به عنوان بخشی از آن میتوان به دارا بودن مواردی چون: امکان لوله کشی برای ارتفاعات بالا، میزان مصرف انرژی پایین در عین برخورداری از راندمان بالا، تخلیه و شارژ مجدد مبرد، نصب، راه اندازی، نگهداری و تعمیر آسان، خنک کردن برد الکتریکی بواسطه ی مبرد و استفاده از گاز مبرد R410 که با محیط نیز ساز گاری داشته، اشاره نمود که اسپلیت مرکزی گرین را در زمره ی پرکابرد و مطرح ترین های تجهیزات سرمایشی قرار داده است.

گارانتی اسپلیت مرکزی گرین و خدمات پس از فروش

در خصوص برخورداری این سیستم ها از خدمات شرکت ارائه دهنده یا تولیدی آن با نام شناخته شده ی گرین که همان شرکت پردیس صنعت سیاره سبز میباشد باید گفت به طور کلی تمامی VRF یا اسپلیت مرکزی های گرین از تاریخ نصب 24 ماه گارانتی قطعات داخلی و 5 سال گارانتی کمپرسور برخوردار می گردند البته نوع مینی مرکزی این اسپلیت ها 5 سال ضمانت تعویض کمپرسور و 2سال گارانتی قطعات فنی و نیز 10 سال خدمات پس از فروش را دارا میباشند.

لوگوی گرین

وب سایت دماپویا این اطمینان را به شما مشتریان گرامی در جهت ارائه ی بهترین قیمت و ضمانت اصلی اسپلیت مرکزی گرین خواهد داد. همچنین باید گفت تمامی فعالیت های این وب سایت جهت فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی و با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن ، تجارت و برطبق قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت میگیرد.

پنهان کن
بیشتر
اسپلیت مرکزی گرین مشخصات و قیمت ، خرید اسپلیت مرکزی گرین - دماپویا
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده