اسپلیت مرکزی گری

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر اسپلیت مرکزی گری با گارانتی اصلی شرکت تهویه نیا و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت اسپلیت مرکزی گری نمایندگی های فعال سراسر کشور و همچنین از قابلیت تشخیص میزان کاهش برق و روشن شدن اتوماتیک پس از قطع و وصل برق، همچنین سیستم عیب یاب هوشمند و رده ی انرژی A، مجهز به سیستم اینورتر با عملکرد سرد و گرم با بالاترین ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر اسپلیت مرکزی گری با گارانتی اصلی شرکت تهویه نیا و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت اسپلیت مرکزی گری نمایندگی های فعال سراسر کشور و همچنین از قابلیت تشخیص میزان کاهش برق و روشن شدن اتوماتیک پس از قطع و وصل برق، همچنین سیستم عیب یاب هوشمند و رده ی انرژی A، مجهز به سیستم اینورتر با عملکرد سرد و گرم با بالاترین راندمان و بازدهی را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه اسپلیت مرکزی گری - GREE

یکی از مطرح ترین سازنده های فعال در زمینه سیستم تهویه مطبوع گری می باشد. این شرکت با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا محصولاتی طبق استانداردهای بین المللی با ظرفیت و کارکرد بسیار مطلوب تولید و به سایر کشورهای دنیا از جمله ایران صادر می نماید. اسپلیت مرکزی در خارج از محیط ساختمان در هوای آزاد مانند حیاط، پشت بام و یا بالکن بزرگ قرار می گیرد. اسپیت مرکزی گری توانایی نصب پنل داخلی تا تعداد 38 عدد را دارا می باشد، و در ساختمان های بزرگ و چند طبقه که از واحدهای مجزایی تشکیل شده اند و هریک از اتاق ها نیاز به سیستم تهویه مطبوع جدایی می باشد گزینه ای ایده ال و بهینه بشمار می آید. گروه تولیدی گری برای جلوگیری از اتلاف و هدررفت انرژی همچنین مصرف بهینه، از تکنولوژی اینورتر در ساخت و تهیه اسپلیت مرکزی بهره می برد. گاز مبرد بکار رفته در کمپرسور اسپلیت مرکزی گری از نوع R410 سازگار با محیط می باشد. اسپلیت مرکزی گری از جدیدترین تکنولوژی های روز تهیه شده است، این سیستم ها مجهز به شناسایی کمبود برق هستند و در صورتیکه برق ساختمان از میزان استاندارد کمتر شود دستگاه به طور خودکار این مشکل را تشخیص خواهد دارد بنابراین خرابی برای اسپلیت مرکزی گری به وجود نمی آید. از دیگر ویژگی های این سیستم ها اشکال زدایی خودکار، تحمل و کارکرد در فشار استاتیک بالا می توان نام برد. اسپلیت مرکزی گری با قابلیت سرد و گرم در تمامی روزهای سال هوایی مطبوع و دلنشین در محیط ایجاد می نماید. این سیستم ها دارای کمترین میزان صدا حین عملکرد هستند که بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین هوا را به میزان دمای دلخواه می رسانند. قابل ذکر است کنتور مورد نیاز برای این برق رسانی به این سیستم ها از نوع سه فاز لازم می باشد. اسپلیت مرکزی گری با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود عرضه می گردد.

اسپلیت مرکزی گری

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت مرکزی گری

تمامی مدل های اسپلیت مرکزی گری با 60 ماه گارانتی و 24 ماه خدمات پس از فروش شرکت تهویه نیا عرضه می گردد.

گارانتی اسپلیت مرکزی گری دماپویا

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که اسپیلت مرکزی گری ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
اسپلیت مرکزی گری قیمت اسپلیت مرکزی گری | مشخصات و خرید اسپلیت مرکزی گری - دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده