اسپلیت مرکزی وستن ایر

2 محصول وجود دارد

این مقاله مشخصات فنی، اطلاعات فروش و قیمت انواع اسپلیت مرکزی وستن ایر (WESTEN AIR) همراه با تصاویر محصول در ظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی از نمایندگی های آن را به شما جهت مشاهده و بررسی ارائه خواهد داد. اسپلیت های وستن ایر از ساخته های کشور آلمان بوده که در چین مونتاژ می گردد در واقع تمامی قطعات آن تولید کشور آلمان بوده و از بالاترین میزان کی...

این مقاله مشخصات فنی، اطلاعات فروش و قیمت انواع اسپلیت مرکزی وستن ایر (WESTEN AIR) همراه با تصاویر محصول در ظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی از نمایندگی های آن را به شما جهت مشاهده و بررسی ارائه خواهد داد. اسپلیت های وستن ایر از ساخته های کشور آلمان بوده که در چین مونتاژ می گردد در واقع تمامی قطعات آن تولید کشور آلمان بوده و از بالاترین میزان کیفیت نیز برخوردار میباشند. لازم به ذکر است این محصول با برخورداری از گاز R410 در انواع مدل های توکار سقفی، کاستی چهار طرفه و دیواری در ظرفیت های 9000 ،12000 ،18000،24000 و3000 طراحی و به بازار عرضه می گردد که به عنوان بهترین انتخاب برای استفاده در فضاهایی با متراژ بالا از قبیل مراکز تجاری اداری یا مسکونی به شمار می آیند.

مشخصات خرید اسپلیت مرکزی وستن ایر - WESTEN AIR

VRF  یا نامی که برای تجهیزات سرمایشی و تهویه مطبوع در نظر گرفته شده در واقع اشاره به تمامی سیستم های مرکزی دارد که با دارا بودن یکسری از قابلیت ها بازدهی و راندمان بالایی را از آن خود نموده اند که به عنوان یک نمونه از این سیستم های پرکاربرد و مطرح میتوان به اسپلیت مرکزی وستن ایر اشاره نمود که جایگاه ویژه ای را در بازار رقابتی و فروش به خود اختصاص داده است. از انواع موجود این تجهیزات که شرکت تولید کننده نسبت به ارائه ی آن اقدام به فعالیت در خصوص طراحی و ساخت نموده است میتوان به نمونه های سقفی توکارف کاستی چهار طرفه و دیواری در ظرفیت های گوناگون اشاره نمود که هریک دارای مشخصه های فنی خود میباشند که به منظور بهره گیری از کارایی های لازم سیستم در نظر داشتن این مشخصه های فنی امری ضروری بوده که در نهایت منجر به در اختیار داشتن کارایی لازم و متناسب با نوع نیازمان را فراهم می آورد. به طور کلی در نظر داشتن این موضوع پیش از هر انتخاب و خرید مهم تلقی می گردد به این شکل که حتما میبایست نوع و یا مدل انتخابی محصول با متراژ مورد نظر تناسب داشته تا دمای مورد نیاز محیط را فراهم آورد. طراحی و ساخت اسپلیت مرکزی وستن ایر به گونه ای بوده که با تکنولوژی کاهش مصرف انرژی، عملکردی با صدای کم و کنترل هوشمند دما همواره مورد استفاده ی افراد برای بخش های بسیار قرار میگیرند. نکته ی حائز اهمیت در رابطه با این سیستم ها نوع گاز مبرد R410 به کار رفته در آن است که از سازگاری بالایی با محیط برخوردار بوده و نیز امکان استفاده در سه حالت با دمای تبخیر و کندانس به جهت سرما و گرمایش است به این صورت که حالت توربو در این دستگاه سبب عملکرد سریع در انتشار دما، حالت پایه با قابلیت پیش فرض و حالت راندمان بالا که مصرف انرژی را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهد. اما به عنوان عاملی دیگر که در بحث بررسی مشخصات خرید و پیش از انتخاب مد نظر قرار میگیرد باید به ظرفیت های بالا در عین تنوع مدل و یا مواردی مانند صرفه جویی در فضای نصب اشاره کرد چرا که اسپلیت مرکزی گرین مانند متشابهات خود از یک یونیت خارجی و چند پنل داخلی تشکیل شده که قادرند تا در ارتفاعات زیاد نیز با لوله کشی هایی راه اندازی شوند. در ادامه ی مطالب این مقاله با ما جهت آشنایی با نحوه ی عملکرد این تجهیزات تهویه مطبوع همراه باشید و نیز برای قیمت اسپلیت مرکزی میتوانید از صفحه ی ارائه شده راهنمایی های لازم را در این خصوص دریافت نمایید.

مشخصات خرید اسپلیت مرکزی وستن ایر

نحوه عملکرد و انواع اسپلیت مرکزی وستن ایر

در این بخش به بررسی و آشنایی با کارکرد و مشخصه های فنی سیستم های مرکزی خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است این نوع از تجهیزات تهویه مطبوع که تحت عنوان اسپلیت مرکزی با علائم اختصاری VRF,VRV,MUL TIV و یا GHP در بازار شناخته شده اند، از یک پنل خارجی و چند یونیت داخلی تشکیل شده اند و با برخورداری از یکسری قابلیت ها بازدهی و راندمان بالایی را دارا شده و به همین منظور نیز بهترین انتخاب برای استفاده در بخش های گوناگون از جمله فضاهایی با وسعت زیاد قرار میگیرند. راه اندازی و کارایی اسپلیت مرکزی وستن ایر به این گونه میباشد که به طور همزمان میتواند چندین یونیت داخلی را به یک یونیت خارجی متصل نماید و بواسطه ی بهره مندی از تکنولوژی کنترل دما، به راحتی امکان کنترل هر قسمت بوجود آمده که در ساختمان های بزرگ نیز از این قابلیت برای چند واحد مستقل میتوان استفاده نمود. نکته ی دیگر در رابطه با این نوع از اسپلیت های مرکزی برخورداری آن از کمپرسور دوگانه است که دمای سرد و گرم را به راحتی فراهم و برای اجرای این عملکرد از برق یا گاز شهری تغذیه می کند. بخش خارجی این تجهیزات که در محیط بیرونی مثل حیاط یا بالکن قرار میگیرد از یک کندانسور بزرگ و پنل داخلی به فن کویل یا داکت اسپلیت قابلیت اتصال را دارد. در این سیستم از انواع تهویه مطبوع گاز مایع مورد نیاز از چگالش یونیت خارجی بوجود آمده که در نهایت به انشعابات مختلفی تقسیم و با اتصال به یونیت داخلی در فضا انتشار یافته و در نهایت نیز از سیکل تبرید تراکمی بخار بهره میبرد. نکته ی حائز اهمیت درباره ی این نوع از سیستم های مرکزی ویژگی انحصاری آن یعنی وجود فن های سانتریفیوژی است که عملکردی بی صدا را به دستگاه میبخشد. اما با در نظر داشتن اینکه این سیستم ها دارای انواع مختلفی میباشند باید گفت هر نوع از یکسری مشخصه ها برخوردارند به عنوان مثال به کارکرد نوع سقفی توکار از اسپلیت مرکزی گرین اشاره می نماییم که با عدم اشغال فضای زیاد امکان نصب در سقف را داشته و به جهت راه اندازی از یونیت خارجی متصل کمک میگیرد. علاوه بر این موارد، کنترل هوشمند این امکان را در محصول ایجاد نموده تا بار مورد نیاز هر بخش بوسیله ی کنترل تنظیم، میزان مبرد ورودی به یونیت داخلی و خارجی را تعیین و در نتیجه میزان مصرف انرژی در پایین ترین حالت ممکن قرار بگیرد.

گارانتی اسپلیت مرکزی وستن ایر و خدمات پس از فروش

در خصوص بهره مندی محصولات تولید شده ی این برند از خدمات آن باید به ارائه ی 2 سال گارانتی قطعات داخلی از زمان نصب و راه اندازی و نیز 5 سال گارانتی کمپرسور به علاوه ی 15 سال خدمات پس از فروش که بواسطه ی شرکت اورین تهویه به عنوان نمایندگی وستن ایر میباشد، اشاره نمود.

لوگوی وستن ایر

وب سایت دماپویا این اطمینان را به شما مشتریان گرامی در جهت ارائه ی بهترین قیمت و ضمانت اصلی اسپلیت مرکزی وستن ایر خواهد داد. همچنین باید گفت تمامی فعالیت های این وب سایت جهت فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی و با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن ، تجارت و برطبق قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت میگیرد.

پنهان کن
بیشتر
اسپلیت مرکزی وستن ایر مشخصات و قیمت ، خرید اسپلیت مرکزی وستن ایر - دماپویا
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده