اسپلیت مرکزی میتسوبیشی

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر اسپلیت مرکزی میتسوبیشی با گارانتی این شرکت و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت اسپلیت مرکزی میتسوبیشی در نمایندگی ها و همچنین از قابلیت های نظیر کنترل فازی لاجیک احساس دمای دلخواه I Feel و قابلیت روشن شدن اتوماتیک پس از قطع و وصل برق و همچنین تعبیه سیستم عیب یاب اتوماتیک این سیستم مطلع و با مشاهده و بررسی آن ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر اسپلیت مرکزی میتسوبیشی با گارانتی این شرکت و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت اسپلیت مرکزی میتسوبیشی در نمایندگی ها و همچنین از قابلیت های نظیر کنترل فازی لاجیک احساس دمای دلخواه I Feel و قابلیت روشن شدن اتوماتیک پس از قطع و وصل برق و همچنین تعبیه سیستم عیب یاب اتوماتیک این سیستم مطلع و با مشاهده و بررسی آن در این صفحه نسبت به خرید آنلاین اقدام نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه اسپلیت مرکزی میتسوبیشی - MITSUBISHI

اسپلیت مرکزی میتسوبیشی با نام اختصاری VRF محصول شرکت میتسوبیشی ژاپن است که آن را می توان در نوع خود و در سطح دنیا بی نظیر دانست. این شرکت بزرگ ژاپنی که دارای آوازه ای جهانی است با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی انحصاری خود و با استفاده از دانش روز دنیا نسبت به ساخت بهترین اجناس اقدام می کند که دریافت گواهی ها و اعتبارنامه های جهانی گواه این امر هستند اما امروزه به دلیل رشد و تجمع ساختمانها و برج های بزرگ و با ارتفاع زیاد و همچنین کمبود جا برای تعبیه موتور خانه ها و دیگر سیستم قدیمی همواره نیاز به سیستم های جدید سرمایش و گرمایش احساس شده که شرکت میتسوبیشی با ارائه راهکارهای متفاوت در محصولات جدید خود مانند سیستم اسپلیت مرکزی توانسته است مشکل کمبود جا برای موتور خانه و دیگر سیستم های جا گیر قدیمی را مرتفع کند به طوریکی این سیستم دارای یه یونیت خارجی (کندانسور) است که معمولا در پشت بام و یا بالکن های ساختمان قرار می گیرد و یونیت های داخلی آن بر اساس سلیقه آرشیتکت ساختمان و هندسه فضای مربوطه می توان از پنل های دیواری، داکتی، کاستی و یا سقفی استفاده نمود برای اسپلیت مرکزی میتسوبیشی میتوان تا 65 یونیت داخلی را متصل کرد و بار سرمایشی و گرمایشی 65 فضای مختلف را به طور مستقل تامین نمود. مصرف برق سیستم های VRF میتسوبیشی به دلیل کنترل دور کمپرسور، فن کندانسور و همچنین دور شیر انبساط و فن جدا گانه روی هر یونیت داخلی در حالت اوج بار 40 درصد از سیستم های مشابه کمتر می باشد (COP=4,3) درمقابل ((COP=2،3 که این مقدار در بارهای جزئی، به دلیل امکان کار کرد بار جزئی partial load وافزایش COP سیستم در بارهای جزئی به طرز چشمگیری تا حد 3/ 1 سیستم های OFF/On کاهش می یابد. طول لوله کشی به صورت موازی و انشعابگیری 1000 متر برای این برند می باشد و به دلیل قابلیت لوله کشی تا ارتفاع 90متر، امکان نصب کندانسور در محوطه های مختلف ساختمان (پشت بام، حیاط، بالکن) فراهم بوده و در مقایسه با اسپلیت یونیت های معمولی هیچگونه خدشه ای به نمای اصلی ساختمان وارد نمی سازد. سیستم های VRF (اسپلیت مرکزی) میتسوبیشی در شرایط آب و هوایی مختلف (در تابستان تا 54+ درجه سانتیگراد و در زمستان تا 25- درجه سانتی گراد) قابلیت کارکرد دارند. اگر در یک یونیت خارجی که شامل چند کمپرسور است یک کمپرسور دچار نقص فنی گردد سایر کمپرسورها در یک وضعیت اضطراری به کار خود ادامه می دهند. اگر در یک سیستم که شامل چند یونیت خارجی است یکی از یونیت ها دچار نقص فنی گردد سایر یونیت ها در یک وضعیت اضطراری وارد عملیات پشتیبانی شده و سیستم ماژولار به کار خود ادامه می دهند تا زمانی که عملیات تعمیر امکان پذیر شود. در چنین حالتی پیغام خطای مربوطه از طریق صفحه کنترل نمایش داده میشود.

اسپلیت مرکزی میتسوبیشی

گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات شرکت میتسوبیشی

سیستم های VRF (اسپلیت مرکزی) میتسوبیشی الکتریک ژاپن دارای 5 سال ضمانت کمپرسور،18 ماه قطعات، 15 سال خدمات پس از فروش میباشند.

mitsubishi-garanti

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که اسپیلت مرکزی میتسوبیشی ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت به صورت کاملأ قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
اسپلیت مرکزی میتسوبیشی مشخصات و قیمت اسپلیت مرکزی میتسوبیشی - دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده