اسپلیت مرکزی ال جی

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر اسپلیت ال جی با گارانتی گلدیران و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی اسپلیت ال جی و خرید آنلاین در دو نوع سقفی و دیواری با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل و با گاز R410  مجهز به موتور BLDC، با راندمان بالا در رده انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر، کمپرسور روتاری و اسکرال و مجهز به سیستم ت...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و تصاویر اسپلیت ال جی با گارانتی گلدیران و اطلاعات فروش و مناسب ترین قیمت نمایندگی اسپلیت ال جی و خرید آنلاین در دو نوع سقفی و دیواری با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل و با گاز R410  مجهز به موتور BLDC، با راندمان بالا در رده انرژی A و B به صورت معمولی و اینورتر، کمپرسور روتاری و اسکرال و مجهز به سیستم تشخیص نشت گاز مبرد بصورت اتوماتیک را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه اسپلیت مرکزی ال جی - LG

اسپلیت مرکزی ال جی LG به نام اختصاری و جدید Multi V عنوان یکی از پرطرفدارترین سیستم های تهویه مطبوع در ایران مطرح می باشد. این سیستم مرکزی کولر که میتواند تا حتی 28 پنل داشته باشد امروزه به واسطه طراحی زیبا، مشخصات فنی و کیفیت عملکرد خوب دستگاه و همچنین خدمات پس از فروش بطور گسترده ای مورد توجه عموم قرار گرفته است. به واسطه این استقبال عمومی، شرکت ال جی توانسته است محصولات بی نظیر خود را که دارای کیفیت جهانی هستند از شرق آسیا تا غربی ترین نقطه جهان و در مناطق حاره ای و معتدل بگستراند و پیوسته دنبال این است تا با بکارگیری جدیدترین ایده ها و تکنولوژی روز بر کیفیت محصولات افزوده و آنها را به جدیدترین فناوری ها و تجهیزات به روز کند. از مزیت های اسپلیت مرکزی ال جی می توان به استفاده از تکنولوژی گلدفین Gold Fin در یونیت خارجی برای جلوگیری از خوردگی و آلودگی مضاعف، ترکیب کمپرسور اینورتر Scroll و کمپرسور Scroll دور ثابت، طراحی جدید فین های یونیت خارجی، بالا رفتن ظرفیت گرمایشی و سرمایشی موتور و فن BLDC که باعث حجم هوای بالای جابجا شده می گردد. این اسپلیت مرکزی بهترین گزینه برای پروژه های ساختمانی بزرگ و مرتفع می باشد و امکان لوله کشی تا 800 متر در مجموع و 300متر در ارتفاع را دارد. محصولات شرکت ال جی ضمن کیفیت بسیار عالی دارای صرفه اقتصادی بسیار خوبی برای مشتری هستند همچنین این کولرها را به دلیل داشتن قابلیت تنظیم دبی سیال مبرد متناسب با بار برودتی و حرارتی موجب صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی در پروژه های بزرگ تهویه می شود.

اسپلیت مرکزی ال جی

گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات شرکت ال جی

تمامی اسپيلت های ال جی دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه سایر قطعات، با  گارانتی شرکت گلدیران در سراسر ایران ارائه می گردند.

goldiran-garanti

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که اسپیلت مرکزی ال جی ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
اسپلیت مرکزی ال جی اسپلیت مرکزی ال جی مشخصات ، خرید و قیمت - دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده