کولر آبی

30 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین کولر آبی با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل آبسال ، برفاب ، انرژی ، لورچ ، نیرو تهویه البرز در مدل های سلولزی و معمولی وکم مصرف از ظرفیت 2000 تا ظرفیت 1300...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین کولر آبی با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل آبسال ، برفاب ، انرژی ، لورچ ، نیرو تهویه البرز در مدل های سلولزی و معمولی وکم مصرف از ظرفیت 2000 تا ظرفیت 13000 را مشاهده و بررسی نمایید .

آنچه باید درباره انتخاب و خرید کولر آبی با گارانتی معتبر بدانیم

وسیله ای برای تولید هوای خنک توسط تبخیر آب در صنعت تأسیسات می باشد و بدلیل استفاده زیاد درایران در جهان بنام کولر ایرانی شناخته می شود. قدیمی ترین نوع کولر درهزاران سال پیش و در ایران بنام بادگیر اختراع شد. طرز کار کولرهای آبی بدین صورت است که آب توسط الکتروپمپ به بالای پوشال هدایت می شود و آنرا خیس نگه میدارد و برای تبخیر آب روی پوشال ها نیاز به گرمای درون کولر می باشد و این امر باعث می شود که هوای داخل کولر خنک باشد این هوای خنک توسط کانال کولر با رطوبت 90 درصد وارد سالن خانه می شود. مجموعه دماپویا این افتخار را دارد که با توجه به نیاز مشتری و شرایط محیط در مدل های مختلف با ساختار خاص از قبیل کولرآبی معمولی ، کم مصرف ، مینی کولر ، پرتابل بالکنی با برندهای کولر آبی آبسال ، کولر آبی برفاب ، کولر آبی لورچ ، کولر آبی نیرو تهویه البرز و سایر کولرهای آبی تولید شده را با بهترین قیمت عرضه می کند .کولر آبی پوشالی (معمولی) و کولر آبی سلولزی از دسته بندی کولرها بر اساس نوع تبخیر می باشد .کولر آبی سلولزی مصرف برق کمتر و بازدهی خنک سازی بیشتر دارد .کولرهای آبی اکسیال و کولرهای آبی سانتریفیوژ از انواع کولرهای آبی براساس نوع فن می باشد.کولر های آبی سانتریفیوژ دارای حجم جریان هوای بالا، با فشار استاتیک بالایی می باشد که در سیستم های صنعتی بزرگ استفاده می شود و کولرهای آبی اکسیال دارای حجم بالا هستندکه شامل برند کولر آبی انرژی نیز می باشد.

کولرابی

کولرهای آبی از اجزای مختلفی تشکیل شده است که در ادامه بصورت مختصر به آنها اشاره می کنیم .

کانال خروجی کولر آبی:

این کانال بین دریچه هوا و برزنت قرار دارد . هرچقدر این کانال از نورآفتاب دورتر باشد سرمای به وجود آمده تلفات کمتری داشته وخنک کنندگی کولر آنجا بیشتر می شود.

کانال داخلی کولرآبی:

این کانال در داخل کولر ومقابل پروانه قرار دارد و هوای مرطوب داخل کولر از کانال داخلی کولر آبی وارد سالن خانه می شود.

بدنه کولرآبی :

از بدنه کولر به جهت جلوگیری از لرزش های کولر وکانال خروجی می باشد ،باید بدنه کولر از برزنت باشد.بدنه کولرآبی از ورق 2 تا 6 می باشد.بدنه کولر آبی باید مقاوم باشد تا در تغییرات آب و هوایی مستحکم باشد . معمولا دارای سه دریچه است كه محل قرارگیری پوشالها بر روی آن تعبیه گردیده است. در سالهای اخیر بدنه بعضی كولر آبی كولرها از مواد پلاستیكی مقاوم ساخته شده است. 

ناودان های کولر آبی :

بر روی هریک از درپوش های کولر یک مسیری جهت ورود و توزیع آب وجود دارد ناودان نام دارد و آب هدایت شده توسط پمپ را بر روی پوشال ریخته و باعث خیس شدن پوشال برای عملکرد تبخیر آب می باشد.

شناورهای کولر آبی :

شناور، میزان آب داخل مخزن کولر را همیشه ثابت نگه می دارد و زمانی که آب داخل مخزن کولر پر شد مانع سرریز شدن آب می شود .

کابل رابط چهار سیم کولرآبی :

ازاین کابل به جهت انتقال برق از کلید به کولر استفاده می شود و سطح مقطع سیم ها نباید کمتر از 5/1 میلی متر مربع باشد.

فیوز کولرآبی:

وسیله ای برای حفاظت الکتریکی کولر در مقابل خطراتی مانند اضافه بار می باشد ودرصورت نوسانات به صورت خودکار قطع می شود .

جعبه ترمینال کولرآبی :

به جهت ایجاد اتصالات مطمئن وعایق از بدنه به کولر است. ارتباط الکتروموتور دمنده، پمپ و خازن از طریق جعبه تقسیم یا ترمینال به کابل پنج رشتهای صورت میگیرد. این جعبه دارای یک درپوش بوده و محل استقرار آن در داخل اتاقک کولر است. در طرفین بعضی از ترمینالها حروف یا اعدادی نوشته شده که راهنمای خوبی برای اتصال صحیح سیمها به آن است. 

کلید مخصوص کولرآبی:

برای راه اندازی وکنترل موتور می باشد .کلید مخصوص  کولرآبی برای راه اندازی الکتروپمپ یا پمپ آب الکتروموتور دو دور و کنترل دورهای آن از سه کلید قطع و وصل استفاده میگردد.

الکترو موتور کولرآبی:

جهت به چرخش در آوردن فن در کولر آبی می باشد و  این الکتروموتورهامخصوص کولر آبی با کاربرد تسمه ای دو دور بوده و تک دور آنها نیز بنا به سفارش قابل تولید و تحویل می باشد.

پمپ آب کولرآبی :

توسط واتر پمپ ، آب از مخزن به سه راه آب منتقل می شود و از آنجا به ناودان هدایت می شود.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 30 مورد