مشعل گرم ایران

مشعل گرم ایران

83 محصول وجود دارد
نمایش 1 - 20 از 83 مورد

پارامترهای کلیدی خرید مشعل گرم ایران

شرکت صنعتی گرم ایران (GARM IRAN) به عنوان یکی از مهم ترین شرکت های تولید کننده سیستم های گرمایشی و سرمایشی همواره در تلاش است با اتکا به نیروی داخلی و علم و تجهیزات روز دنیا زمینه تولید انواع تجهیزات گرمایشی را در ایران فراهم کرده و نسبت به ارتقا سطح محصولات اقدام نماید. این گروه تولیدی به دنبال تلاش های بی دریغ خود در پی به خدمت گرفتن تکنولوژی ها و فناوری های به روز از سراسر دنیا است که به همین منظور در سال 1382 با شرکت RIELLO (بزرگترین تولیدکننده مشعل جهان) آغاز به همکاری نمود و توانست با بهره گیری از این مجموعه مهم و معروف دانش نوین را به درون مجموعه گرم ایران تزریق کند. راندمان بسیار بالا در ایجاد حرارت برای گرمایش آب، کیفیت بالای ساخت قطعات که از بهترین برندهای موجود در دنیا تامین می شود، نصب آسان به جهت بهره مندی از بدنه سبک با مکانیزم نصب آسان از دیگر مزایای مشعل گرم ایران بشمار می آید، همچنین دارای ایمنی بسیار بالا به واسطه رعایت اصول ایمنی مد نظر طراحان و مهندسان است، صدای کم، تایید شده توسط استاندارد ملی ایران، طیف گسترده قطعات جانبی، حداقل ابعاد با توجه به ظرفیت، تست کامل قبل از خروج از کارخانه از مزیت های این مدل مشعل می باشد. از افتخارات شرکت گرم ایران دریافت لوح تقدیر واحد نمونه صنعتی از خانه صنعت و معدن و تجارت ، دریافت لوح افتخار به عنوان واحد نمونه استاندارد و کیفیت می باشد. این سری از تجهیزات گرمایشی در ظرفیت های متفاوت با نوع سوخت گاز، گازوئیل، مازوت، دوگانه و سه گانه سوز تولید و با گارانتی اصلی در وبسایت دماپویا موجود می باشد. در ادامه به اساس کار مدل های مشعل گرم ایران همرا با تصاویر پرداخته ایم.

مشعل گازسوز گرم ایران

مشعل گاز سوز گرم ایران برای احتراق گاز طبیعی ساخته می شوند و در واقع می توان گفت که ارزان ترین منبع انرژی را برای تامین حرارت انتخاب نموده است. دبی سوخت گازی که برای مشعل ارسال می شود به وسیله شیر برقی که به صورت اتوماتیک کار می کند کنترل می شود همچنین هوای مورد نیاز برای احتراق آنها به وسیله یک دمنده یا فن قوی به همراه مجرای اختصاصی که دارد و روی محور موتور تعبیه شده اند تامین میشود. دبی مشعل به وسیله دمیدن هوایی که در ساختمان مشعل نصب شده است کنترل میشود. جریان گاز از یک فیلتر عبور میکند و با هوای احتراق مخلوط شده و آماده احتراق میشود و در آخر به وسیله شعله در مسیر خروجی قرار میگیرد و متحرق میشود در این فرآیند احتراق توسط یک سنسور به نام (میله یونیزاسیون) در مسیر شعله مشعل گرم ایران استفاده می شود و با برقرار شدن شعله و وجود حرارت یک جریان الکتریکی برقرار می شود و رله شعله با دریافت این جریان به کار خود ادامه می دهد این فرایند کاملا به صورت مکانیزه و با طراحی دقیق انجام میشود که تمامی این مراحل با گذراندن تست های مختلف و با شرایط متفاوت جهت ایمنی و عملکرد هرچه بهتر سیستم انجام می شوند. ذکر این نکته لازم است که برای نصب مشعل گازسوز گرم ایران نصب فیلتر گاز با سایز و فشار کار مناسب بعد از شیر ربع گرد و قبل از رگولاتور گاز و شیرهای برقی ضربه ای یا تدریجی گاز مشعل، از اولین تجهیزات مورد نیاز خط گاز در مشعل های گازسوز می باشد همچنین می توان گفت در تمامی نمونه های گازسوز مشعل گرم ایران امکان نصب شیر پروانه و  امکان اتصال به سیستم BMS قرار داده شده است. از دیگر مزایای این مدل می توان به مصرف بهینه سوخت، احتراق مناسب به نسبت سایر محصولات هم ارز، راندمان بالاتر، آلاینده زیست محیطی کمتر و پایداری بهتر شعله اشاره کرد.

مشعل گازسوز گرم ایران

مشعل گازوییل سوز گرم ایران

مشعل گازوییل سوز گرم ایران از سری مشعل هایی هستند که از گازوئیل برای احتراق استفاده می کنند که با نام مشعل پودرکننده ی فشار قوی تفنگی هم شناخته می شوند. در واقع این مدل از مشعل گرم ایران برای مکان هایی طراحی و ساخته شده اند که دسترسی به سوخت های ارزان تر و با انرژی بیشتر مانند گاز در دسترس نیست. مشعل مدل گازوئیل سوز از تکنولوژی ها و قطعات متعدد برای ایجاد گرمایش استفاده می کند که از این دست موارد می توان به موتور، باد زن، پمپ گازوئیل، شیربرقی، نازل، الکترودها، شعله پخش کن، چشم الکتریکی اشاره کرد که هرکدام از بهترین برندهای معروف در سطح دنیا تامین شده اند و با دقت نظر فراوان و طراحی دقیق در کنار هم قرار گرفته اند و  مشعل گرم ایران با راندمان بالا فعالیت می کنند.

مشعل گازوییلی گرم ایران

مشعل مازوت سوز گرم ایران

مشعل مازوت سوز گرم ایران برای مصارف صنعتی، کارخانجات تولید کیک و شیرینی و دیگ های روغن داغ مورد استفاده قرار می گیرد. از مزیت های این نوع مشعل می توان به راندمان بالا، نصب راحت، ایمنی بالا و صدای کم نام برد. در تمامی مشعل ها امکان نصب شیر پروانه بر اساس تمایل مشتریان محترم وجود دارد. سیستم lamtec آلمان با سفارش مشتری و پرداخت مبلغ آن امکان پذیر است. همچنین لازم به ذکر است که امکان تغییر در قطعات اصلی مشعل گرم ایران مدل مازوت سوز بر اساس سلیقه و نیاز مشتری در حدود استانداردهای لازم ممکن می باشد. از این گذشته این سری از مشعل در ظرفیت های بالاتر از 8.5 میلیون تا 30 میلیون کیلو کالری بر اساس نیاز مصرف کنندگان و طراحی ویژه قیمت جداگانه ارائه می گردد .مدل‌های GNO 420، GNO 425 و GNO 403 برای مصارف صنعتی با نیاز به حجم متوسط و بالا به آب گرم و بخار داغ، نظیر گرمایش واحدهای بزرگ صنعتی، مسکونی، بیمارستان ها، صنایع پخت مواد لعاب و تهیه ظروف چینی، ذوب مواد فلزی، تولید آسفالت و پالایشگاه ها مناسب می باشد. مشعل گرم ایران مدل مازوت سوز توانایی تامین گرمایش از 1,100,000 تا 3,300,000 هزار کیلوکالری را دارا هستند.

مشعل مازوت سوز گرم ایران

مشعل دوگانه سوز گرم ایران

مشعل دوگانه سوز گرم ایران از سری مشعل های تولیدی شرکت گرم ایران می باشد که به جهت استفاده از دو سوخت مجزا به عنوان دو سوخته هم نامیده می شود. دو سوختی که این مدل مشعل از آن استفاده می کند گاز و گازوئیل برای احتراق استفاده می کنند. در نتیجه از مشعل دوگانه سوز در موتورخانه های تاسیساتی برای جلوگیری از این مشکلات بکار می رود و با استفاده از این محصولات در زمان قطعی گاز سوخت مشعل تغییر کرده و از گازوئیل برای گرم کردن آب استفاده می شود. مدل دوگانه سوز شامل مشعل های نیمه صنعتی از ظرفیت 140000 تا 550000 کیلو کالری در ساعت هستند که برای تولید آب گرم یا هوای گرم و یا بخار داغ با دما و حجم متوسط مشعل گرم ایران در سیستم هایی مانند موتورخانه های مجتمع های مسکونی بزرگ و یا هواساز برای خشکن ها در سوله های صنعتی و سالن های پرورش گل و گیاه و دامداری های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند همچنین برای مشکلات احتمالی قطعی گاز در کارخانجات، ادارات و ساختمان های مسکونی نیز از مشعل گرم ایران مدل دوگانه سوز استفاده می شود.

مشعل دوگانه سوز گرم ایران

مشعل سه گانه سوز گرم ایران

مشعل سه گانه سوز گرم ایران که مشعل سه گانه گرم ایران هم نامیده می شود و برق آن به صورت سه فاز ارائه می شود، برای سوخت مصرفی به صورت اتوماتیک از گاز، گازوئیل و مازوت برای احتراق استفاده می کنند. از این نوع مشعل در کوره های پخت سرامیک یا آبکاری حرارتی، صنایع ذوب فلزات سبک، کارخانجات تولید کیک و شیرینی، لبنیات و دیگ های روغن داغ استفاده می شود. مورد استفاده برای مصارف صنعتی با نیاز متوسط و بالا به آب گرم و بخار داغ نظیر صنایع فرآوری غذایی (کمپوت و کنسرو)، دیگ های روغن داغ، خشک کن های بزرگ هوای گرم در صنایع رنگ آمیزی و صنایع چوب و نئوپان مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از دیگر مزایای مدل سه گانه سوز می توان به راندمان بسیار بالا و همچنین تأمین گرمایش از بازه 385,000 تا 1,700,000 کیلوکالری در ساعت و از این گذشته بهره مندی از قطعات با کیفیت بالا و ساخت منحصر به فرد اشاره کرد همچنین به دلیل داشتن مکانیزم درست دارای سهولت در نصب و راه اندازی می باشد همچنین این مشعل سه گانه سوز دارای ایمنی بالایی است که استفاده از آن را در مکانهای مختلف ممکن کرده است. مشعل گرم ایران سه گانه سوز به دلیل استفاده از سیستم کنترلی پیشرفته صدای بسیار کمی دارد که به همراه سایر سیستم های موتورخانه مانع از بین رفتن آسایش مصرف کنندگان می شود همینطور لازم به گفتن است که این مدل از مشعل گرم ایران، قبل از خروج از کارخانه به صورت کامل تست می شوند. این محصول به جهت رعایت اصول گوناگون دارای استاندارد ملی ایران و همچنین سازمان های جهانی در این زمینه می شود.

مشعل سه گانه سوز گرم ایران

گارانتی و خدمات پس از فروش مشعل گرم ایران

مشعل گرم ایران دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

گرم ایران

فیلتر توسط :

سازنده
مدت گارانتی
نوع جریان مصرفی
کشور سازنده
نحوه عملکرد