مشعل گرم ایران

83 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش مشعل گرم ایران و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی مشعل گرم ایران همراه با تصاویر در مدل گازسوز، گازوییل سوز، مازوت سوز و دوگانه سوز و سه گانه سوز در ظرفیت 20,000 کیلوکالری تا 30,000,000 کیلوکالری، دارای راندمان و ایمنی، کیفیت بالا، صدای کم و تایید شده توسط استاندارد ملی ایران...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش مشعل گرم ایران و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی مشعل گرم ایران همراه با تصاویر در مدل گازسوز، گازوییل سوز، مازوت سوز و دوگانه سوز و سه گانه سوز در ظرفیت 20,000 کیلوکالری تا 30,000,000 کیلوکالری، دارای راندمان و ایمنی، کیفیت بالا، صدای کم و تایید شده توسط استاندارد ملی ایران را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه مشعل گرم ایران - GARM IRAN

شرکت صنعتی گرم ایران در زمینه تولید انواع تجهیزات گرمایشی فعالیت گسترده ای دارد. این گروه تولیدی در سال 1382 با شرکت RIELLO (بزرگترین تولیدکننده مشعل جهان) آغاز به همکاری نمود. راندمان بسیار بالا، کیفیت بالای قطعات و ساخت، نصب آسان، ایمنی بسیار بالا تأمین شده، صدای کم، تایید شده توسط استاندارد ملی ایران، طیف گسترده قطعات جانبی، حداقل ابعاد با توجه به ظرفیت، تست کامل قبل از خروج از کارخانه از مزیت های مشعل گرم ایران می باشد. از افتخارات شرکت گرم ایران دریافت لوح تقدیر واحد نمونه صنعتی از خانه صنعت و معدن و تجارت ، دریافت لوح افتخار به عنوان واحد نمونه استاندارد و کیفیت می باشد. مشعل های گرم ایران در ظرفیت های متفاوت با نو سوخت گاز، گازوئیل، مازوت، دوگانه و سه گانه سوز تولید و با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد. در ادامه به اساس کار هریک همرا با تصاویر پرداخته ایم.

مشعل گازسوز گرم ایران

مشعل های گاز سوز گرم ایران برای احتراق گاز طبیعی ساخته می شود. دبی سوخت گازی این مشعل ها به وسیله شیر برقی کنترل شده اند و هوای مورد نیاز برای احتراق آنها به وسیله یک دمنده که روی محور موتور نصب شده است تامین میشود. دبی این به وسیله دمیدن هوایی که در ساختمان مشعل نصب شده است کنترل میشود. جریان گاز از یک فیلتر عبور میکند و با هوای احتراق مخلوط شده و آماده احتراق میشود و در آخر به وسیله شعله در مسیر خروجی قرار میگیرد و متحرق میشود در این فرآیند احتراق توسط یک سنسور به نام (میله یونیزاسیون ) در مسیر شعله استفاده می شود و با برقرار شدن شعله و وجود حرارت یک جریان الکتریکی بر قرار میشود و رله شعله با دریافت این جریان به کار خود ادامه می دهد. 

مشعل گازسوز

مشعل گازوییل سوز گرم ایران

مشعل گازوییل سوز گرم ایران مشعل هایی هستند که از گازوئیل برای احتراق استفاده می کنند که با نام مشعل پودرکننده ی فشار قوی تفنگی هم شناخته می شود. اجزای تشکیل دهنده این نوع مشعل ها شامل موتور ، باد زن ، پمپ گازوئیل ، شیربرقی ، نازل ، الکترودها ، شعله پخش کن ، چشم الکتریکی می باشد.

مشعل گازوییلی گرم ایران

مشعل مازوت سوز گرم ایران

از  مشعل های مازوت سوز گرم ایران برای مصارف صنعتی ، کارخانجات تولید کیک و شیرینی و دیگ های روغن داغ و .... مورد استفاده قرار می گیرد . از مزیت های این نوع مشعل می توان به راندمان بالا ، نصب راحت ، ایمنی بالا و صدای کم نام برد .

مشعل مازوت سوز

مشعل دوگانه سوز گرم ایران

مشعل دوگانه سوز گرم ایران از سری مشعل گرم ایران می باشد که دو سوخته هم نامیده می شود از گاز و گازوئیل برای احتراق استفاده می کنند . از این نوع مشعل برای مشکلات قطعی گاز در کارخانجات ، ادارات و ساختمان های مسکونی استفاده می شود .در نتیجه از مشعل دوگانه سوز در موتورخانه های تاسیساتی برای جلوگیری از این مشکلات بکار می رود و با استفاده از این نوع مشعل در زمان قطعی گاز سوخت مشعل تغییر کرده و از گازوئیل برای گرم کردن آب استفاده می شود.

مشعل دوگانه سوز

مشعل سه گانه سوز گرم ایران

مشعل سه گانه سوز گرم ایران که مشعل سه گانه گرم ایران هم نامیده می شود و برق آن به صورت سه فاز ارائه می شود ، برای سوخت مصرفی به صورت اتوماتیک از گاز ، گازوئیل و مازوت برای احتراق استفاده می کنند . از این نوع مشعل در کوره های پخت سرامیک یا آبکاری حرارتی ، صنایع ذوب فلزات سبک ، کارخانجات تولید کیک و شیرینی ، لبنیات و دیگ های روغن داغ استفاده می شود.

مشعل سه گانه سوز گرم ایران

گارانتی و خدمات پس از فروش مشعل گرم ایران

مشعل گرم ایران دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

گرم ایران

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های مشعل گرم ایران ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 20 از 83 مورد

فیلتر توسط :

سازنده