داکت اسپلیت

93 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید مشخصات فنی و خرید آنلاین داکت اسپلیت و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر داکت اسپلیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل سامسونگ ، ال جی ، گرین ، میتسوبیشی ، میدیا ، اجنرال ، وستن ایر ، کول هاوس ، اکسترا ایر با ظرفیت های 18000 تا 90000 دارای...

با مطالعه مطالب زیر می توانید مشخصات فنی و خرید آنلاین داکت اسپلیت و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر داکت اسپلیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به برند های موجود از قبیل سامسونگ ، ال جی ، گرین ، میتسوبیشی ، میدیا ، اجنرال ، وستن ایر ، کول هاوس ، اکسترا ایر با ظرفیت های 18000 تا 90000 دارای دو واحد داخلی یا هواساز و خارجی یا کندانسور را مشاهده و بررسی نمایید .

آنچه باید درباره انتخاب و خرید داکت اسپلیت با گارانتی اصلی بدانیم

یکی از متداول ترین سیستم های تهویه برای تأمین سرمایش و گرمایش محیط ، داکت اسپلیت می باشد . داکت اسپلیت مانند اسپلیت دیواری از دو واحد مجزا داخلی یا هواساز و خارجی یا کندانسور تشکیل و با استفاده از لوله های مسی به هم متصل هستند .داکت اسپلیت ، از هوای برگشت جهت بالابردن راندمان استفاده می کند این کار باعث پایین آمدن مصرف سوخت و تأمین هوای تازه و اکسیژن کافی نیز می باشد . هواساز با مکش هوای داخلی به تأمین سرمایش و گرمایش در داکت اسپلیت کمک می کند .داکت اسپلیت در حالت سرمایش مانند کولرگازی اسپلیت عمل می کند و با استفاده از کمپرسور ، کندانسور ، شیر انبساط هوای عبور از روی اواپراتور را خنک کرده و آن را به فضای داخلی انتقال می دهد . در این حالت از منبع برق استفاده می شود . در حالت گرمایش برای تأمین هوای گرم از کویل نصب شده داخل دستگاه استفاده شده به این صورت که هوای عبوری از روی کویل به وسیله گرمای آب داخل کویل گرم می شود در این حالت آب گرم داخل کویل به وسیله پکیج یا موتورخانه تأمین شده و منبع انرژی دستگاه ، گاز می باشد .

داکت اسپلیت ها در برند های سامسونگ ، هایسنس ، ریم ، اجنرال  ،  میدیا  ، ال جی ، گرین ، میتسوبیشی ، آکس ، تراست ، گلکسی ، گری ، گودمن تولید و عرضه میشوند.

سیستم گرمایش داکت اسپلیت به صورتی است که می توان از آن به جای نصب چند رادیاتور استفاده کرد . سرعت سرمایش و گرمایش بالا ، صرفه جویی در مصرف گاز ، کاهش مصرف برق ، اجرای سریع توسط کانال فلکسی ، حذف لوله کشی اضافه در ساختمان از ویژگی های داکت اسپلیت می باشد .

داکت اسپيلت ها از دو بخش تشکيل شده که عبارتند از يونيت داخلی و يونيت خارجی

يونيت داخلی هوای داخلی ساختمان را دريافت کرده و پس از فيلتر کردن آن را به وسيله ی فن از روی کويل های دستگاه عبور ميدهد تا دمای آن را تنظيم کند و پس از تغيير دما به داخل کانال ها هدايت ميکند.

يونيت خارجی در خنک ترين مکان خارج ساختمان قرار می گيرد و در فرآيند خنک سازی محيط ، گرمای سيال مبرد را به بيرون انتقال داده و آن را برای سيکل بعدی آماده می کند .

اینورتر و میزان اهمیت آن در داکت اسپلیت

موتور الکتریکی کمپرسور آن از نوع سرعت متغیر میباشد و سرعت دورانی کمپرسور مطابق با تغییرات دمای محیط تغییر میکند به همین دلیل کمپرسور دائما با حداکثر ظرفیت کار نمیکند و با کاهش دور موتور نیاز به انرژی الکتریکی کاهش پیدا کرده و در مصرف انرژی و هزینه آن صرفه جویی میشود.

میزان صدای داکت اسپلیت

امروزه داکت اسپلیت به عنوان رایج ترین و مدرن ترین سیستم های تهویه مطبوع به شمار می آید و شامل برند داکت اسپلیت ال جی می باشد. که به علت مزایا و محاسن مختلف ، در ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از معایبی که در این دستگاه وجود دارد صدای ناشی از الکتروموتور فن داکت ها میباشد که به علت تعبیه آن در سقف کاذب ساختمان ها یا همانند آن که برای آسایش و آرامش آزاردهنده نباشد قرار میگیرد.تولید کنندگان این محصول به کمک دستگاه دیجیتالی برای رفع مشکل تولید کرده که باعث افزایش راندمان سطح کیفی و ارتقاء در مصرف انرژی و افزایش عمر الکتروموتورفن میشود شرکت های تولید کننده برای تکمیل مزایای سیستم داکتی و کم شدن معایب آن ها از این راه حل استفاده نمودند تا از صدای مزاحم و آزاردهنده فن به خصوص در دور پایین با آن مواجه میشود رهایی یابند.

مزایا و معایب استفاده از داکت اسپلیت

مزیت های استفاده از این سیستم مستقل بودن هر واحد ، هزینه راه اندازی پایین تر نسبت به سایر سیستم ها ، تعمیر و نگهداری کمتر ، طول عمر بالا و عملکرد آسان می باشد . اما این سیستم معایب هایی نیز دارد از قبیل کنترل دما و سرعت هوا بصورت منطقه ای وجود ندارد بطوریکه با روشن شدن دستگاه تمام اتاق ها و یا سالن دمای یکسانی خواهند داشت . مصرف برق آن بالاتر از مینی چیلر و چیلر ها هستند و  تولید صدای بیشتر دستگاه می باشد که شامل برند داکت اسپلیت گرین می باشد.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 93 مورد