پکیج شوفاژکار

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج شوفاژکار و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی پکیج حرارتی شوفاژکار همراه با تصاویر در مدل های مختلف و موقعیت نصب دیواری و زمینی به صورت فن دار و بدون فن در ظرفیت های 22000 تا 36000 مخزن کوئل دار ، بالا بودن بازدهی حرارتی و مصرف بهینه سوخت ، با نصب رایگان را مشاهده و ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج شوفاژکار و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی پکیج حرارتی شوفاژکار همراه با تصاویر در مدل های مختلف و موقعیت نصب دیواری و زمینی به صورت فن دار و بدون فن در ظرفیت های 22000 تا 36000 مخزن کوئل دار ، بالا بودن بازدهی حرارتی و مصرف بهینه سوخت ، با نصب رایگان را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده پکیج شوفاژکار

گروه صنعتی شوفاژکار درسال 1971 میلادی ، 1350 هجری شمسی شروع به فعالیت نموده است .سهامداران شرکت با رویکرد تولید داخلی و بومی سازی دانش تأسیسات اقدام به تأسیس شرکت صنعتی شوفاژکار نمودند و پکیج شوفاژکار را به تولیدات خود افزوده است . بدیهی است پیدایش این شرکت نیاز به زیر ساخت هایی داشت که با توجه به زمان پیدایش شرکت و عدم وجود زیر ساخت های لازم عملا فراهم سازی این زیر ساخت ها برای کل کشور نیز به همت همین گروه صورت پذیرفت . کلیه محصولات  پكیج گرمایشی شوفاژکار دارای ایزو 9001 و دارای نشان استاندارد ملی می باشد . در پکیج های شوفاژکار از قطعات پیچیده ای استفاده نشده که مشتری درگیر خرید این قطعات نباشد.

انواع پکیج های شرکت شوفاژکار شامل موارد زیر می باشد

پکیج دیواری شوفاژکار

پکيج ديواری شوفاژ کار يکی از پرکاربردترين وسايل ايجاد گرما که دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محيط ، بالا بودن ايمنی و مستقل بودن واحد های مسکونی و تجاری می باشد . از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری استفاده کرد ، بالابودن بازدهی و مصرف بهينه سوخت است . اين دستگاه اغلب بر روی ديوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی يا واحد های تجاری ، توسط رادياتور يا فن کوئل ، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تامين می کند . برای خروج دود دستگاه به محيط خارج و تامين هوای مصرفی مورد نياز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود در نتيجه ايمنی کامل ساکنين را فراهم می کند .

پکیج شوفاژکار

پکیج زمینی شوفاژکار

پکیج زمینی شوفاژ کار همزمان آب گرم برای مصرف کننده و دستگاه های گرمايی از قبيل رادياتور و فن کوئل را فراهم می کند و بهترین جایگزین برای موتورخانه های قدیمی می باشد. ازمزایای این نوع از پکیج ها می توان به ظرفیت بیشترآب مصرفی (بدلیل داشتن مخزن کوئل دار) ، نداشتن نوسانات دمای آب ، صدای بسيار کم پکيج و مناسب برای واحدهایی با متراژ بالا می باشد. پکیج زمینی از نظر احتراق شامل دو نوع مشعل دار وبدون مشعل می باشد که نوع مشعل دار برای متراژهای بالا و نوع بدون مشعل برای متراژهای پایین می باشد.

پکیج زمینی شوفاژکار

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج شوفاژکار

پکیج های دیواری و زمینی شوفاژکار دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

ارم شوفاژکار

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج شوفاژکار ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده

پکیج شوفاژکار