پمپ آب کف کش توان تک

پمپ آب کف کش توان تک

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب کف کش توان تک و خرید آنلاین، گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش این شرکت، و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب کف کش توان تک همراه با تصاویر در مدل های تولید شده شامل سری TMRS ، TMR6 ، TPD ، TMK با جنس بدنه ی استیل و چدن ضد زنگ و پروانه بسته و نیمه باز، با طراحی کوچک و تنوع مدل با کیفیت بسیار بالا را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ آب کف کش توان تک - TAVAN TAK

گروه تولیدی توان تک در زمینه تولید انواع پمپ و تجهیزات آبرسانی فعالیت گسترده ای دارد و طی چند سال حضور موفق در این عرصه توانسته سهم خوبی از بازار فروش را به خود اختصاص دهد. این گروه تولیدی به عنوان یکی از بزرگترین و برترین تولید کننده در ایران شناخته می شود. محصولات تولیدی این شرکت همگی دارای استاندارد ملی هستند و با بالاترین سطح کیفیت و بازدهی بسیار بالا تولید و در بازار ارائه می گردد. گروه تولیدی توان تک پمپ کف کش در ظرفیت های متفاوت جهت مصارف صنعتی، خانگی، کشاورزی در مدل های متفاوت تولید و عرضه می نماید. پمپ کف کش توان تک صنعتی جهت استفاده صنعتی که آب آنها تمیز نیست و حجم بالایی دارد طراحی شده است. تمامی محصولات توان تک با گارانتی اصلی در وبسایت دماپویا موجود می باشد. در ادامه به ویژگی هریک از این پمپ آب کف کش توان تک همراه با تصاویر پرداخته ایم.

پمپ آب کف کش توان تک سری - TMR4

این سری از پمپ آب کف کش توان تک در دو مدل ساده و با فلوتر و با کلاس حفاظتی IP 68 هستند، که با پروانه بسته از جنس استیل و خروجی 1 و 4/1 اینچ تولید می شوند. توان موتور این نوع پمپ کف کش توان تک 08/0 تا 5/2 کیلووات می باشد که قادر است تا حداکثر دمای 40 درجه سانتی گراد فعالیت نماید. حداکثر ارتفاع انتقال سیال و حداکثر آبدهی در این سری از پمپ ها به ترتیب 80 متر و 16 متر مکعب است. پمپ کف کش توان تک  ضمن مقرون به صرفه بودن دارای کیفیت بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی هستند و از مزایای آنها می توان به مورادی همچون تعمیرات آسان، کیفیت بسیار بالا در حد رقابت با محصولات اروپایی، قطعات یدکی فراوان، راندمان بالا، نصب آسان اشاره کرد و از موارد استفاده آن می توان به مواردی همچون فواره ها و آب نماها، تخلیه مخازن آب، تخلیه آب چاه و جوی، آبیاری می باشد.

پمپ آب کف کش توان تک سری tmr4

پمپ آب کف کش توان تک سری TMR6

پمپ آب کف کش توان تک سری TMR6 در دو مدل ساده و فلوتردار (در صورت درخواست مشتری) و با کلاس حفاظتی IP68 تولید می شوند، که پروانه آنها بسته و از جنس استیل می باشد خروجی این سری پمپ آب 2 اینچ تعبیه شده است. توان موتور این پمپ ها از 1 تا 4/2 کیلووات می باشد که قادر است تا حداکثر دمای 40 درجه سانتی گراد فعالیت نماید. حداکثر ارتفاع انتقال سیال و حداکثر آبدهی در این سری از پمپ ها به ترتیب 40 متر و 6/21 متر مکعب است. این سری از پمپ ها ضمن مقرون به صرفه بودن دارای کیفیت بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی هستند، و از مزایای آنها می توان به مورادی همچون تعمیرات آسان، کیفیت بسیار بالا در حد رقابت با محصولات اروپایی، قطعات یدکی فراوان، راندمان بالا، نصب آسان اشاره کرد، و از موارد استفاده آن می توان از فواره ها و آب نماها، تخلیه مخازن آب، تخلیه آب چاه و جوی و آبیاری زمین های کشاورزی نام برد.

پمپ آب کف کش توان تک سری

پمپ آب کف کش توان تک سری TPD

پمپ آب کف کش توان تک سری TPD دارای کلاس حفاظتی IP68 است که در دو مدل ساده و فلوتردار تولید می شود. طراحان این پمپ به منظور عدم ساییدگی و خوردگی قطعات در هر جایی که با سیالات در تماس است (مانند مجاری درونی و پروانه) از جنس چدنی بهره می برد. خروجی این سری از پمپ ها 2 تا 3 اینچ تعبیه شده و حداکثر آبدهی 56 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع انتقال آب 20 متر برای آن ثبت شده است. توان موتور پمپ آب کف کش توان تک سری TPD از 1 تا 2/2 کیلووات متغییر است، همچنین این پمپ قادر بوده تا دمای 40 درجه سانتی گراد فعالیت کند و توانایی کارکرد دارد. این سری از پمپ ها ضمن توان و کیفیت بالا مقرون به صرفه بوده و صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی داشته و از دیگر مزایای آنها می توان به مورادی همچون حمل و نقل و تعمیرات آسان، کیفیت بسیار بالا در حد رقابت با محصولات اروپایی، قطعات یدکی فراوان در سطح ایران، راندمان بالا و نصب آسان اشاره کرد. همچنین از موارد استفاده آن می توان به فواره ها و آب نماها، تخلیه مخازن آب، تخلیه آب چاه و جوی و آبیاری زمین های کشاورزی نام برد.

پمپ آب کف کش توان تک سری TPD

پمپ آب کف کش توان تک سری TMK

پمپ آب کف کش توان تک سری TMK دارای کلاس حفاظتی IP68 است و به گونه ای طراحی شده که برای چاه های باریک قابل استفاده باشد، به همین دلیل خروجی 2/1 تا 2 اینچی در این پمپ تعبیه شده که در بالای پمپ کف کش قرار دارد. طراحان این سری از پمپ آب کف کش آن را در دو مدل فلوتردار و ساده طراحی کرده اند و به منظور عدم خوردگی و ساییدگی قطعات پمپ هرجایی که با سیالات در تماس باشد دارای جنس چدنی است (مانند مجاری درونی و پروانه). حداکثر آبدهی سری TMK، 72 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع انتقال آب 22 متری برای آن ثبت شده است. توان موتور پمپ سری TMK از 5/1 تا 7/2 کیلووات متغییر است همچنین این پمپ قادر است تا دمای 60 درجه سانتی گراد فعالیت کند. این سری از پمپ ها ضمن توان و کیفیت بالا مقرون به صرفه بوده و صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی دارند و از دیگر مزایای آنها می توان به مورادی همچون حمل و نقل، تعمیرات و نصب آسان ، کیفیت بسیار بالا در حد رقابت با محصولات درجه 1 اروپایی، قطعات یدکی فراوان در سطح  نمایندگی های ایران، راندمان بالا و مصرف کم اشاره کرد و همچنین از موارد استفاده آن می توان به فواره ها و آب نما پارکها و فضاهای سبز، تخلیه مخازن و منابع آب زیرزمینی در چاه ها، تخلیه آب چاه فاضلاب و جوی و آبیاری زمین های کشاورزی در هر نوع و اندازه اشاره کرد.

پمپ آب کف کش توان تک سری TMK

گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت توان تک

پمپ کف کش توان تک دارای 24 ما گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشد.

TAVANTAK-GARANTY

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ آب کف کش توان تک ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.