پمپ آب و تجهیزات آبرسانی

639 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ آب و تجهیزات آبرسانی با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را با توجه به برند های موجود در هر شاخه از سیستم های آبرسانی همچنین موقعیت نصب آنها را مشاهده و بررسی نمایید. لازم بذکر است شما می توانید برای خرید آسانتر با متخص...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ آب و تجهیزات آبرسانی با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را با توجه به برند های موجود در هر شاخه از سیستم های آبرسانی همچنین موقعیت نصب آنها را مشاهده و بررسی نمایید. لازم بذکر است شما می توانید برای خرید آسانتر با متخصصان و مشاوران دماپویا تماس بگیرید.

توضیحاتی در مورد انواع پمپ آب و تجهیزات آبرسانی

سیستم پمپ آب و تجهیزات آبرسانی مجموعه ای از دستگاه و سیستم هایی هستند که از الکتروموتور انرژی مکانیکی گرفته و به سیال در حال عبور انتقال می دهند در نتیجه انرژی سیال افزایش پیدا میکند بنابراین باعث افزایش سیال بعد از خروج از پمپ می شوند. پمپ آب برای تقویت فشار آب کاربرد دارد و فرآیند آبرسانی و راحتی و آسایش فعالیت های روزمره و زندگی را فراهم می کنند. پمپ آب در زمینه های مختلف از جمله کشاورزی ، خانگی و صنعتی کاربرد دارد که در انواع مختلف از قبیل پمپ آب خانگی، پمپ سیرکولاتور، پمپ آب طبقاتی، پمپ کف کش، پمپ لجن کش، پمپ شناور آب، بوستر پمپ، منبع تحت فشار، تصفیه آب تولید و در بازار عرضه می شوند. در کل برای آب سرد و گرم مصرفی یک ساختمان از یکی از دو روش لوله کشی آب شهر و یا وسایل تامین فشار استفاده می شود. به طور کلی فشار آب ساختمان باید به اندازه ای باشد که آب را به بالاترین واحد ساختمان رسانده و فشار لازم را برای آن تامین نماید. بنابراین میتوان گفت یکی از مهمترین سیستم در صنعت تاسیسات انواع پمپ آب می باشد. وبسایت تخصصی دما پویا به منظور خریدی بهینه و مقرون به صرفه ، با امکان ارسال به سراسر کشور تمامی تجهیزات گرمایشی، سرمایشی، استخر، آبرسانی از قبیل پکیج را همراه با گارانتی اصلی، تمامی برندهای بازار را عرضه می نماید. شما بازدید کننده ی گرامی میتوانید با مراجعه به این صفحات نسبت به خریدی آسان و مقرون به صرفه اقدام فرمایید.

پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی وسیله ای برای انتقال آب با فشار بیشتر ، از یک منبع یا یک سطح به یک منبع یا یک سطح دیگر است و در واقع اولین بار برای ساده تر کردن انتقال آب با سطل ایجاد شد . این پمپ ها دارای ظاهری کوچک و سبک هستند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشند و در تامین آب ساختمان های مسکونی و آپارتمان ها ، آبیاری زمین های کشاورزی ، آبیاری بارانی استفاده می شود . کاربرد های دیگر پمپ آب انتقال فاضلاب به مکان مد نظر و یا تخلیه آب از مکانی به مکان دیگر می باشد . جهت استفاده آن در آپارتمان باید به متراژ ساختمان ، میزان مصرف آب ، تعداد شیرهای آب موجود توجه داشت . پمپ آب خانگی با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط ، در انواع بشقابی ، محیطی ، خودمکش ، جتی ، تک پروانه و دو پروانه توسط برند های معتبر از نظیرلیو ، مورگن ، فارمو ، ارس ، داب ، پنتاکس ، ابارا ، نفیس فلو ، سایر ، گراندفوس و لوارا تولید و عرضه می شود .

پمپ خانگی

پمپ سیرکولاتور

پمپ  آب سیرکولاتور جز پمپ های سانتریفیوژ بوده که بنام پمپ شوفاژ هم شناخته می شود . نام دیگر این پمپ آب گرم ، پمپ سیر کوله و پمپ آب در گردش است برای سیرکولاسیون آب گرم کاربرد موثری دارد و جهت تامین آب داغ به منظور گردش در آوردن یک سیال داخل یک سیکل مورد استفاده قرار می گیرد. این پمپ در منازل و آپارتمان ها ، ساختمان های اداری و صنایع کاربرد فراوانی دارد . الکتروموتور دارای ترموگارد بوده و لذا هیچگاه با افزایش دما نمی سوزد و از دیگر ویژگی های این پمپ آب کارایی بالا ، عدم نیاز به روغن کاری ، عمر طولانی و عدم نیاز به نگهداری می باشد . پمپ سیرکولاتور با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط ، متراژ ساختمان در انواع خطی ، سه دور ، چهار دور توسط برند های معتبر از نظیرلیو ،گراندفوس، آزاد البرز ، داب ، ویلو ، لوارا ، ابارا ، سمنان انرژی ، بل اند کاست تهران ، ارس ، CNP ، سمنان ، IMPتولید و عرضه می شود .

پمپ سیرکولاتور

پمپ آب طبقاتی

پمپ آب طبقاتی تعدادی پروانه و دیفیوزر به صورت متوالی و پشت سرهم قرار گرفته و سیال از خروجی پروانه اول وارد ورودی پروانه دوم می شود و به این صورت سیال با فشار بالاتری جریان میابد . پمپ آب طبقاتی جز پمپ های سانترفیوژ هستند و به صورت عمودی و افقی موجود می باشند که نوع عمودی آنها فضای کمتری نسبت به افقی اشغال میکنند و در مکان هایی که محدودیت فضا دارند پمپ عمودی کاربرد بیشتری دارد و از جنس چدن یا استیل ساخته شده اند . این پمپ در مصارف صنعتی ، کشاورزی ، خانگی ، تغذیه و تامین دیگ های بخار و فواره ها کاربرد دارند . پمپ آب طبقاتی با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط در برندهای معتبر نظیر لوارا ، ابارا ، لیو ، پنتاکس ، نفیس فلو ، گراندفوس و ویلو تولید و در بازار موجود می باشد .

پمپ آب طبقاتی

پمپ آب کف کش

پمپ آب کف کش از سری پمپ های سانتریفیوژ می باشد. این سری از پمپ آب کاملا در آب غوطه ور می شوند و برای استخراج آب های زیر زمینی می باشد. این پمپ ها دارای درجه حفاظت IP68 می باشد. از مزیت های پمپ های کف کش می توان به ظرفیت بالای آن و هزینه تعمیر و نگهداری پایین آن اشاره کرد. پمپ آب کف کش با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط ، متراژ ساختمان در انواع معمولی و شناور توسط برند های معتبر از نظیر لوارا ، ابارا ، نفیس فلو ، توان تک ، سایر ، لیو ، پنتاکس ، دنا ، آریا تولید و عرضه می شود . 

پمپ کف کش

پمپ آب لجن کش

پمپ آب لجن کش از سری پمپ آب صنعتی - کشاورزی می باشد و غوطه ور در آب هستند و در آب های آلوده کارایی دارند و جز پمپ های سانترفیوژ هستند . این سری از پمپ آب برای انتقال فاضلاب بکار گرفته می شود و قادر هستند سیالاتی که دارای  تکه های ریز کاغذ ، ذرات ریز شده ی فیبر و لجن ها هستند را پمپاژ کنند . جنس پمپ آب لجن کش معمولا از نوع استیل، چدن و برنز می باشند . از پمپ آب لجن کش در مصارف مختلفی از جمله کشاورزی ، خانگی ، صنعتی و یا برای انتقال فاضلاب به مکان مد نظر، آبیاری زمین های زراعی و باغی ، انتقال و تخلیه فاضلاب های صنعتی و خانگی کاربرد دارد و قابلیت انتقال لجن از پایین ترین سطح چاه، را دارند . پمپ آب لجن کش با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط در انواع ساده و فلوتر دار ( قطع کن برقی ) توسط برند های معتبر نظیر لیو ، CNP ، پنتاکس ، لوارا ، ابارا تولید و عرضه می شود .

پمپ لجن کش

پمپ آب شناور

پمپ آب شناور از سری پمپ سانتریفیوژ و غوطه ور در آب می باشد و جنس آنها معمولا برنز واستیل است که جنس استیل آن دارای مقاومت بیشتر ، آبدهی بالاتر و مصرف برق کمتر می باشد و نسبت به جنس برنز آن کارایی بیشتری دارد . از این پمپ آب در مصارف خانگی ، کشاورزی ، صنعتی ، حوضچه ها و پرورش ماهی ها ، شستشوی صنعتی و کنترل سیل ها و غیره استفاده میکنند و بیشترین کارایی پمپ آب شناور استخراج آب از چاه های عمیق و نیمه عمیق می باشد و تا عمق بیش از 30 متر کارایی دارد و به صورت عمودی و افقی بسته به شرایط وموقعیت استفاده ، نصب می شود . پمپ شناور از نظر نوع طراحی و ساختمان داخلی شامل پمپ شناور توربینی ، پمپ شناور جریان محوری ، پمپ شناور شفت غلافی می باشد .

پمپ شناور

بوستر پمپ آب

بوستر پمپ  آب از سری پمپ سانتریفیوژ می باشد و بوستر پمپ از چندین پمپ که به صورت موازی و یکپارچه و منظم قرار به یکدیگر متصل هستند .این دستگاه بیشتر در مواردی که فشار آب متغییر است کاربرد دارد . برای تامین فشار مطلوب آب در ساختمان های بلند ، بیمارستان ها ، سالن های تفریحی و ورزشی ، فرودگاه ها ، سیستم های اطفاء حریق و مصارف کشاورزی و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد . بوستر پمپ آب مصرفی بر اساس دو مشخصه حداکثر مصرف آب و مقدار فشار لازم طراحی می شود . بوستر پمپ بر اساس کنترل فشار آب و تعداد پمپ تقسیم بندی می شوند . کنترل فشار آب شامل دور ثابت و دور متغیر، همچنین تعداد پمپ هم شامل تک پمپه و چند پمپه می باشد . آرایش بندی پمپ ها به صورت تکی ، سه تایی و چهارتایی می باشد و قابلیت سرویس حین کار دارند .

بوستر پمپ دماپویا

منبع تحت فشار

منبع تحت فشار که به آن مخزن تحت فشار بسته نیز می گویند. پوسته منبع، تيوب و فلنج از اجزای منبع تحت فشار می باشد که در مدل دیافراگمی تیوپ وجود ندارد و این اجزا منبع تحت فشار را تشکیل می دهند. جنس این منابع معمولا پلی اتیلن ، ورق گالوانیزه و در برخی موارد استیل می باشد و برای ذخیره آب و پایین آمدن تعداد دفعات خاموش و روشن شدن پمپ آب مورد استفاده قرار میگیرد به همین دلیل باعث استهلاک آن می شود . هرچه حجم مخزن تحت فشار کوچکتر باشد از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر خواهد بود ولی تعداد دفعات خاموش و روشن شدن پمپ آب بیشتر خواهد شد لذا معمولا حجم این مخازن طوری انتخاب می شود که تعداد دفعات خاموش و روشن شدن آن بیش از یک مرتبه در هر 15 تا 30 دقیقه نباشد.استفاده از این سیستم ها در صنعت تاسیسات ساختمان تجهیزاتی کاربردی و مهم به شما می آیند. 

منبع تحت فشار

تصفیه آب

تصفیه آب دستگاه تصفیه آب از سری تجهیزات آبرسانی می باشد . فرایندی که باعث حذف ناخالصی ها ، آلاینده ها و موارد نامطلوب آب شود و کیفیت آن را بهبود ببخشد را تصفیه آب گویند . در آب مصرفی ، ناخالصی و آلاینده هایی شامل مواد شوینده ، پساب صنایع غذایی، حشره کش ها و علف کش ها، مواد نفتی و مواد بیماری زا وجود دارد که دستگاه تصفیه آب این آلاینده های را حذف می کند و کارکرد آن بدین صورت است که تصفیه آب بر سر راه مسیر خروجی آب قرار می گیرد و از فیلتر های تصفیه آب عبور کرده و عمل تصفیه انجام می شود. تصفیه آب در انواع رو میزی ، زیر سینک و دیواری تولید می شود.

تصفیه آب دماپویا

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 20 از 639 مورد

پمپ آب و تجهیزات آبرسانی