پمپ آب و تجهیزات آبرسانی

639 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ آب و تجهیزات آبرسانی با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را با توجه به برند های موجود در هر شاخه از پمپ آب و تجهیزات آبرسانی و موقعیت نصب آنها را مشاهده و بررسی نمایید . همچنین شما می توانید برای خرید آسان تر با ...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ آب و تجهیزات آبرسانی با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را با توجه به برند های موجود در هر شاخه از پمپ آب و تجهیزات آبرسانی و موقعیت نصب آنها را مشاهده و بررسی نمایید . همچنین شما می توانید برای خرید آسان تر با متخصصان و مشاوران ما تماس بگیرید .

توضیحاتی در مورد پمپ آب و تجهیزات آبرسانی 

سیستم پمپ آب و تجهیزات آبرسانی مجموعه ای از دستگاهها و سیستم هایی است که برای فرایند آبرسانی و راحتی و آسایش فعالیت های روزمره و زندگی را فراهم می کنند . از جمله دستگاهها و سیستم های گرمایشی می توان پمپ آب خانگی ، پمپ سیرکولاتور ، پمپ آب طبقاتی ، پمپ کف کش ، پمپ لجن کش ، پمپ شناور آب ، بوستر پمپ ، منبع تحت فشار ، تصفیه آب را نام برد . در کل برای آب سرد و گرم مصرفی یک ساختمان از یکی از دو روش لوله کشی آب شهر و یا وسایل تامین فشار استفاده می شود. به طور کلی فشار آب ساختمان باید به اندازه ای باشد که آب را به بالاترین واحد بهداشتی ساختمان رسانده و فشار لازم را برای آن تامین نماید.

پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی وسیله ای برای انتقال آب از یک منبع یا یک سطح به یک منبع یا یک سطح دیگر است و در واقع اولین بار برای ساده تر کردن انتقال آن با سطل ایجاد شد.از پمپ آب در مصارف مختلفی از جمله کشاورزی ، خانگی ، صنعتی و یا برای انتقال فاضلاب به مکان مد نظر و یا تخلیه آب از مکانی به مکان دیگر کاربرد دارد . پمپ آب خانگی با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط ، متراژ ساختمان در انواع بشقابی ، محیطی ، خودمکش ، جتی ، تک پروانه و دو پروانه توسط برند های معتبر از نظیرلیو ، مورگن ، فارمو ، ارس ، داب ، پنتاکس ، ابارا ، نفیس فلو ، سایر ، گراندفوس و لوارا تولید و عرضه می شود .  

پمپ سیرکولاتور 

پمپ سیرکولاتور جز پمپ های سانتریفیوژ بوده که بنام پمپ شوفاژ هم شناخته می شود. نام دیگر این پمپ آب گرم ، پمپ سیر کوله و پمپ آب در گردش است و جهت تامین آب داغ به منظور گردش در آوردن یک سیال داخل یک سیکل مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ سیرکولاتور با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط ، متراژ ساختمان در انواع خطی ، سه دور ، چهار دور توسط برند های معتبر از نظیرلیو ، گراندفوس ، آزاد البرز ، داب ، ویلو ، لوارا ، ابارا ، سمنان انرژی ، بل اند کاست تهران ، ارس ، CNP ، سمنان ، IMP  تولید و عرضه می شود .  

پمپ آب طبقاتی

پمپ هایی ، که در واقع از تعدادی پمپ بر روی یکدیگر که به صورت طبقاتی هستند ساخته می شوند. پمپ های طبقاتی جز پمپ های سانترفیوژ هستند. پمپ آب طبقاتی با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط ، متراژ ساختمان در انواع افقی ، عمودی توسط برند های معتبر از نظیر لوارا ، ابارا ، لیو ، پنتاکس ، نفیس فلو ، گراندفوس و ویلو تولید و عرضه می شود .  

پمپ آب کف کش

پمپ آب کف کش از سری پمپ های سانتریفیوژ می باشد. این سری از پمپ آب کاملا در آب غوطه ور می شوند و برای استخراج آب های زیر زمینی می باشد. این پمپ ها دارای درجه حفاظت IP68 می باشد. از مزیت های پمپ های کف کش می توان به ظرفیت بالای آن و هزینه تعمیر و نگهداری پایین آن اشاره کرد. پمپ آب کف کش با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط ، متراژ ساختمان در انواع معمولی و شناور توسط برند های معتبر از نظیر لوارا ، ابارا ، نفیس فلو ، توان تک ، سایر ، لیو ، پنتاکس ، دنا ، آریا تولید و عرضه می شود . 

پمپ آب لجن کش

پمپ آب لجن کش از سری پمپ آب صنعتی-کشاورزی می باشد. این سری از پمپ آب برای انتقال فاضلاب بکار گرفته می شود. از پمپ آب لجن کش در مصارف مختلفی از جمله کشاورزی ، خانگی ، صنعتی و یا برای انتقال فاضلاب به مکان مد نظر کاربرد دارد . پمپ آب کف کش  با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط ، متراژ ساختمان در انواع ساده و فلوتر دار ( قطع کن برقی )  توسط برند های معتبر از نظیر لیو ، CNP ، پنتاکس ، لوارا ، ابارا تولید و عرضه می شود . 

پمپ شناور آب 

پمپ شناور آب از سری پمپ سانتریفیوژ می باشد. از پمپ شناور آب برای استخراج آب از چاه در عمق بیشتر از 30 متر استفاده می شود. پمپ شناور از نظر نوع طراحی و ساختمان داخلی شامل پمپ شناور توربینی ، پمپ شناور جریان محوری ، پمپ شناور شفت غلافی می باشد. همچنین پمپ شناور از نظر جنس به چدن و استیلی تقسیم بندی می شود.  

بوستر پمپ 

بوستر پمپ از سری پمپ سانتریفیوژ می باشد و بوستر پمپ از چندین پمپ ها به صورت موازی و یکپارچه و منظم گفته می شود. بوستر پمپ آب مصرفی بر اساس دو مشخصه حداکثر مصرف آب و مقدار فشار لازم طراحی می شود. تقسیم بندی بوستر پمپ شامل کنترل فشار آب و تعداد پمپ می باشد. کنترل فشار آب شامل دور ثابت و دور متغیر همچنین تعدا پمپ هم شامل تک پمپه و چند پمپه می باشد. آرایش بندی پمپ ها به صورت تکی ، سه تایی و چهارتایی می باشد.

منبع تحت فشار

منبع تحت فشار که به آن مخزن تحت فشار بسته نیز می گویند. پوسته منبع، تيوب و فلنج از اجزای منبع تحت فشار می باشد که در مدل دیافراگمی تیوپ وجود ندارد و این اجزا منبع تحت فشار را تشکیل می دهند. هرچه حجم مخزن تحت فشار کوچکتر باشد از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر خواهد بود ولی تعداد دفعات خاموش و روشن شدن پمپ بیشتر خواهد شد لذا معمولا حجم این مخازن طوری انتخاب می شود که تعداد دفعات خاموش و روشن شدن پمپ بیش از یک مرتبه در هر 15 تا 30 دقیقه نباشد. 

تصفیه آب 

تصفیه آب از سری تجهیزات آبرسانی می باشد. در آب مصرفی ناخالصی و آلاینده هایی شامل مواد شوینده ، پساب صنایع غذایی، حشره کش ها و علف کش ها، مواد نفتی و مواد بیماری زایی وجود دارد که دستگاه تصفیه آب این آلاینده های آب را حذف می کند و کارکرد آن بدین صورت است که تصفیه آب بر سر راه آب قرار می گیرد و آب از فیلتر های تصفیه آب عبور کرده و عمل تصفیه انجام می شود.  تصفیه آب در انواع روی میز ، زیر سینک و دیواری تولید می شود.  

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 639 مورد
  • fb2c2f322e880c94f306cf8ef0f1a947.gif

پمپ آب و تجهیزات آبرسانی