پمپ آب و تجهیزات آبرسانی

639 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ آب و تجهیزات آبرسانی با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را با توجه به برند های موجود در هر شاخه از پمپ آب و تجهیزات آبرسانی و موقعیت نصب آنها را مشاهده و بررسی نمایید . همچنین شما می توانید برای خرید آسان تر با متخصصا...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین پمپ آب و تجهیزات آبرسانی با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را با توجه به برند های موجود در هر شاخه از پمپ آب و تجهیزات آبرسانی و موقعیت نصب آنها را مشاهده و بررسی نمایید . همچنین شما می توانید برای خرید آسان تر با متخصصان و مشاوران ما تماس بگیرید .

توضیحاتی در مورد پمپ آب و تجهیزات آبرسانی

سیستم پمپ آب و تجهیزات آبرسانی مجموعه ای از دستگاه و سیستم هایی هستند که از الکتروموتور انرژی مکانیکی گرفته و به سیال در حال عبور انتقال می دهند در نتیجه انرژی سیال افزایش پیدا میکند بنابراین باعث افزایش سیال بعد از خروج از پمپ می شوند . پمپ آب برای تقویت فشار آب کاربرد دارد و فرآیند آبرسانی و راحتی و آسایش فعالیت های روزمره و زندگی را فراهم می کنند . پمپ آب در زمینه های مختلف از جمله کشاورزی ، خانگی و صنعتی کاربرد دارد که در انواع مختلف از قبیل پمپ آب خانگی ، پمپ سیرکولاتور ، پمپ آب طبقاتی ، پمپ کف کش ، پمپ لجن کش ، پمپ شناور آب ، بوستر پمپ ، منبع تحت فشار ، تصفیه آب تولید و در بازار عرضه می شوند . در کل برای آب سرد و گرم مصرفی یک ساختمان از یکی از دو روش لوله کشی آب شهر و یا وسایل تامین فشار استفاده می شود. به طور کلی فشار آب ساختمان باید به اندازه ای باشد که آب را به بالاترین واحد ساختمان رسانده و فشار لازم را برای آن تامین نماید.

پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی وسیله ای برای انتقال آب با فشار بیشتر ، از یک منبع یا یک سطح به یک منبع یا یک سطح دیگر است و در واقع اولین بار برای ساده تر کردن انتقال آب با سطل ایجاد شد . این پمپ ها دارای ظاهری کوچک و سبک هستند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشند و در تامین آب ساختمان های مسکونی و آپارتمان ها ، آبیاری زمین های کشاورزی ، آبیاری بارانی استفاده می شود . کاربرد های دیگر پمپ آب انتقال فاضلاب به مکان مد نظر و یا تخلیه آب از مکانی به مکان دیگر می باشد . جهت استفاده آن در آپارتمان باید به متراژ ساختمان ، میزان مصرف آب ، تعداد شیرهای آب موجود توجه داشت . پمپ آب خانگی با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط ، در انواع بشقابی ، محیطی ، خودمکش ، جتی ، تک پروانه و دو پروانه توسط برند های معتبر از نظیرلیو ، مورگن ، فارمو ، ارس ، داب ، پنتاکس ، ابارا ، نفیس فلو ، سایر ، گراندفوس و لوارا تولید و عرضه می شود .

پمپ خانگی

پمپ سیرکولاتور

پمپ  آب سیرکولاتور جز پمپ های سانتریفیوژ بوده که بنام پمپ شوفاژ هم شناخته می شود . نام دیگر این پمپ آب گرم ، پمپ سیر کوله و پمپ آب در گردش است برای سیرکولاسیون آب گرم کاربرد موثری دارد و جهت تامین آب داغ به منظور گردش در آوردن یک سیال داخل یک سیکل مورد استفاده قرار می گیرد. این پمپ در منازل و آپارتمان ها ، ساختمان های اداری و صنایع کاربرد فراوانی دارد . الکتروموتور دارای ترموگارد بوده و لذا هیچگاه با افزایش دما نمی سوزد و از دیگر ویژگی های این پمپ آب کارایی بالا ، عدم نیاز به روغن کاری ، عمر طولانی و عدم نیاز به نگهداری می باشد . پمپ سیرکولاتور با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط ، متراژ ساختمان در انواع خطی ، سه دور ، چهار دور توسط برند های معتبر از نظیرلیو ،گراندفوس، آزاد البرز ، داب ، ویلو ، لوارا ، ابارا ، سمنان انرژی ، بل اند کاست تهران ، ارس ، CNP ، سمنان ، IMPتولید و عرضه می شود .

پمپ سیرکولاتور

پمپ آب طبقاتی

پمپ آب طبقاتی تعدادی پروانه و دیفیوزر به صورت متوالی و پشت سرهم قرار گرفته و سیال از خروجی پروانه اول وارد ورودی پروانه دوم می شود و به این صورت سیال با فشار بالاتری جریان میابد . پمپ آب طبقاتی جز پمپ های سانترفیوژ هستند و به صورت عمودی و افقی موجود می باشند که نوع عمودی آنها فضای کمتری نسبت به افقی اشغال میکنند و در مکان هایی که محدودیت فضا دارند پمپ عمودی کاربرد بیشتری دارد و از جنس چدن یا استیل ساخته شده اند . این پمپ در مصارف صنعتی ، کشاورزی ، خانگی ، تغذیه و تامین دیگ های بخار و فواره ها کاربرد دارند . پمپ آب طبقاتی با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط در برندهای معتبر نظیر لوارا ، ابارا ، لیو ، پنتاکس ، نفیس فلو ، گراندفوس و ویلو تولید و در بازار موجود می باشد .

پمپ آب طبقاتی

پمپ آب کف کش

پمپ آب کف کش از سری پمپ های سانتریفیوژ می باشد. این سری از پمپ آب کاملا در آب غوطه ور می شوند و برای استخراج آب های زیر زمینی می باشد. این پمپ ها دارای درجه حفاظت IP68 می باشد. از مزیت های پمپ های کف کش می توان به ظرفیت بالای آن و هزینه تعمیر و نگهداری پایین آن اشاره کرد. پمپ آب کف کش با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط ، متراژ ساختمان در انواع معمولی و شناور توسط برند های معتبر از نظیر لوارا ، ابارا ، نفیس فلو ، توان تک ، سایر ، لیو ، پنتاکس ، دنا ، آریا تولید و عرضه می شود . 

پمپ کف کش

پمپ آب لجن کش

پمپ آب لجن کش از سری پمپ آب صنعتی - کشاورزی می باشد و غوطه ور در آب هستند و در آب های آلوده کارایی دارند و جز پمپ های سانترفیوژ هستند . این سری از پمپ آب برای انتقال فاضلاب بکار گرفته می شود و قادر هستند سیالاتی که دارای  تکه های ریز کاغذ ، ذرات ریز شده ی فیبر و لجن ها هستند را پمپاژ کنند . جنس پمپ آب لجن کش معمولا از نوع استیل، چدن و برنز می باشند . از پمپ آب لجن کش در مصارف مختلفی از جمله کشاورزی ، خانگی ، صنعتی و یا برای انتقال فاضلاب به مکان مد نظر، آبیاری زمین های زراعی و باغی ، انتقال و تخلیه فاضلاب های صنعتی و خانگی کاربرد دارد و قابلیت انتقال لجن از پایین ترین سطح چاه، را دارند . پمپ آب لجن کش با توجه به نیاز مشتری از لحاظ موقعیت نصب و ساختار و شرایط محیط در انواع ساده و فلوتر دار ( قطع کن برقی ) توسط برند های معتبر نظیر لیو ، CNP ، پنتاکس ، لوارا ، ابارا تولید و عرضه می شود .

پمپ لجن کش

پمپ آب شناور

پمپ آب شناور از سری پمپ سانتریفیوژ و غوطه ور در آب می باشد و جنس آنها معمولا برنز واستیل است که جنس استیل آن دارای مقاومت بیشتر ، آبدهی بالاتر و مصرف برق کمتر می باشد و نسبت به جنس برنز آن کارایی بیشتری دارد . از این پمپ آب در مصارف خانگی ، کشاورزی ، صنعتی ، حوضچه ها و پرورش ماهی ها ، شستشوی صنعتی و کنترل سیل ها و غیره استفاده میکنند و بیشترین کارایی پمپ آب شناور استخراج آب از چاه های عمیق و نیمه عمیق می باشد و تا عمق بیش از 30 متر کارایی دارد و به صورت عمودی و افقی بسته به شرایط وموقعیت استفاده ، نصب می شود . پمپ شناور از نظر نوع طراحی و ساختمان داخلی شامل پمپ شناور توربینی ، پمپ شناور جریان محوری ، پمپ شناور شفت غلافی می باشد .

پمپ شناور

بوستر پمپ آب

بوستر پمپ  آب از سری پمپ سانتریفیوژ می باشد و بوستر پمپ از چندین پمپ که به صورت موازی و یکپارچه و منظم قرار به یکدیگر متصل هستند .این دستگاه بیشتر در مواردی که فشار آب متغییر است کاربرد دارد . برای تامین فشار مطلوب آب در ساختمان های بلند ، بیمارستان ها ، سالن های تفریحی و ورزشی ، فرودگاه ها ، سیستم های اطفاء حریق و مصارف کشاورزی و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد . بوستر پمپ آب مصرفی بر اساس دو مشخصه حداکثر مصرف آب و مقدار فشار لازم طراحی می شود . بوستر پمپ بر اساس کنترل فشار آب و تعداد پمپ تقسیم بندی می شوند . کنترل فشار آب شامل دور ثابت و دور متغیر، همچنین تعداد پمپ هم شامل تک پمپه و چند پمپه می باشد . آرایش بندی پمپ ها به صورت تکی ، سه تایی و چهارتایی می باشد و قابلیت سرویس حین کار دارند .

بوستر پمپ دماپویا

منبع تحت فشار

منبع تحت فشار که به آن مخزن تحت فشار بسته نیز می گویند. پوسته منبع، تيوب و فلنج از اجزای منبع تحت فشار می باشد که در مدل دیافراگمی تیوپ وجود ندارد و این اجزا منبع تحت فشار را تشکیل می دهند. جنس این منابع معمولا پلی اتیلن ، ورق گالوانیزه و در برخی موارد استیل می باشد و برای ذخیره آب و پایین آمدن تعداد دفعات خاموش و روشن شدن پمپ آب مورد استفاده قرار میگیرد به همین دلیل باعث استهلاک آن می شود . هرچه حجم مخزن تحت فشار کوچکتر باشد از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر خواهد بود ولی تعداد دفعات خاموش و روشن شدن پمپ آب بیشتر خواهد شد لذا معمولا حجم این مخازن طوری انتخاب می شود که تعداد دفعات خاموش و روشن شدن آن بیش از یک مرتبه در هر 15 تا 30 دقیقه نباشد.

منبع تحت فشار

تصفیه آب

تصفیه آب دستگاه تصفیه آب از سری تجهیزات آبرسانی می باشد . فرایندی که باعث حذف ناخالصی ها ، آلاینده ها و موارد نامطلوب آب شود و کیفیت آن را بهبود ببخشد را تصفیه آب گویند . در آب مصرفی ، ناخالصی و آلاینده هایی شامل مواد شوینده ، پساب صنایع غذایی، حشره کش ها و علف کش ها، مواد نفتی و مواد بیماری زا وجود دارد که دستگاه تصفیه آب این آلاینده های را حذف می کند و کارکرد آن بدین صورت است که تصفیه آب بر سر راه مسیر خروجی آب قرار می گیرد و از فیلتر های تصفیه آب عبور کرده و عمل تصفیه انجام می شود. تصفیه آب در انواع رو میزی ، زیر سینک و دیواری تولید می شود.

تصفیه آب دماپویا

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 20 از 639 مورد