تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی

30 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را با توجه به برند های موجود در هر شاخه از تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی و موقعیت نصب آنها را مشاهده و بررسی نمایید . همچنین شما می توانید برای خرید آسان...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را با توجه به برند های موجود در هر شاخه از تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی و موقعیت نصب آنها را مشاهده و بررسی نمایید . همچنین شما می توانید برای خرید آسان تر با متخصصان و مشاوران ما تماس بگیرید .

توضیحاتی در مورد تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی 

تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی مجموعه ای از دستگاهها و سیستم هایی از جمله پمپ تصفیه استخر و جکوزی ، فیلتر تصفیه استخر و جکوزی ، گرمایش استخر ، جکوزی و سونا ، لوازم استخر ، لوازم جکوزی ، لوازم سونا که در استخر ، سونا و جکوزی مورد استفاده قرار میگیرد. زمانی استخر ها فقط چهار گوش ساخته می شدند ولی امروزه تناسب با قدرت تخیل طراح و معمار آن شکل های مختلفی برای ساخت استخر ها ارایه شده است. محاسبه مبدل های حرارتی جهت گرم کردن آب ، پمپ های سیرکولاتور ، فیلتر ها ، کلر زن و موگیر ها از جمله مواردی است که طراحی آن بر عهده مهندس طراح پروژه است.

پمپ تصفیه استخر و جکوزی 

پمپ تصفیه استخر و جکوزی یکی از تجهیزات استخر و جکوزی می باشد. پمپ های مختلف تاسیسات استخر و جکوزی شامل پمپ  ، پمپ فیلتراسیون استخر ، پمپ فیلتراسیون جکوزی می باشد. پمپ مهم ترین بخش تصفیه استخر و جکوزی می باشد. مراحل تصفیه آب استخر بدین صورت می باشد که قبل از پمپ فیلتری وجود دارد که موگیر نام دارد و پمپ آب را مکش می کند به سمت این فیلتر و فیلتر پس از حذف نمودن آلودگی های موجود ، آب را به سیستم گردش باز می گرداند.

فیلتر تصفیه استخر و جکوزی 

همینطور که در بخش قبل به آن اشاره شد بعد از اینکه پمپ آب را مکش می کند به سمت فیلتر هدایت می شود تا آلودگی های فیزیکی موجود را حذف نماید. جنس این فیلتر ها از چدن یا پلاستیک فشرده می باشد. نکته ای که به آن باید توجه داشت این است که فرآیند فیلتراسیون با فرآیند ضد عفونی کردن آب متفاوت است. فیلتر تصفیه استخر و جکوزی شامل سه نوع فیلتر تصفیه شنی ، فیلتر  تصفیه دیاتومه و فیلتر تصفیه کارتریجی می باشد.

گرمایش استخر ، سونا و جکوزی 

گرمایش استخر ، سونا و جکوزی به دو صورت امکان پذیر است شامل گرم کردن آب استخر با استفاده از دیگ و مبدل حرارتی و گرم کردن آب استخر با استفاده از واحد های پیش گرمکن می باشد. در ایران بیشتر از روش دیگ و مبدل حرارتی استفاده می شود. ظرفیت گرمکن استخرها باید بر مبنای دمای مطلوب آب و زمان مورد نظر برای رسیدن آب به آن دما محاسبه شود. در سونا برای گرمایش محیط از هیتر استفاده می شود که گرمای هوای اتاق را تا 100 درجه و گاه بیشتر بالا می برد و باعث تعریق شدید استفاده کنندگان از سونا می شود. در جکوزی نیز بوسیله مبدل حرارتی آب گرم مورد نیاز را تامین می کنند. از مبدل های حرارتی صفحه ای بدلیل جنس بدنه استیل به سادگی برای گرمایش آب جکوزی استفاده میکنند.

لوازم استخر 

لوازم استخر شامل انواع پمپ استخری ، انواع فیلترهای تصفیه استخری ، لوازم درونی استخر شامل اسکیمر ، گریل ، نازل مکش و دهش لوازم بیرونی استخر شامل نردبان ، دوش ، تخته دایو و آبنما ، لوازم نظافت ، کنترل باکس تصفیه و روشنایی ، هیتر آب و تجهیزات سنجش و بهبود آب استخر شامل کلرزن و سختی گیر و ph سنج آب می باشد. لازم به ذکر است اکثر استخر ها از موتور خانه استفاده می کنند. اسکیمر در استخر وظیفه جمع کردن ذرات روی آب را به عهده دارد. گریل نیز که شیار های تخلیه نیز نامیده می شود مانند اسکیمر عمل می کند و راندمان بالاتری دارد. 

لوازم جکوزی 

لوازم جکوزی شامل اسکیمر ، مبدل ، روشنایی ، فیلتر تصفیه ، جت پمپ ، گریل ، کفشور ، بلوئر ، رینگ جکوزی می باشد. استخر گردابی که بنام جکوزی شناخته می شود ، توسط شرکت جکوزی در آمریکا برای اولین بار در سال 1968 به تولید رسید. در ایران گاهی هم با نام‌هایی چون حوض آب چرخان یا وان آب گرم چرخان شناخته می‌شوند. اسکیمر در جکوزی وظیفه جمع کردن ذرات روی آب را به عهده دارد. کارکرد فیلتر تصفیه در جکوزی بدین صورت است که بعد از اینکه پمپ آب را مکش می کند به سمت فیلتر هدایت می شود تا آلودگی های فیزیکی موجود را حذف نماید.

لوازم سونا

لوازم سونا شامل چوب زیر سازی ، پشم شیشه یا یونولیت برای عایق کاری ، لنبه سونایی ، چوب کف صندلی ، فیتیله و نبشی ، چوب چهارچوب برای در و پنجره ، هیتر برای گرم کردن سونا ، سنسور دود و دماسنج ، ساعت شنی ، آباژور برای روشنایی و لوازم غیر ضروری دیگر می باشد. سونا دارای کوره ای برقی ، هیزمی یا گازسوز می باشد که با ایجاد حرارت به فضای اتاق سونا ، گرمای هوای اتاق را تا 100 درجه و گاه بیشتر بالا می برد و باعث تعریق شدید استفاده کنندگان از سونا می شود.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 20 از 30 مورد

فیلتر توسط :