کولر گازی دیواری

360 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر خرید آنلاین و قیمت کولر گازی دیواری ، مشخصات انواع اسپلیت دیواری همراه با گارانتی اصلی ، تخفیف ویژه ، تصاویر و جدیدترین مدل ها در ظرفیت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 ، 30000 و 36000 با قابلیت های سرد ، سرد و گرم با نصب و مشاوره رایگان در سراسر کشور ، در رده مصرف انرژی A و B ، معمولی و اینورتر یا کم مصرف را مشاهده و ب...

با مطالعه مطالب زیر خرید آنلاین و قیمت کولر گازی دیواری ، مشخصات انواع اسپلیت دیواری همراه با گارانتی اصلی ، تخفیف ویژه ، تصاویر و جدیدترین مدل ها در ظرفیت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 ، 30000 و 36000 با قابلیت های سرد ، سرد و گرم با نصب و مشاوره رایگان در سراسر کشور ، در رده مصرف انرژی A و B ، معمولی و اینورتر یا کم مصرف را مشاهده و بررسی نمایید .

آنچه باید درباره انتخاب و خرید کولر گازی دیواری با گارانتی اصلی بدانیم

کولر گازی اسپلیت دیواری یکی از سیستم های تهویه مطبوع می باشد که برای خنک کردن و ایجاد هوای مطبوع در محیط های مسکونی، اداری و تجاری  مورد استفاده قرار می گیرد. اسپلیت ها با برندهای خارجی نظیر ال جی، سامسونگ، گرین، گری، و برندهای داخلی نظیر کولر گازی ایران رادیاتور تولید و در بازار رقابت عرضه می شوند. در هنگام خرید کولر گازی باید به نکاتی مانند شرکت گارانتی کننده، نوع گاز مبرّد دستگاه، ظرفیت آن، نوع کمپرسور اسپلیت، میزان مصرف انرژی آن توجه نمود. شرکت های تولید کننده اسپلیت با توجه به نیاز بازار، محصولاتی با عملکرد سرمایشی و گرمایشی تولید می نمایند که در هر فصل از سال نیاز مشتری برآورده شود. در انتخاب ظرفیت کولر گازی دیواری مناسب با فضای مورد نظر شما باید به متراژ محل مورد نظر، نوع کاربری آن از لحاظ اداری یا مسکونی، تعداد طبقات، تعداد ساکنین در آن محیط، همچنین تعداد پنجره و لوازم گرمایشی یا آفتابگیر بودن محل نصب نیز باید توجه نمود. 

Air-Conditioner-LG-damapouya

ساختار و کارکرد کولر گازی اسپلیت دیواری

کولر گازی دیواری دارای دو پنل داخلی و خارجی می باشد که به آنها یونیت نیز گفته می شود. یونیت خارجی هوای خنک و مطبوع را تولید و از طریق لوله های مسی به پنل داخلی منتقل و هوای مطبوع از طریق پنل داخلی به محیط انتقال می باید. یونیت خارجی از کمپرسور و کندانسور تشکیل شده و در بیرون از ساختمان نصب می گردد. اصلی ترین بخش یا قسمت اسپلیت دیواری یونیت خارجی می باشد، کمپرسور گاز را از اواپراتور مکش و به سمت کندانسور هدایت می نماید، همچنین هوای تولید شده یا خنک توسط لوله های مسی به پنل داخلی و از پنل داخلی به محیط انتقال می یابد و به این ترتیب در محیط هوای خنک ومطبوع ایجاد می نماید. گاز به کار رفته در کمپرسور کولر گازی از نوع گاز مبرّد R22 و R410 می باشد. گاز R410 سازگار با محیط بوده و اثرات مخرب بر محیط زیست ندارد به همین دلیل در سال های اخیر استفاده از این گاز در کمپسور کولر گازی بیشتر شده است. مصرف کولر گازی اسپلیت به رده انرژی آن بستگی دارد که امروزه جهت صرفه جویی در مصرف انرژی با بهره گیری از  تکنولوژی اینورتر، مصرف برق را در اسپلیت های دیواری به حداقل رسانده اند.

موقعیت نصب کولر گازی اسپلیت دیواری و لوازم مورد نیاز

همانطور که گفته شد کولر گازی از دو قسمت تشکیل شده که پنل داخلی کولر گازی در داخل واحد یا محل مورد نظر و با فاصله استاندارد از پنل یا یونیت خارجی نصب می گردد. پنل خارجی گرما و صدای بسیاری تولید می نماید به همین دلیل دستگاه را در فضای باز و محیط بیرون مانند تراس یا حیاط، نصب می نمایند. امروزه شرکت های گارانتی کننده 5 متر کابل و 5 متر لوله مسی برای راحتی نصب در نظر گرفته اند. در صورتی که فاصله بین پنل داخلی و پنل بیرونی بیشتر از 5 متر باشد، به دلیل افزایش طول لوله کشی برای راندمان و کارآیی بهتر باید به ازای افزایش طول متراژ گاز مبرّد درون لوله شارژ می شود. 

نصب و راه اندازی تمامی کولر گازی اسپلیت دیواری موجود در وب سایت دماپویا باید توسط متخصصین شرکت گارانتی کننده صورت گیرد در غیر اینصورت دستگاه از گارانتی خارج می شود.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 20 از 360 مورد