پمپ آب کف کش نفیس فلو

پمپ آب کف کش نفیس فلو

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پمپ آب کف کش نفیس فلو و خرید آنلاین، گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش شرکت گروه صنعتی لئو پارس و بهترین قیمت نمایندگی پمپ آب کف کش نفیس فلو همراه با تصاویر در مدل های تولید شده شامل سری KBZ ، QDX ، QXN با جنس بدنه ی استیل و چدن مقاوم در برابر زنگ زدگی و پروانه نیمه باز، با طراحی کوچک و تنوع مدل با سطح کیفیت و بازدهی بالا را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه پمپ آب کف کش نفیس فلو - NAFISFLOW

کمپانی نفیس فلو در تولید انواع تجهیزات آبرسانی فعالیت گسترده ای دارد. این گروه تولیدی با توجه به نیاز بازار همواره محصولاتی با بالاترین کیفیت طبق استانداردهای بین المللی تولید و به بازار ارائه می نماید. پمپ آب کف کش نفیس فلو در مصارف خانگی، صنعتی و کشاورزی کاربرد فراوانی دارد. گروه تولیدی نفیس فلو این پمپ کف کش را در ظرفیت های متفاوت با بدنه ی استیل مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی ساخته و به سایر کشورها از جمله ایران نیز صادر می نماید. تمامی محصولات نفیس فلو با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا موجود می باشد. در ادامه به انواع مدل های تولید شده توسط کارخانه صنعتی نفیس فلو همراه با تصاویر پرداخته ایم.

پمپ آب کف کش نفیس فلو سری - KBZ

این سری از پمپ آب کف کش نفیس فلو دارای بدنه و پروانه ای از جنس استیل ضدزنگ (AISI 304 ) و دارای درجه حفاظتIP 68 است که دارای حداکثر آبدهی تا 132 متر مکعب در ساعت است که قادر می باشد، در دمای محیطی 50 درجه سانتیگراد و دمای سیال 120 درجه سانتیگراد و در محدوده اسیدیته 8/5 > PH > 5/6 سیال را تا ارتفاع 72 متر انتقال دهد. موتور این پمپ دارای سیم پیچ مسی، کلاس عایق بندی B و دارای محافظ حرارت داخلی و محافظ بار اضافی در مدار(قطع كن جريان) است. از مزایای این پمپ می توان به کیفیت بالا ضمن قیمت پایین و مقرون به صرفه آن و همچنین صرفه جویی در انرژی اشاره نمود. از کاربردهای این پمپ می توان به مواردی همچون انتقال آب شیرین در واحد های مسکونی و ساختمانی، آبیاری کشاورزی، تأمین آب منطقه ای و افزایش فشار در لوله اصلی، افزایش فشار صنعتی تغذیه دیگ بخار، سیستم خنک کننده، تهویه مطبوع، حمل مایع اسیدی و قلیایی سبک تصفیه آب، پتروشیمی، داروسازی و بهداشت و درمان نام برد. 

پمپ آب کف کش نفیس فلو سری KBZ

پمپ آب کف کش نفیس فلو سری QDX

این سری از پمپ آب کف کش نفیس فلو دارای دو مدل فلوتر دار و بدون فلوتر است که فلوتر در این پمپ ها به عنوان یک قطع کننده ایفای نقش میکند. هر دو مدل دارای بدنه ای از جنس چدن ضدزنگ و جنس پروانه آنها از آلیاژ آلومینیوم سخت کاری شده با مقاومت در برابر خورندگی است، که قادر هستند در دمای محیطی 40 درجه سانتی گراد  عملکرد بهینه ای داشته باشند به این منظور که سیال با دمای 40 درجه سانتی گراد را در محدوده اسیدیته PH 4 تا 10 بدون مشکل پمپاژ کند. حداکثر آبدهی این سری تا 40 متر مکعب در ساعت و حداکثر عمق شناوری این پمپ 5 متر است. سیم پیچ موتور این پمپ مسی است و کلاس عایقبندی آن E همراه با محافظ حرارتی داخلی است. از مزایا و کاربرد های این سری از پمپ ها می توان به ترتیب از مواردی هم چون صرفه جویی در انرژی و کیفیت بالای محصولات ضمن مقرون به صرفه بودن قیمت آنها اشاره کرد و از کاربرد این محصولات می توان از جمع آوری وتخلیه آبهای سطحی در سایت ها و پروژه های صنعتی استخراج آب از منابع و سفره های زیر زمینی و استخرهای آبیاری باغات و مزارع نام برد.

پمپ آب کف کش نفیس فلو سریQDX

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ آب کف کش نفیس فلو

پمپ  آب کف کش نفیس فلو دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت لئو پارس می باشد.

GARANTY-NAFISFLOW-PUPM

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پمپ آب کف کش نفیس فلو ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.