کولر گازی اسپلیت ال جی

35 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت ال جی و خرید آنلاین ،گارانتی گلدیران و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی ال جی LG همراه با تصاویر در مدل های ، نیوتایتان ، نکست تایتان ، تایتان بیگ ، نکست فایتینگ ، نکست پلاس ، نکست پلاس II ، نکست وان و آرت کول با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت ال جی و خرید آنلاین ،گارانتی گلدیران و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی ال جی LG همراه با تصاویر در مدل های ، نیوتایتان ، نکست تایتان ، تایتان بیگ ، نکست فایتینگ ، نکست پلاس ، نکست پلاس II ، نکست وان و آرت کول با توجه به موقعیت نصب دیواری ، ایستاده ، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های 9000 تا 60000 به صورت معمولی و اینورتر را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده اسپلیت و کولر گازی ال جی

شرکت ال جی در سال 1958 ميلادی (1336 هجری شمسی) با مديريت جئونگ دو ، فعاليت خود را در زمينه لوازم خانگی آغاز کرده است.شرکت ال جی در سال 1968 ميلادی (1346 هجری شمسی ) اولين کولر گازی اسپلیت کره ای را توليد نمود و در سال 2000 ميلادی در ايران آغاز به فعاليت کرده و مفتخر است که طی ساليان متمادی انواع کولر گازی و اسپیلت ال جی را با تنوع بيشتر و در بالاترين سطح کيفی در اختيار مصرف کنندگان قرار دهد.کولر گازی اينورتر ال جی به عنوان کم مصرف ترين کولر گازی های دنيا مطرح هستند . اسپليت ها و کولر گازی های کم مصرف ال جی ، با تکنولوژی اينورتر بيش از 60 درصد صرفه جويی و کاهش مصرف انرژی را به دنبال دارد .

کارخانه ال جی

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی ال جی

کولر گازی ال جی از نظر موقعیت نصب به صورت  ایستاده ، پرتابل ، پنجره ای و دیواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت از قبیل آرت کول ، نکست پلاس ، نکست پلاس 2 ، نکست تایتان ، نکست فایتینگ ، نکست وان ، تایتان بیگ ، نیو تایتان تولید و عرضه میگردد.

کمپرسور های مورد استفاده در اسپلیت های ال جی

شرکت ال جی از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کیت اینورتر برای تولید کولرهای گازی ، اسپیلت استفاده می کند

کمپرسورهای روتاری  اسپلیت ال جی بوسیله یک پروانه ، که از یک تیغه ی 360 درجه تشکیل ، باعث مکش گاز درون سیلندر شده و در هنگامیکه گاز مبرد وارد کمپرسور میشود ، با پره تیغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدایت میگردد.

کمپرسور روتاری ال جی

کمپرسور اسکرال اسپلیت ال جی از دو تيغه فلزي ضخيم بصورت مارپيچ که يکي از تيغه ها ثابت و ديگري متحرک تشکيل شده است . با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايي رسيده و خارج شود.

کمپرسور اسکرال کولرگازی ال جی

در کولر گازی ال جی از گازهای R22  گاز هیدروکلوروفلوئورومتان و گاز R410 گاز هیدرو فلوئوروکربن  استفاده میشود.

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت و کولر گازی ال جی

تمامی اسپلیت و کولرگازی ال جی دارای 10 سال گارانتی کمپرسور ، 18 ماه قطعات ، 5 متر لوله و عایق می باشد و به صورت رایگان در تمامی نقاط کشور نصب می شود .

ضمانت نامه کولرگازی گلدیران الجی

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های کولر گازی اسپیلت ال جی ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید 

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 35 مورد