فن کویل مگا

5 محصول وجود دارد

در این مقاله با ارائه ی یکسری از اطلاعات به بررسی و آشنایی با مشخصات فنی و اطلاعات فروش فن کویل مگا (MEGA) خواهیم پرداخت. شرکت مگا را میبایست به عنوان یکی از مطرح ترین ها در زمینه ی ارائه ی انواع تجهیزات تهویه مطبوع مرکزی معرفی نمود. لازم به ذکر است این برند تمامی فعالیت های خود را در زمینه ی ارائه ی انواع چیلر و فن کوئل مگا از سال 2008 در چین آ...

در این مقاله با ارائه ی یکسری از اطلاعات به بررسی و آشنایی با مشخصات فنی و اطلاعات فروش فن کویل مگا (MEGA) خواهیم پرداخت. شرکت مگا را میبایست به عنوان یکی از مطرح ترین ها در زمینه ی ارائه ی انواع تجهیزات تهویه مطبوع مرکزی معرفی نمود. لازم به ذکر است این برند تمامی فعالیت های خود را در زمینه ی ارائه ی انواع چیلر و فن کوئل مگا از سال 2008 در چین آغاز نمود. گفتنی است آنچه این برند را در جایگاه بهترین سیستم های سرمایشی و گرمایشی قرار میدهد، بهره گیری آن از نیرو یا کارشناسان مجرب در این زمینه و نیز استفاده از بهترین متریال در ساخت و طراحی انواع فن کویل مگا و یا دیگر سیستم های مطبوع مرکزی آن میباشد. در ادامه جهت دریافت اطلاعات بیشتر با این محصول و مشخصه های فنی آن با ما همراه باشید.

مشخصات خرید فن کوئل مگا-MEGA

نکته ی حائز اهمیت پیش از هر خرید و یا انتخابی بررسی و کسب اطلاعات در رابطه با محصول مورد نظر است تا در نهایت بتوان بهترین خرید و انتخاب متناسب با نوع نیازمان را داشته که از کارایی لازم برخوردار باشد. از این رو نیز در این قسمت از مطالب به بررسی مشخصات فن کویل مگا می پردازیم. لازم به ذکر است طراحی و ساخت این نوع از سیستم ها تحت این برند به گونه ای میباشد که با برخورداری از یکسری از قابلیت ها میتوانند بهترین انتخاب به منظور استفاده در فضاهایی با متراژ بالا از قبیل: هتل، بیمارستان، ادارات و یا پروژه های بزرگ صنعتی قرار بگیرند. گفتنی است فن کوئل مگا در انواع و مدل های گوناگونی طراحی و تولید شده که برای اشاره به نمونه های آن میبایست مدل های : دیواری، زمینی و سقفی در ظرفیت های متفاوت را نام برد که هریک جهت تامین و فراهم نمودن یک نیاز و متناسب با فضای مورد نظر از کارایی لازم برخوردار می باشند. نکته ی حائز اهمیت در خصوص فن کویل مگا، قابلیت نصب آسان آن در محل مورد نظربوده که هیچگونه محدودیتی برای قرار گیری در جهات مختلف را ندارد. همچنین دارا بودن جنس بدنه ای با جنس ورقه های گالوانیزه و ضخامت استاندارد در این سیستم ها سبب شده تا از مقاومت بالایی نیز در برابر آتش سوزی، خوردگی و ضربه بهره مند شده و به این ترتیب کیفیت بالایی را به خود اختصاص دهد. شما عزیزان میتواند برای دریافت قیمت به روز انواع فن کویل به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

مشخصات خرید فن کویل مگا

نحوه ی عملکرد و انواع فن کویل مگا

ابتدا باید گفت تمامی فن کوئل ها از از یک ساختار تشکیل شده اند به این صورت که با قرار گیری دو بخش یک کویل آب و فن با دیگر قطعات به صورت یک سیستم راه اندازی می شود. در سیستم فن کوئل مگا نیز روند راه اندازی و فعالیت به همین نحو است که در زمانی که آب گرم در کویل چرخش دارد هوای گرم و هر زمان که آب سرد وارد کویل شود به همان میزان نیز هوای سرد مورد نیاز را تامین و در محیط انتشار میدهد. نکته ی حائز اهمیت در باره ی این نوع از تجهیزات تهویه مطبوع عملکردی مانند فن بدون نیاز اتصال به لوله کشی های گرم و سرد است. ساختار این دستگاه در بخش ورودی از فیلتر مشبک برخوردار است که بوسیله ی آن از ورود هرگونه گرد و غبار به داخل سیستم و قرار گرفتن روی پروانه فن جلوگیری و صدای ایجاد شده در اثر عملکرد را نیز کاهش می دهد. در فن کویل مگا از الکتروموتورهای سه یا چهار دور استفاده شده که به صورت دیجیتالی کنترل و از ترموستات محیطی که روی دیوار نصب شده فرمان میگیرد یعنی بواسطه ی آن میتوان روشن، خاموش، دمای متناسب با فصل و زمانبندی را درآن را تعیین نمود. اما در رابطه با ظرفیت های این محصول باید بگوییم که نوع کانالی و سقفی توکار آن در صورتی که کانال کشی های زیاد بوده و یا فاقد دریچه های استاندارد، کاهش میزان هوادهی را در پی خواهد داشت. علاوه بر این ها فن کویل مگا با کویل مسی راندمان بالایی را دارا بوده چر اکه فشار زیادی را ایجاد می نماید که در اثر بازدهی بالایی به سیستم داده می شود. نوع سقفی این محصول نیز از قابلیت انتشار هوا در محیط به صورت چندجانبه برخوردار است به این معنا که میتواند دو، یک و مستقیم جریان هوای تامین شده را در فضای مورد نظر منتشر کند.اما به عنوان یک نمونه ی پرکاربرد از فن کویل مگا نوع زمینی آن با برخورداری از ویژگی هایی چون صفحه نمایشگر، عدم محدودیت نصب، راه اندازی آسان و قیمت مناسب میباشد که همواره جایگاه بالایی را در بازار رقابتی از آن خود نموده است.

گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل مگا

در خصوص گارانتی و خدمات این محصول تحت عنوان فن کوئل مگا باید گفت سیستم های ارائه شده توسط این برند در هر نوع و مدل از 18 ماه گارانتی طلایی و 10 سال خدمات پس از فروش بهره مند میباشند که با مراجعه به نمایندگی های مربوطه آن میتوانید خدمات کامل آن را دریافت نمایید.

لوگوی مگا

وب سایت دماپویا این اطمینان را به شما مشتریان گرامی در جهت ارائه ی بهترین قیمت و ضمانت اصلی انواع مدل های فن کویل مگا خواهد داد. همچنین باید گفت تمامی فعالیت های این وب سایت جهت فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی و با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن ، تجارت و برطبق قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می پذیرد.

پنهان کن
بیشتر
فن کویل مگا فن کویل مگا | خرید و انواع قیمت - دماپویا
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده