فن کویل فرولی

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل فرولی با گارانتی فرولی و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 200 تا 1200 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی ، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در د...

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل فرولی با گارانتی فرولی و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 200 تا 1200 cfm به صورت دیواری ، سقفی ، زمینی و کاستی معمولی و اینورتر با راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی ، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب در داخل فضا  را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره شرکت سازنده فن کویل فرولی

فن کویل فرولی ساخته شده در کشور ایتالیا توسط کارخانجات صنعتی فرولی تولید و عرضه میشود که مجهز به استاندارد Eurovent میباشد. فن کویل های فرولی از جنس بدنه گالوانیزه با ضخامت بالا و دارای مبدل سه ردیفه و یا حداکثر چهار ردیفه از جنس لوله مسی با پره های آلومینیومی میباشد. فن کويل فرولی دارای فن سانتریفیوژ با مکش مضاعف و تیغه های بلند که باعث هوادهی بیشتر و دور کمتر میشوند. موتور این فن کویل سه سرعته ساخت کشور ایتالیا هستند که از اضافه بار بودن موتور محافظت میکند. فن کویل های فرولی مجهز به سینی تقطیر از جنس مواد ترمو پلاستیک جهت جلوگیری از ضربه و جمع آوری قطرات کندانسی میباشد و دارای فیلتر هوای پرقدرت و قابل شستشو هستند.

فن کویل سقفی توکار فرولی

در ظرفیت های 200 تا 800 CFM از جنس بدنه ورق گالوانیزه و تشتک تقطیر ، دارای مبدل حرارتی مسی با پره ها و فن آلومینیومی با سه سرعت متغیر و دارای عایق در زیر تشتک جهت جلوگیری از تعریق تشتک میباشد . فن کویل های سقفی توکار فرولی مجهز به فیلتر پر قدرت ، با دوام و قابل شستشو جهت جلوگیری از گرد و غبار هستند.

فن کویل سقفی توکار فرولی

فن کویل های زمینی فرولی

در ظرفیت های 200 تا 1200 CFM میباشد و برای اماکنی که امکان استفاده در سقف های کاذب را ندارد تولید میشود و در بیمارستان ها ، هتل ها ، مدارس و ... مورد استفاده قرار میگیرند. بدنه فن کویل های زمینی فرولی از جنس گالوانیزه ضخیم و مقاوم میباشد و دارای مبدل حرارتی با لوله های مسی و پره ها و فن آلومینیومی و مجهز به فیلتر مقاوم و قابل شستشو جهت جلوگیری از گرد و غبار میباشد.

فن کویل زمینی فرولی

گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل فرولی

تمامی فن کويل های فرولی دارای 24 ماه قطعات ، با گارانتی اصلی شرکت فرولی در وب سايت دماپويا عرضه می شود .

ضمانت نامه فن کویل فرولی

پنهان کن
بیشتر