فن کویل تراست

فن کویل تراست

3 محصول وجود دارد

با مطالعه این مطلب می توان اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل تراست با گارانتی اصلی شرکت توانگر اعتماد پاسارگاد و خرید آنلاین این محصولات همراه با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط در ظرفیت هوادهی 200 الی 2200 cfm با موقعیت نصب دیواری، سقفی، زمینی و کاستی با راندمان و بازدهی بالا با قابلیت عملکرد سرمایشی و گرمایشی، توانایی ت...

با مطالعه این مطلب می توان اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل تراست با گارانتی اصلی شرکت توانگر اعتماد پاسارگاد و خرید آنلاین این محصولات همراه با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط در ظرفیت هوادهی 200 الی 2200 cfm با موقعیت نصب دیواری، سقفی، زمینی و کاستی با راندمان و بازدهی بالا با قابلیت عملکرد سرمایشی و گرمایشی، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب با کارایی مطلوب را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه فن کویل تراست - TERUST

گروه تولیدی تراست در زمینه تولید تجهیزات ساختمانی از جمله سیستم های تهویه مطبوع فعالیت گسترده ای دارد. این کارخانه با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز محصولاتی طبق استانداردهای بین المللی تولید و به سراسر دنیا از جمله ایران صادر می نماید. فن کویل وسیله ای برای ایجاد هوای مطبوع در ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی است که با قابلیت عملکرد سرد و گرم باعث حذف سایر وسایل گرمازا می شود، و از این طریق تاثیر بسزایی در کاهش هزینه های اقتصادی جهت خرید و نگهداری این وسایل دارد. فن کویل تراست در ظرفیت هوادهی متفاوت با موقعیت نصب متنوع بوده و بدون محدودیت قابل اجرا و نصب در تمامی ساختمان ها و فضاهای مختلف می باشد. این شرکت با بهره گیری از نیروی های متخصص و فعال در این زمینه همواره توانسته محصولاتی با سطح کیفیت بالا تولید و ارائه نماید. برای اطلاع از قیمت فن کویل و خریدی مقرون به صرفه می توان با مشاوران دماپویا جهت مشاوره و انتخاب ظرفیت متناسب هماهنگی و تماس حاصل نمایید. همچنین تمامی مدل های فن کویل تراست همراه با گارانتی اصلی در وبسایت دماپویا موجود می باشد. با خرید انواع فن کویل متناسب با شرایط و موقعیت نصب می توان در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی نمود.

خرید فن کویل تراست

انواع فن کویل تراست از نظر تکنولوژی تولید و نوع عملکرد

گروه صنعتی تراست فن کویل هایی در ظرفیت هوادهی  200 الی 2200 cfm با راندمان و کارایی مطلوب تولید و به بازار عرضه می نماید. این محصولات با موقعیت نصب هایی از قبیل زمینی، دیواری، سقفی و کانالی مناسب استفاده در اماکن تجاری، ادرای، مسکونی و همچنین تفریحی ساخته شده است. این سیستم ها با قابلیت پرتاب باد زاویه 45 درجه هوا جهت بهره مندی هرچه بیشتر از هوادهی و ایجاد دمای دلخواه دارا می باشند. بدنه ی تمامی مدل های فن کویل تراست از متریال درجه یک و با کیفیت سطح بالا تهیه شده به همین دلیل دارای طول عمر و دوام بالایی هستند. بدنه ی فن کویل های تراست از ورقه ی گالوانیزه محکم و مقاوم در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی تهیه شده و در کوتاهترین زمان با کمترین مصرف انرژی بیشترین بازدهی را داشته و هوایی مطبوع در محیط ایجاد می نماید. فیلترهای چندلایه موجود در فن کویل تراست از ورود مواد ریز و آلاینده ها به داخل محیط جلوگیری می نمایند. در ادامه متن به ویژگی های هریک از این محصولات همراه با تصاویر پرداخته ایم. 

فن کویل زمينی تراست

فن کویل زمینی تراست در ظرفيت هوادهی 300 الی800 CFM در دو مدل توکار و روکار تهیه و موجود می باشد. فن کویل های مدل روکار در دو مدل مکش هوا از زير با دريچه خروجی هوای صاف از بالا و مکش هوا از رو به رو با دريچه هوای صاف از بالا ميباشد. بدنه فن کویل زمينی تراست طوری طراحی و توليد ميشود که در حجم و ابعاد بسيار باريک و ظريف طراحی شده و دارای عملکرد کم صدا ميباشند و بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. فن کویل زمينی تراست دارای کويل های مسی دو رديفه با فن های آلومينيومی جهت انتقال حرارت بيشتر تعبيه شده است. فن کویل تراست با موقعیت نصب زمینی دارای پوشش عايق جهت جلوگيری از انتشار صدا و تعريق حین عملکرد دستگاه می باشد. قطعات داخلی مجهز به فيلتر پليمری هستند که از جذب گرد و غبار به داخل فن کویل و در نتیجه آسیب دیدن قطعات مانع بعمل می آورد. فن کویل زمينی تراست مجهز به ترموستات ديواری روکار يا توکار جهت کنترل دور فن ميباشد که به این ترتیب می توان در اتلاف و هدررفت انرژی جلوگیری نمود.

خرید فن کویل زمینی تراست

فن کویل ديواری تراست

فن کویل دیواری تراست در ظرفيت هوادهی 300 الی 600 CFM در مدل های روبرو زن و بالازن تولید و در بازار موجود ميباشد. فن کویل ديواری تراست در ابعاد و حجم مناسبی تهیه شده که به طوریکه فضای کمتری را اشغال کند و به دلیل دارا بودن ظاهری شیک و منحصر بفرد با قرار گرفتن در هر فضایی زیبایی محیط را دو چندان می کند. فن کویل ديواری تراست دارای نمايشگر LED که ميتوان توسط اين نمايشگر می توان وضعيت دستگاه را بررسی نمود. فن کویل تراست مدل دیواری با بهره مندی از ترموستات دما روی دستگاه از اتلاف و هدررفت انرژی مانع بعمل می آورد. با بهره مندی از ريموت کنترل دستی می توان دور فن را به طور دلخواه و متناسب با دمای مورد نیاز تغییر و تنظیم نمود. فن کویل ديواری تراست دارای تايمر ( ON-OFF ) ديواری 24 ساعته، خروجی هوا به صورت خودکار از دیگر ویژگی های این محصولات می باشد. به منظور کاهش مصرف انرژی و کنترل دما در فن کویل دیواری به دو روش قابل اجرا است. دارای ترموستات به صورت دستی که امکان کم و زياد کردن دور فن و انرژی خروجی گرمايی يا جذب انرژی را گرمايی افزايش يا کاهش ميدهد. در روش دوم، دارای حالت شير سه راهه برقی ميباشد که روی دستگاه نصب شده و آب فن کویل وابسته به نياز محيط، ميزان دبی آب عبوری از کويل و مسير برگشت را تعيين ميکند که اين امر باعث تثبيت دما و ايجاد آسايش ميشود.فن کویل ديواری تراست دارای فيلتر پليمری جهت جذب گرد و غبار ميباشد که ميتوان آن را به راحتی باز و بسته کرد.

خرید فن کویل دیواری تراست

فن کویل کاستی 4 طرفه تراست

فن کویل کاستی 4 طرفه در دو مدل کامپکت و معمولی تولید و در بازار موجود می باشد. فن کویل کاستی کامپکت در ظرفيت هوادهی 300 الی 500 CFM و در مدل معمولی در ظرفيت 600 الی 1500 CFM با راندمان و بازدهی بالا عرضه می گردد. فن کویل کاستی 4 طرفه تراست به نوعی طراحی شده که قابلیت نصب و اجرا در سقف کاذب را دارند، پنل هواساز به صورت دکوراتيو با ابعاد و حجم مناسب تهیه شده است. فن کویل کاستی تراست دارای نمايشگر LED به منظور نمایش وضعیت دستگاه به کاربر می باشد. فيلتر های چند لایه تصفیه هوا از جنس پليمری تهیه شده که از ورود هر نوع ذرات ریز و گرد و غبار به فضای داخلی جلوگیری می نماید. فن کویل کاستی 4 طرفه تراست دارای فن سانتريفيوژ حلزونی ميباشد که مقاومت کمی در برابر عبور هوا ايجاد ميکند و به همین دلیل حین عملکرد با کمترین میزان صدا در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. جهت جمع آوری آب تقطير شده از روی کويل، يک تشتک در زير هواساز نصب شده و مجهز به پمپ درين می باشد و از چکه کردن و سر ریز کردن آب مانع بعمل می آورد. اين پمپ در فن کویل تراست در مدل کامپکت دارای هد با پرتاب آب 50 سانتيمتر و در مدل معمولی با ظرفيت بالاتر دارای هد 75 سانتيمتر ميباشد.

خرید فن کویل کاستی 4 طرفه تراست

فن کویل کانالی تراست

فن کویل کانالی تراست در دو مدل فن با فشار استاتيکی 70 و 100 پاسکال و در مدل تک فشار تک فن در ظرفيت 800 الی 1400 CFM در مدل دو فن با فشار استاتيک 100 پاسکال در ظرفيت هوادهی 1600 الی 2200 CFM توليد و به بازار عرضه می گردد. تمامی ظرفیت های موجود فن کویل کانالی تراست دارای قابلیت تامين هوای تازه Fresh Air ميباشد. این سری از محصولات دارای فيلتر آلومينيومی مشبک ميباشد که باعث جلوگيری از گرد و غبار و آسیب دیدن قطعات داخلی دستگاه ميشود. فن کویل کانالی تراست دارای ترموستات های ديواری آنالوگ و ديجيتال بوده و از این طریق دور فن دستگاه را متناسب با نیاز محیط تغییر و تنظیم می نماید. فن کویل تراست مدل کانالی دارای الکتروفن از نوع شفت مستقيم از جنس ورق گالوانيزه با قابلیت تنظیم در سه دور کم، متوسط و تند ميباشد. برای صرفه جويی در مصرف برق از شير های چند راهه برقی در مسير آب کويل استفاده ميشود به طوری که به وسيله سنسور از ترموستات محيطی بتوان ميزان دمای تنظيمی ترموستات، ميزان دبی آب عبوری از کويل متغير باشد به همين دليل فن دائما در حال کار است و باعث گردش هوا و ورود هوای تازه ميشود در نتيجه هوا تغيير نميکند و فقط دمای هوا تغيير ميکند. تمامی مدل های فن کویل کانالی تراست به وسیله ی لوله کشی درين به سايز 1 اينچ انجام ميگيرد.

خرید فن کویل کانالی تراست

فن کویل سقفی توکار تراست

فن کویل سقفی توکار تراست در ظرفيت هوادهی 200 الی 1200 CFM با راندمان و بازدهی بالا تولید و در بازار موجود می باشد. از این مدل فن کویل می توان در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری به منظور تامین هوایی مطبوع مورد استفاده قرار داد. فن کویل سقفی توکار تراست و دارای الکتروفن سانتريفيوژ می باشد که حین عملکرد بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. فن کویل تراست در مدل های سقفی توکار از نوع سه فاز و تکفاز طراحی و ساخته شده است. با استفاده از پوشش عایق مناسب در زیر هواساز از تعريق و چکه کردن آب مانع بعمل می آورد. همچنین در زير کويل جهت تخليه آب، از پمپ درين با قدرت انتقال بالا استفاده شده است. فن کویل سقفی توکار تراست دارای ترموستات ديواری از نوع آنالوگ، ديجيتال و به این ترتیب دور فن را با توجه به دمای فضای داخلی تغییر و تنظیم می نماید. فن کویل سقفی توکار تراست دارای بدنه و قطعات گالوانيزه با ضخامت مناسب می باشد که از ايجاد صدا و لرزش حین عملکرد مانع بعمل می آورد. در فن کویل سقفی توکار تراست از شير سه راهه برقی در مدل های Mixing و يا Diverting بر روی کويل آب دستگاه جهت کنترل اندازه دبی آب عبوری از کويل و مسير برگشت استفاده ميشود. فن کویل سقفی تراست از سه رديف کویل با فين آلومينيومی تشکيل شده که تاثیر بسزایی در راندمان و بازدهی دستگاه دارد. يکی از قابليت های این مدل فن کویل تراست امکان اتصال کانال هوای تازه می توان نام برد که همواره هوایی مطبوع به فضای داخلی منتقل می کند. همچنین دارای فيلتر های چند لایه از جنس پليمر قابل شستشو استفاده شده است.

خرید فن کویل سقفی توکار تراست

گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل تراست

تمامی مدل های فن کویل تراست دارای 5 سال گارانتی شرکت توانگر اعتماد پاسارگاد می باشد که در نمایندگی های سراسر ایران عرضه می گردد.

trust-garanty

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های فن کویل تراست ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
فن کویل تراست فن کویل تراست | قیمت و خرید فن کویل تراست - دماپویا
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه
کیت اینورتر
مدت گارانتی
عملکرد دستگاه
نوع جریان مصرفی