فن کویل تراست

3 محصول وجود دارد

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل تراست با گارانتی توانگر اعتماد پاسارگاد و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 200 تا 2200 cfm به صورت دیواری، سقفی، زمینی و کاستی معمولی  با راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب ...

با مطالعه این مطلب اطلاعات فروش و مشخصات فنی فن کویل تراست با گارانتی توانگر اعتماد پاسارگاد و خرید آنلاین با تصاویر و مناسب ترین قیمت نمایندگی فروش با توجه به شرایط کارکرد حاره ای و معتدل در ظرفیت های 200 تا 2200 cfm به صورت دیواری، سقفی، زمینی و کاستی معمولی  با راندمان بالا در دو حالت سرمایشی و گرمایشی، توانایی تنظیم سریع دمای مناسب  با کارایی مطلوب در داخل فضا را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه فن کویل تراست - TERUST

گروه تولیدی تراست در زمینه تولید تجهیزات ساختمانی از جمله سیستم های تهویه مطبوع فعالیت گسترده ای دارد. این کارخانه با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز محصولاتی طبق استانداردهای بین المللی تولید و به سراسر دنیا از جمله ایران صادر می نماید. فن کویل وسیله ای برای ایجاد هوای مطبوع در ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی است که با عملکرد سرد وگرم باعث حذف سایر وسایل گرمازا می شود و از این طریق تاثیر بسزایی در کاهش هزینه های اقتصادی جهت خرید و نگهداری این وسایل دارد. فن کویل های تراست در ظرفیت های متفاوت دارای تنوع مدل بوده و بدون محدودیت قابل اجرا در تمامی ساختمان ها می باشند. این شرکت با بهره گیری از نیروی های متخصص و فعال در این زمینه همواره توانسته تجهیزات تهویه مطبوع را ارائه نماید. تمامی محصولات تراست با گارانتی اصلی در وبسایت دماپویا موجود می باشند.

انواع فن کویل تراست از نظر تکنولوژی تولید و نوع عملکرد

گروه صنعتی تراست فن کویل هایی در ظرفیت 200 الی 2200 cfm با راندمان و کارایی مطلوب تولید و عرضه می نماید. این محصولات با موقعیت نصب هایی از قبیل زمینی، دیواری، سقفی و کانالی مناسب استفاده در اماکن تجاری، ادرای، مسکونی و همچنین تفریحی ساخته شده است. این سیستم ها قابلیت پرتاب باد زاویه 45 درجه هوا جهت بهره مندی هرچه بیشتر از هوادهی و ایجاد دمای دلخواه دارا می باشند. بدنه ی تمامی فن کویل های تراست از متریال درجه یک و با کیفیت تهیه شده به همین دلیل دارای طول عمر بالایی هستند.بدنه ی فن کویل های تراست از ورقه ی گالوانیزه محکم و مقاوم در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی تهیه شده و در کوتاهترین زمان با کمترین مصرف انرژی بیشترین بازدهی را داشته و هوایی مطبوع در محیط ایجاد می نماید. فیلترهای چندگانه موجود در دستگاه از ورود مواد ریز و آلاینده ها به داخل محیط جلوگیری می نمایند. در ادامه متن به ویژگی های هریک از این محصولات همراه با تصاویر پرداخته ایم.

فن کويل زمينی تراست

در ظرفيت های 300 تا 800 CFM در دو مدل زمينی توکار و روکار ميباشد. در نوع روکار دو مدل مکش هوا از زير با دريچه خروجی هوای صاف از بالا و مکش هوا از رو به رو با دريچه هوای صاف از بالا ميباشد.بدنه فن کويل های زمينی تراست طوری طراحی و توليد ميشود که بسيار باريک و ظريف هستند و دارای عملکرد کم صدا ميباشند. فن کويل زمينی تراست در کويل های مسی دو رديفه با فن های آلومينيومی جهت انتقال حرارت بيشتر تعبيه شده است.فن کويل های زمينی تراست دارای عايق داخلی جهت جلوگيری از انتشار صدا و تعريق قطعات داخلی و مجهز به فيلتر پليمری جهت جذب گرد و غبار به فن کويل ميباشد. فن کويل زمينی تراست مجهز به ترموستات ديواری روکار يا توکار جهت کنترل فن کويل ميباشند.

فن کویل زمینی تراست

فن کويل ديواری تراست

در ظرفيت های 300 تا 600 CFM در مدل روبرو زن با مکش هوا از بالا ميباشد. فن کويل های ديواری تراست طوری طراحی شده که فضای کمتری را اشغال کند. فن کويل ديواری تراست دارای نمايشگر LED که ميتوان توسط اين نمايشگر وضعيت دستگاه را بررسی کرد اين دستگاه دارای ترموستات دما روی دستگاه ميباشد که با ريموت کنترل دستی قابل کنترل ميباشد. فن کويل ديواری تراست دارای تايمر ( ON-OFF ) ديواری 24 ساعته و دارای خروجی هوا به صورت خودکار به دو جهت بالا و پايين حرکت ميکنند. دارای دو روش کنترل دما ميباشد، در روش اول، دارای ترموستات به صورت دستی که امکان کم و زياد کردن دور فن و انرژی خروجی گرمايی يا جذب انرژی را گرمايی افزايش يا کاهش ميدهد. در روش دوم، دارای حالت شير سه راهه برقی ميباشد که روی دستگاه نصب شده و آب فن کويل وابسته به نياز محيط ، ميزان دبی آب عبوری از کويل و مسير برگشت را تعيين ميکند که اين امر باعث تثبيت دما و ايجاد آسايش ميشود.فن کويل های ديواری تراست دارای فيلتر پليمری جهت جذب گرد و غبار ميباشد که ميتوان آن را به راحتی باز و بسته کرد.

فن کویل دیواری تراست

فن کويل کاستی 4 طرفه تراست

در دو مدل کامپکت و معمولی ميباشد . فن کويل کاستی کامپکت در ظرفيت 300 تا 500 CFM و در مدل معمولی در ظرفيت 600 تا 1500 CFM توليد ميشود. فن کويل های کاستی 4 طرفه تراست در سقف های کاذب با پنل دکوراتيو با ابعاد مناسب توليد ميشود. فن کويل کاستی تراست دارای نمايشگر LED برای بررسی وضعيت دستگاه روی پنل دکوراتيو ميباشد.فيلتر فن کويل کاستی تراست از نوع پليمری با قابليت شستشوی آسان و نظافت ميباشد. فن کويل کاستی 4 طرفه تراست دارای فن سانتريفيوژ حلزونی ميباشد که مقاومت کمی در برابر عبور هوا ايجاد ميکند و دارای عملکرد صدای پايين است. جهت جمع آوری آب تقطير شده از روی کويل ، يک تشتک در زير کويل نصب شده که مجهز به پمپ درين است اين پمپ در فن کويل های کامپکت دارای هد با پرتاب آب 50 سانتيمتر و در مدل معمولی با ظرفيت بالاتر دارای هد 75 سانتيمتر ميباشد.

فن کویل کاستی 4 طرفه تراست

فن کويل کانالی تراست

در دو مدل فن با فشار استاتيکی 70 و 100 پاسکال و در مدل تک فشار تک فن در ظرفيت 800 تا 1400 CFM در مدل دو فن با فشار استاتيک 100 پاسکال در ظرفيت 1600 تا 2200 CFM توليد و عرضه ميشود. تمامی فن کويل های کانالی تراست دارای تامين هوای تازه Fresh Air ميباشد. فن کويل های کانالی تراست دارای برخی مدل های هيتر برقی 5 و 10 کيلووات هستند و مجهز به فيلتر آلومينيومی مشبک ميباشد که باعث جلوگيری از گرد و غبار ميشود. فن کويل کانالی تراست دارای ترموستات های ديواری آنالوگ و ديجيتال ميباشند. فن کويل های کانالی تراست دارای الکتروفن از نوع شفت مستقيم از جنس گالوانيزه در سه دور کم ، متوسط و تند ميباشد. برای صرفه جويی در مصرف برق از شير های چند راهه برقی در مسير آب کويل، فن کويل استفاده ميشوند به طوری که به وسيله سنسور از ترموستات محيطی بتوان ميزان دمای تنظيمی ترموستات، ميزان دبی آب عبوری از کويل متغير باشد به همين دليل فن دائما در حال کار است و باعث گردش هوا و ورود هوای تازه ميشود در نتيجه هوا تغيير نميکند و فقط دمای هوا تغيير ميکند. تمامی دستگاه های فن کويل کانالی تراست با لوله کشی درين به سايز 1 اينچ انجام ميگيرد.

فن کویل کانالی تراست

فن کويل سقفی توکار تراست

در ظرفيت 200 تا 1200 CFM برای اماکن مسکونی، اداری و تجاری نصب راه اندازی میشود فن کويل سقفی توکار تراست دارای افت فشار به دو مدل 12 و 30 پاسکال و دارای سيستم الکتروفن سانتريفيوژ از نوع سه ساعته و تکفاز ميباشد . برای جلوگيری از تعريق زير تشتک از عايق حرارتی در زير کويل جهت تخليه آب درين تعبيه شده است. فن کويل سقفی توکار تراست دارای ترموستات ديواری از نوع آنالوگ، ديجيتال و يا انواع مدل های کنترل دستی و کنترل از راه دور از نوع سه دور هستند. در فن کويل سقفی تراست بايد از لوله کشی درين 3/4 اينچ جهت تخليه آب درين استفاده کرد. فن کويل سقفی توکار تراست دارای بدنه و قطعات گالوانيزه با ضخامت مناسب جهت جلوگيری از ايجاد صدا و لرزش ميباشد.در فن کويل های سقفی تو کار تراست از شير سه راهه برقی در مدل های Mixing و يا Diverting بر روی کويل آب دستگاه جهت کنترل اندازه دبی آب عبوری از کويل و مسير برگشت استفاده ميشود.فن کويل های سقفی تراست از سه رديف با فين آلومينيومی تشکيل شده و يکی از قابليت های اتصال کانال هوای تازه از مزايای دستگاه فن کويل تراست سقفی به شمار می آيد و دارای فيلتر پليمری قابل شستشو و نظافت و از سه جهت قابل در آوردن ( بالا ، پايين و راست ) ميباشد.

فن کویل سقفی توکار تراست

ویژگی های فن کویل تراست

بدنه ی فن کویل های تراست از ورقه ی گالوانیزه محکم و مقاوم در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی تهیه شده و در کوتاهترین زمان با کمترین مصرف انرژی بیشترین بازدهی را داشته و هوایی مطبوع در محیط ایجاد می نماید. فیلترهای چندگانه موجود در دستگاه از ورود مواد ریز و آلاینده ها به داخل محیط جلوگیری می نمایند.

گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل تراست

تمامی فن کويل های تراست دارای 5 سال گارانتی  شرکت توانگر اعتماد پاسارگاد می باشد که در نمایندگی های سراسر ایران عرضه می گردد.

trust-garanty

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های فن کویل تراست ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده