فن کویل آتیسا

2 محصول وجود دارد

در این مقاله به آشنایی با یکی دیگر از انواع تجهیزات تهویه مطبوع تحت عنوان فن کویل آتیسا (ATISA) خواهیم پرداخت و تمامی مشخصات فنی و اطلاعات فروش این محصول را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد. لازم به ذکر است این سیستم ها از نمونه تجهیزات ارائه شده توسط تولید کنندگان ایتالیایی بوده که در کشور ما بواسطه ی شرکت هیوا صنعت به عنوان نماینده انحصاری این ب...

در این مقاله به آشنایی با یکی دیگر از انواع تجهیزات تهویه مطبوع تحت عنوان فن کویل آتیسا (ATISA) خواهیم پرداخت و تمامی مشخصات فنی و اطلاعات فروش این محصول را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد. لازم به ذکر است این سیستم ها از نمونه تجهیزات ارائه شده توسط تولید کنندگان ایتالیایی بوده که در کشور ما بواسطه ی شرکت هیوا صنعت به عنوان نماینده انحصاری این برند مطرح آغاز به فعالیت نموده است. در واقع باید گفت سیسام های موجود با نام فن کوئل آتیسا به دلیل برخورداری از یکسری قابلیت ها و بهره گیری از نیروهای متخصص و نیز به روز ترین تکنولوژی ها در طراحی و تولید این محصول توانسته جایگاه بالایی را در بازار رقابتی از آن خود نماید.

مشخصات خرید فن کویل آتیسا-ATISA

نکته بسیار مهم پیش از انتخاب و یا خرید هر محصول آشنایی از نوع کارایی و بررسی قابلیت های آن است چرا که این کار موجب میشود تا در نهایت انخابی متناسب با نوع نیازمان را داشته باشیم. نکته حائز اهمیت درباره ی انواع فن کویل آتیسا برخورداری آن از یکسری ویژگی های انحصاری آن بوده که از جمله مهمترین ها میتوان به بهره مندی از به روز ترین تکنولوژی ها و متخصصین در طراحی و ساخت این محصول اشاره نمود که کیفیت و کارایی بالایی را به این نوع از تجهیزات تهویه مطبوع بخشیده و به همین علت نیز محصولات ارائه شده توسط ان برند به عنوان یکی از مطرح ترین ها در بازار شناخته شده اند. فن کویل آتیسا نیز مانند دیگر تجهیزات از این نوع سرمایش گرمایش خود را از چیلر و پکیج دریافت می کنند همچنین دارای یک ریموت کنترل بوده که مصرف کننده به راحتی بتواند بوسیله ی آن دمای مورد نیاز محیطش را تامین کند. اگر بخواهیم به نمونه های ارائه شده ی این نوع از تجهیزات اشاره نماییم میبایست به مدل های سقفی و زمینی آن را معرفی نماییم که با توجه به موقعیت نصب به صورت رو یا توکار قرار گرفته و دمای مورد نظر در محیط را فراهم می کنند. در این خصوص باید توجه داشت که نوع انتخابی از این محصول با محیط مورد نظر تناسب داشته باشد تا در نهایت بتواند کارایی لازم را داشته باشد به این صورت که برای محیط هایی با متراژ بالا چه نوع از فن کویل آتیسا و با چه نوع هوادهی از لحاظ جهت انتشار را باید انتخاب کنیم. در این خصوص جهت دریافت اطلاعات از قیمت به روز انواع فن کوئل به صفحه ی ارائه شده مراجعه نمایید.

مشخصات خرید فن کویل

نحوه ی عملکرد و انواع فن کویل آتیسا

در رابطه با عملکرد این نوع ازتجهیزات تهویه مطبوع تحت عنوان فن کویل آتیسا باید بگوییم با توجه به نمونه های گوناگون از این سیستم هرکدام دارای کارایی مختص به خود میباشند البته لازم به ذکر است نوع کارایی این محصول با توجه به شرایط آب و هوایی یعنی فصل متغیر میباشد یعنی به عنوان مثال نوع استفاده از آن در فصل زمستان به منظور تامین حرارت و در مقابل در فصل تابستان با فراهم نمودن دمای سرد میتوان از آن بهره مند شد. علاوه بر این ها سیستم فن کویل آتیسا میتواند بهترین انتخاب برای فضاهایی با متراژ بالا از قبیل: ادارات، هتل و یا... باشد. نکته ی مهم در این خصوص این است که پاسخگوی بسیار مناسبی نیز برای تمام فضاهای بزرگ محسوب نمی گردد از جمله فضایی مثل بیمارستان ها چرا که به طور کامل عمل تهویه و تصفیه هوا را انجام نمی دهد اما درعین حال در انتخابی بسیارمناسب برای هر فضایی است  که از آن به منظور تهویه مطبوع مرکزی استفاده شود چرا که فن کویل آتیسا ازمیزان مصرف پایین برق و فیلترهای تصفیه هوا برخوردار است. این سیستم در انواع مدل های زمینی و سقفی در بازار ارائه شده که هریک دارای مشخصه های فنی متفاوتی ازیکدیگرند به این منظور که برای مثال در نمونه ی زمینی آن جهات انتشار باد به صورت بالا و روبه رو زن میباشد. از دیگر ویژگی های مربوط به این محصول میتوان به بهره مندی آن از مواردی چون: ظاهری زیبا و مدرن، نصب آسان، کویل های مسی با قدرت بالا،فن بلوور با بالانس مناسب، سازگاری با انواع پکیج و موتور خانه، عملکرد با صدای کم و سازگار با انواع مختلف چیلر اشاره نمود که همگی از عواملی اند که فن کویل آتیسا را به یکی از مطرح ترین برند ها تبدیل نموده است.

گارانتی و خدمات پس از فروش فن کویل آتیسا

در خصوص گارانتی این دست از تجهیزات تهویه مطبوع تحت عنوان فن کویل آتیسا باید گفت در کشورما جهت بهره مند از خدمات آن، شرکت سازنده مشغول به فعالیت بوده که افراد میتوانند با مراجعه به نمایندگی های آن از این خدمات بهره مند گردند. لازم به ذکر است تمام انواع موجود از فن کویل آتیسا با نصب و راه اندازی از خدمات و گارانتی نمایندگی انحصاری هیوا صنعت برخوردار می گردند.

لوگوی آتیسا

وب سایت دماپویا این اطمینان را به شما مشتریان عزیز درخصوص ارائه ی بهترین قیمت و ضمانت اصلی انواع مدل های فن کویل آتیسا خواهد داد. همچنین لازم به ذکر است که تمامی فعالیت های این وب سایت جهت فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی و با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن ، تجارت و برطبق قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت میگیرد.

پنهان کن
بیشتر
فن کویل آتیسا فن کویل آتیسا | خرید و انواع قیمت - دماپویا
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده