اسپلیت کولر گازی مجیک

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت مجیک (MAGIC) و خرید آنلاین این محصول را به همراه گارانتی اصلی شرکت و بهترین قیمت نمایندگی آن را همراه با تصاویر با قابلیت عملکرد سرد ، گرم و نیز دارا بودن گاز R410 که با توجه به موقعیت نصب دیواری در ظرفیت هوادهی 12000،9000 ، 18000 و 24000 به صورت معمولی در گرید انرژی A از نوع تک فاز،...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت مجیک (MAGIC) و خرید آنلاین این محصول را به همراه گارانتی اصلی شرکت و بهترین قیمت نمایندگی آن را همراه با تصاویر با قابلیت عملکرد سرد ، گرم و نیز دارا بودن گاز R410 که با توجه به موقعیت نصب دیواری در ظرفیت هوادهی 12000،9000 ، 18000 و 24000 به صورت معمولی در گرید انرژی A از نوع تک فاز، با برخورداری از کمپرسور روتاری که با قدرت هوادهی بالا عرضه شده را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید کولر گازی اسپلیت مجیک - MAGIC

این نمونه از تجهیزات سرمایشی را میبایست به عنوان نمونه ی پیشرفته ی نوع ابتدایی سیستم های سرمایشی یعنی کولر های آبی معرفی نمود که بر همین اساس هم باید گفت به دلیل پرکاربرد بودن با میزان بالایی از استقبال افراد در انتخاب رو به رو میباشند و به همین واسطه نیز همواره تولید کنندگان بسیاری اقدام به فعالیت در جهت طراحی و تولید این قبیل محصولات نموده اند و مانیز در هنگام خرید با گزینه ی های بسیاری مواجه خواهیم شد. که در این میان تنها تعدادی که دارای کیفیت و کارایی لازمه اند مورد انتخاب قرار می گیرند و به عنوان یک نمونه از آن میتوان به کولر گازی اسپلیت مجیک اشاره نمود که با برخورداری از قابیلت هایی توانسته جایگاه بالایی در بازار رقابتی فروش را به خود اختصاص دهد.

این محصول که از ساخته های کشور کره بوده با بهره گیری از بهترین متریال، قطعات و بهره گیری از نیروهای متخصص و نیز تکنولوژی های جدید در ساخت توانسته همواره دستگاه هایی با کیفیت و کارایی لازمه را طراحی و به تولید برساند تا در نهایت در بازار در اختیار افراد قرار گیرد. مهمترین نکته ای که میبایست در جهت خرید یعنی هنگام انتخاب در نظر گرفته شود آشنایی و در اختیار داشتن اطلاعاتی از محصول ذاست چرا که به این واسطه میتوان در نهایت محصولی با کارایی های لازم و متناسب با محیط را در اختیار داشت به عنوان مثال در صورت عدم انتخاب مناسب ممکن است سیستمی را برای فضایی با متراژ بالا انتخاب نماییم که توان پاسخگویی به آن را نداشته باشد یعنی دمای سرد و گرم در تمام آن متراژ را نتواند تامین کند بر همین اساس چه در انتخاب کولر گازی اسپلیت مجیک و چه هرنوع محصول مشابه دیگر علاوه بر آشنایی داشتن با سیستم انتخابی میبایست ظرفیتی متناسب با محیط را هم در نظر داشت تا در نهایت دستگاه قادر به پاسخگویی به نیاز باشد و یا به نوعی بتوان کارایی لازمه را از آن دریافت نمود.

در نتیجه مشخصات فنی یک محصول تاثیر بسیاری در انتخاب را دارد. در خصوص آشنایی با مشخصه های فنی از این نوع سیستم ها باید گفت شرکت تولیدی کولر گازی های مجیک این تجهیزات را به گونه ای طراحی و تولید نموده که دارای عملکردی دوگانه میباشند به این معنا که قادر به تامین هردو دمای سرد و گرم بوده و از این جهت در بخش های بسیاری کاربرد دارند البته لازم به ذکر است کاربردی بودن کولر گازی اسپلیت مجیک تا حد بسیاری وابسته به وجود ظرفیت هوادهی های متنوع آن بوده که این امکان را فراهم می نماید تا به راحتی نوعی را که با محیط مورد نظر تناسب دارد را انتخاب نماییم که از انواع آن میتوان به ظرفیت های 12000 ،9000 ، 18000 و 24000 اشاره نمود که هریک کارایی های مختص خود را دارند. از دیگر مشخصاتی که میتوان برای این قبیل از محصولات تهویه مطبوع با عملکردی دوگانه نام برد راندمان بازدهی بالا در عین میز ان مصرف پایین انرژی است که قرار گرفتن آن در گرید انرژی A نشان از این موضوع دارد و نیز میزان مصرف را تا 60 درصد کاهش داده است.

نکته ی حائز اهمیت در رابطه با کولر گازی اسپلیت مجیک برخورداری آن از قطعاتی با کیفیت بوده که در روند و راندمان کاری آن تاثیر بسیاری را دا رد به عنوان نمونه میتوان به وجود کمپرسور های روتاری T1 و T3 اشاره داشت که قدرت خنک کنندگی بالایی را به دستگاه بخشیده است. به طور کلی این سیستم ها بهترین گزینه به منظور انتخاب برای مورد استفاده قرار گرفتن در مناطقی با آب و هوای معتدل به شمار می آید. در ادامه برای آشنایی بیشتر با کولر گازی اسپلیت مجیک به بررسی نحوه ی عملکرد این محصول پرداخته ایم. علاوه بر این ها چنانچه قصد خرید این قبیل محصولات را دارید میتواند جهت دریافت قیمت به روز کولر گازی به صفحه مربوطه مراجعه و اطلاعات لازمه در این خصوص را دریافت نمایید.

مشخصات کولر گازی اسپلیت مجیک

نحوه عملکرد کولر گازی اسپلیت مجیک

به عنوان یکی دیگر از راه های آشنایی با هر محصول بررسی نحوه ی عملکرد آن بوده که این مورد نیز مانند مشخصات فنی از میزان اهمیت بالایی برای انتخاب برخوردار است. به طور کلی باید گفت کولر گازی اسپلیت مجیک و یا هر سیستم مشابه دیگر همگی دارای یک نوع عملکرد میباشند و تنها وجود قطعات به کار رفته در آن این روند راه اندازی را از دیگر محصولات متمایز نموده است. این دستگاه نیز مانند دیگر نمونه های مشابه خود از دو پنل داخلی و خارجی تشکیل شده که هریک عملکرد مختص به خود را دارند و بواسطه ی لوله های ارتباطی مسی بایکدیگر در ارتباط قرار می گیرند و در نهایت عملیات راه اندازی را صورت می دهند به این شکل که پنل داخلی با طراحی مدرن و منحصر به فرد در روی دیوار نصب شده و در انتقال دما در محیط ایفای نقش می نماید که در انجام این پروسه یونیت خارجی با قرار گرفتن در فضای بیرونی از قبیل: حیاط، بالکن، پشت بام و غیره عملیات تامین دمای سرد و یا گرم را صورت می دهد که در انجام این پروسه ی مهم وجود قطعات اصلی کمپرسور و کندانسور نقش مهمی را بر عهده دارند در واقع با دریافت هوای گرم داخل و تبدیل آن به دمای سرد و یا گرم که از طریق عبور از روی کویل صورت می گیرد قادرند تا دمای لازمه را در محیط انتشار و تمامی آن را تحت پوشش قرار دهند. لازم به ذکر است کولر گازی اسپلیت مجیک نوعی دستگاه تهویه مطبوع نیز شناخته می شود چرا که با دارا بودن قابلیت هایی قادر است تا از ورود هرگونه آلاینده، باکتری و یا گرد و غبار در محیط مورد استفاده مانع عمل آورد و در ازا هوایی سالم و بدون هیچگونه آلودگی را فراهم نماید که وجود فیلترهای تعبیه شده در این نوع از اسپلیت های دیواری برای انجام این پروسه بی تاثیر نمیباشد. علاوه بر موارد گفته شده پنل بیرونی این محصول به نحوی طراحی شده که با دارا بودن بدنه ای مقاوم و از جنس گالوانیزه در برابر هرگونه آسیب شرایط آب و هوایی، زنگ زدگی یا خوردگی مقاوم بوده که در نهایت منجر به طول عمر بالای محصول می گردد.

گارانتی کولر گازی اسپلیت مجیک

در خصوص بهره مندی این نمونه از تجهیزات از خدمات کمپانی ارائه دهنده باید اشاره نمود که این شرکت تولیدی مطرح و شناخته شده تمامی سیستم های خود را با 18 ماه ضمانت ارائه می نماید که این موضوع بیش از پیش بر میزان کیفیت و کارایی کولر گازی اسپلیت مجیک و دیگر انواع محصولات افزوده است.

لوگوی مجیک

وب سایت دماپویا این اطمینان را به شما مشتریان گرامی در جهت ارائه ی بهترین قیمت و ضمانت اصلی کولر گازی اسپلیت مجیک خواهد داد. همچنین نیز گفتنی است تمامی فعالیت های این وب سایت جهت فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی و با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن ، تجارت و برطبق قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت میگیرد.

پنهان کن
بیشتر
اسپلیت کولر گازی مجیک قیمت کولر گازی مجیک | مشخصات و خرید اسپلیت مجیک - دماپویا