لیست قیمت محصولات شرکت اسنوا

درباره شرکت اسنوا - snowa


کمپانی اسنوا از دسته مطرح ترین تولید کنندگان ایرانی در زمینه ی عرضه ی انواع تجهیزات خانگی به شمار می آید که اولین فعالیت های خود را در این زمینه از سال 1384آغاز نمود. گفتنی است این تولید کننده در شهر اصفهان مشغول به کار بوده و در طی هر دوره محصولاتی جدید را طراحی و به بازار عرضه می نماید. لازم به ذکر است اولین اقدامات این کمپانی با تولید انواع اجاق گاز و کولر های آبی صورت گرفت و به مرور زمان با بهره گیری از به روز ترین شیوه ها در ساخت و نیز به کار گیری قطعات با کیفیت توانست در جهت ارائه ی انواع سیستم های دیگر نیز اقدام به فعالیت نماید که در این راستا بهره گیری از نیروهای متخصص نیز بی تاثیر نمی باشد علاوه بر این ها حدود 50 درصد از قطعات به کار رفته در ساخت تجهیزات شرکت اسنوا ایرانی بوده که این موضوع به تنهایی می تواند ویژگی ای انحصاری برای محصولات ارائه شده به شمار آید و بر اساس این میزان از کارایی توانسته با دیگر کشورها از جمله: ترکمنستان، روسیه، برزیل، ونزوئلا، افغانستان، پاکستان، ارمنستان، عراق و جمهوری چک همکاری به صورت صادرات کالا داشته باشد.


ارکان ساختار نوین ایرانیان عبارتی است طولانی که در واقع اسنوا در حکم برند و مخفف آن شناخته شده و با ارائه ی انواع سیستم های سرمایش یا تهویه مطبوع و دیگر لوازم خانگی فعالیت دارد. که هریک از این تجهیزات با برخورداری از مزایا و یا ویژگی هایی جایگزین مناسبی برای انتخاب نمونه های مشابه خود محسوب می گردند. به عنوان مثال میتوان به سیستم های خنک کننده یا تهویه مطبوع شرکت اسنوا از جمله کولر آبی به عنوان سیستم های ابتدایی و یا اسپلیت ها اشاره نمود که با عملکردی دوگانه به این معنا که توانایی تامین دمای سرد و گرم را دارد فعالیت خود را صورت می دهد و به طبع در بخش ای بسیاری کاربرد دارد. گفتنی است برای دریافت قیمت کولر گازی اسنوا میتوانید ازصفحه مربوطه اطلاعات لازمه را دریافت نمایید.


محصولات شرکت اسنوا


گارانتی و خدمات پس از فروش


گفتنی است تمامی محصولات ارائه شده از سوی شرکت اسنوا از خدمات پس از فروش و گارانتی برخوردار می باشند که افراد با مراجعه به نمایندگی های موجود در سراسر کشور میتوانند از این خدمات به صورت رایگان بهره مند گردند.


لوگوی شرکت اسنوا

نمایش 1 - 16 از 16 مورد