لیست محصولات شرکت مکس ترم

درباره شرکت مکس ترم- Max.Therm

به عنوان یک نمونه از برند های تولیدی مطرح در زمینه ی ارائه تجهیزات تهویه مطبوع با عملکردی دوگانه میبایست شرکت تهویه کوهساران را با پیشینه ای در حدود 30 سال معرفی نمود که در بازار های فروش با نام مکس ترم شناخته می شود که در این خصوص اقدام به طراحی و ارائه ی انواع مدل های داکت اسپلیت نموده است. در واقع باید گفت محصولاتی که تحت عنوان مکس ترم در بازار موجود می باشند با برخورداری از یکسری قابلیت ها توانسته اند جایگاه بالایی در زمینه فروش را از آن خود نمایند به عنوام مثال میتوان به کاربری ویژه ی آن در بخش پروژه های تاسیساتی و ساختمانی اشاره نمود که از این طریق توانسته رتبه ی 2 را از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی و نیز تاییدیه سازمان جهانی LEED آمریکا را دریافت نماید و بر همین اساس هم پروژه های بسیاری در بخش های خصوصی و دولتی را صورت داده است. در رابطه با حوزه اصلی فعالیت این شرکت میبایست به تهویه مطبوع و تبرید، و تصفیه آب اشار نمود. لازم به ذکر است تمامی محصولات مکس ترم از سوی برند تولیدی شرکت تهویه کوهساران بر طبق برنامه های Blue star طراحی می گردند و به همین علت هم توانسته نمایندگانی از تولید کنندگان اروپایی و آمریکایی را دارا گردد.

نکته ی حائز اهمیت در رابطه با سیستم های ارائه شده ی این برند برخورداری آن از بهترین متریال یا به عبارتی قطعاتی عالی در ساخت است که در کنار بهره گیری از جدیدتر و به روز ترین شیوه های طراحی و تکنولوژی ها در ساخت در نهایت به ارائه ی محصولاتی با بیشترین میزان کیفیت و کارایی می انجامد. در خصوص توضیحات بیشتر از انواع داکت اسپلیت مکس ترم که تحت عنوان تهویه مطبوع هایی با عملکرد دوگانه شناخته شده اند باید گفت همواره مورد استقبال افراد در انتخاب قرار گرفته و به همین واسطه یعنی میزان بالای تقاضا، این تجهیزات در انواع گوناگون ظرفیت های 24000، 30000، 36000، 48000 و 60000 جهت عرضه به افراد طراحی و به تولید می رسند که تحت لیسانس Blue star و دارای پیشرفته ترین نوع از سیستم های ایمنی می باشد. عملکرد این تجهیزات به صورت دوگانه بوده یعنی قادر است تا دمای سرد و گرم مورد نیاز متناسب در هر محیط را فراهم آورد. طراحی و ساخت این سیستم ها به نحوی بوده که مانند دیگر نمونه های مشابه از یونیت های داخلی و خارجی تشکیل شده که در جهت تامین دما مورد نیاز از طریق لوله های مسی با یکدیگر در ارتباط قرار می گیرند.

محصولات شرکت مکس ترم

گارانتی و خدمات پس از فروش

در خصوص بهره مندی تجهیزات تهویه مطبوع مکس ترم از گارانتی و خدمات پس از فروش باید گفت شرکت تهویه کوهساران با دارا بودن نمایندگی هایی در سراسر کشور اقدام به فعالیت در این زمینه نموده و بر همین اساس هم تمامی سیستم ها با 18 ماه گارانتی پشتیبانی می گردند.

لوگوی شرکت مکس ترم

5 محصول وجود دارد.