لیست محصولات شرکت پاکشوما

درباره شرکت پاکشوما- Pakshoma

شرکت تولیدی صنعتی پاکشوما را میبایست به عنوان یکی از مطرح و بزرگترین تولید کننده های سیستم های تهویه مطبوع یا سرمایشی و نیز تجهیزات خانگی معرفی نمود که اولین فعالیت های خود را از سال 1354 با تاسیس شرکت آغاز نمود. در واقع باید گفت این قبیل از تجهیزات با برخورداری از یکسری ویژگی و یا قابلیت ها توانسته همواره مورد استقبال افراد به منظور استفاده در بخش های گوناگون قرار گیرد که بر همین اساس نیز باید گفت جایگاه ویژه ای را در بازار رقابتی فروش به خود اختصاص داده است. به طور کلی از آنجا که میزان کارایی این قبیل از محصولات در رتبه ی بالایی قرار دارد و به همین نسبت هم تقاضا در جهت تامین آن با افزایش مواجه است که در چنین مواردی تولید کنندگان بسیاری اقدام به فعالیت در خصوص طراحی و تولید می نمایند که در این میان تنها اعدادی از آنها با دارا بودن ویژگی هایی انحصاری، کیفیت و کارایی لازمه توانسته اند سهم عظیمی در بازار مصرفی را از خود نمایند که به عنوان یک نمونه از آن میتوان برند تولیدی پاکشوما را معرفی نمود که با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا در ساخت با احداث بیش از 700 مرکز در تمام نقاط کشور به عرضه ی محصولات خود پرداخته است. به طور کلی این برند فعالیت خود را با تولید لباسشویی های نیمه اتوماتیک برند لیدی واش با همکاری فیلیپس هلند و ال جی کره جنوبی آغاز نمود. علاوه بر این تولید محصولاتی از جمله کندی و زیرووات ایتالیا در کارخانه ی تولیدی این برند یعنی پاکشوما صورت می گیرد در واقع عملیات مونتاژ را صورت می دهد و نیز از سوس پاکشوما سنتر گارانتی می گردند. از دسته مهمترین ویژگی های این برند باید به انجام پروسه ی کنترل کیفی قبل از ارائه یا عرضه ی محصول اشاره نمود که در واقع طول عمر آن را ضمانت می نماید. 

گفتنی است این دست از تجهیزات که تحت عنوان برند تولیدی پاکشوما در بازار عرضه می گردد همگی با هدف اصلی این شرکت ارائه دهنده یعنی سازگاری با محیط زیست عرضه می گردند پس در نتیجه می توان به کیفیت و کارایی های هریک از محصولات آن اطمینان کامل داشت و در واقع همین عاملی است که هر یک از محصولات ارائه شده ی این برند را همواره مورد انتخاب افراد قرار می دهد. تکنولژی های به کار رفته در هر یک از سیستم های این شرکت به نحوی انحصاری کیفیت بالایی را به خود اختصاص داده اند به عنوان مثال طراحی تجهیزات خانگی مانند جارو های برقی در این کارخانه به گونه ای بوده که عملکردی با با راندمان بالا را دارا می باشند از این رو بیشترین نوع مکش در ساختار آن تعبیه شده است. و یا نوع دیگر سیستم های سرمایشی یا تهویه مطبوع این برند است که از آن میتوان به کولر آبی ها اشاره نمود پاکشوما به گونه ای طراحی شده که با برخورداری از بدنه ای مقاوم که دارای جنسی از گالوانیزه می باشد، قادر بوده تا در برابر هرگونه خسارت و خرابی از جمله عوامل محیطی و یا آسیب هایی مانند خوردگی، زنگ زدگی مقاوم باشد به همین منظور نیز دستگاه هایی از این نوع دارای طول عمر بالایی می باشند و به همین جهت نیز انتخاب آن را گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه به شمار می آوریم. مورد استفاده بودن این محصول را میتوان وابسته به وجود قابلیت هایی از جمله کارایی آن در هر شرایط آب و هوایی نیز دانست به این معنا که کولر آبی پاکشوما قادر است تا در هر شرایط آب و هوایی دمای سرد مورد نیاز را فراهم آورد. شما عزیزان نیز چنانچه قصد خرید هریک از انواع تجهیزات این تولید کننده از جمله کولر آبی پاکشوما را دارید میتوانید با مراجعه به صفحه ی ارائه شده راهنمایی های لازمه در این خصوص را دریافت نمایید.

محصولات شرکت پاکشوما

گارانتی و خدمات پس از فروش

لازم به ذکر است تمامی محصولات ارائه شده از سوی این برند تولیدی همگی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند به این صورت که با تعمیرات یا سرویس های دوره ای، سرویس کار متخصص، تعمیر در محل، استفاده از قطعات اصلی در 18 ماه پشتیبانی و گارانتی می گردند.

لوگوی شرکت پاکشوما

15 محصول وجود دارد.