لیست محصولات شرکت آتیسا

درباره شرکت آتیسا - atisa

کمپانی آتیسا را باید از دسته تولید کنندگان مطرح در زمینه ی ارائه ی انواع سیستم ها تهویه مطبوع و فن کویل معرفی نمود که در واقع از سیستم های کاربردی محسوب می گردند که در کشور ایتالیا طراحی و ساخته می شوند. به طور کلی باید گفت این نمونه از تجهیزات از جمله محصولاتی به شمار می آیند که همواره مورد انتخاب افراد قرار خواهند گرفت چرا که در هر زمینه کارایی لازمه را با خود به همراه خواهند داشت و به طبع نیز بر همین اساس سالانه تعداد بسیاری از تولید کنندگان اقدام به فعالیت در این خصوص خواهند نمود که در این میان تنها آنهایی که کیفیت و کارایی لازمه را دارند مورد استفاده قرار میگیرند که به عنوان یک نمونه از آن میتوان شرکت آتیسا را معرفی نمود. از زمینه های کاری این نمونه تجهیزات میتوان به نقش حائز اهمیت آن در بخش هایی مانند: هتل، مجتمع های اداری، مسکونی، تجاری و غیره اشاره داشت که با بازدهی و راندمان بالای خود قادرند تا دمای مورد نیاز را فراهم آورند.

در رابطه با آشنایی بیشتر با محصولات ارائه شده از سوی این برند تولیدی مطرح باید گفت به کارگیری به روز ترین شیوه ها در ساخت سبب شده تا در نهایت سیستم هایی با کیفیت و راندمان بالا را ارائه دهد. در واقع ساختار آن به این نحو بوده که با برخورداری از لوله های مسی که توسط فین های آلومینیومی احاطه شده سرمایش و گرمایش مورد نیاز را بواسطه ی لوله های دو یا 4 عددی فراهم آورد که دو لوله ها در جهت تامین دمای سرد و یک مسیره اند و در مقابل 4 لوله ها با دارا بودن دو مسیر یعنی رفت و برگشت برای فراهم نمودن گرمایش به کار گرفته می شوند. اگر بخواهیم به انواع موجود از سیستم های ارائه شده از شرکت آتیسا اشاره داشته باشیم باید مدل های فن کویل از جمله: سقفی توکار، روکار و زمینی را نام ببریم که هریک با توجه به نوع عملکردشان در یک محیطی متناسب به کار گرفته می شوند.

محصولات شرکت آتیسا

گارانتی و خدمات پس از فروش

لازم به ذکر است تمامی سیستم و یا تجهیزات ارائه شده از سوی شرکت آتیسا دارای ضمانت و پشتیبانی تحت عنوان گارانتی و خدمات پس از فروش اند که بیش از پیش کیفیت کارایی کالا را تضمین می نماید.

لوگوی شرکت آتیسا

2 محصول وجود دارد.