لیست محصولات شرکت زاگرس

درباره شرکت زاگرس - ZAGROS

در رابطه با بررسی در جهت آشنایی با برند زاگرس تهویه باید گفت این تولید کننده از دسته ارائه دهنده های شناخته شده ی انواع تجهیزات و در واقع مجری تاسیساتی از قبیل: چیلر و مینی چیلر، فن کویل، داکت اسپلیت در مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی است که اولین اقدامات خود را در این زمینه از سال 1387 آغاز نمود که در این خصوص با به کارگیری تیمی متخصص و بهره گیری از به روز ترین شیوه ها در طراحی و ساخت این قبیل محصولات توانسته جایگاه بالایی در بازار رقابتی فروش را از آن خود نماید و مهمترین عامل در این زمینه را باید برخورداری از ویژگی هایی انحصاری در نوع عملکرد و مشخصه های فنی به شمار آورد که تجهیزات آن را از دیگر نمونه های مشابه متمایز نموده. به طور کلی شرکت زاگرس تهویه با برخورداری از گواهینامه ی بین المللی، تیم پشتیبانی قوی و متخصص، استفاده از قطعاتی عالی و 10 سال تجربه ی کاری توانسته از شناخته شده ترین های بازار محسوب گردد که کارایی های لازمه را با خود به همراه خواهد داشت.

ساخت و تولید محصولات این شرکت به نحوی بوده که با استفاده از به روز ترین ماشین آلات و با کیفیت ترین قطعات دستگاه مناسب هر پروژه را تولید نموده که پس از تست کنترل کیفی جهت استفاده ی افراد به بازار عرضه می گردد یعنی سیستم ها پس از تست کلی با آموزش نحوه ی راه اندازی به افراد ارائه می شوند. لازم به ذکر است شرکت زاگرس تهویه با مشاوره ی رایگان از سوی متخصصین به مشتریان تا کنون توانسته پروژه های مسکونی بسیاری را به پایان برساند البته علاوه بر این نقش حائز اهمیت آن در زمینه ی پروژه های اداری را نیز نمیتوان نادیده انگاشت که عمده فعالیت آن با تجهیزات ارائه شده ی مناسب با کاربری منطقه مورد نظر است.

همانطور که اشاره شده عمده فعالیت این شرکت تولیدی در زمینه ی ارائه ی انواع داکت اسپلیت و فن کویل بوده که در واقع هریک با برخورداری از یکسری ویژگی ها تحت عنوان مشخصات فنی و عملکرد در زمینه ی متناسب و مرتبط با آن مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال اگر بخواهیم به کاربرد انواع داکت اسپلیت اشاره داشته باشیم باشیم باید گفت از دسته تجهیزاتی بوده که با نوع عملکرد دوگانه به این معنا که قادرند هردو دمای سرد و گرم مورد نیاز را فراهم آورند که به نوعی سیستم تهویه مطبوع نیز شناخته شده و یا به عنوان نمونه ی دیگر میتوان به فن کویل های زاگرس اشاره داشت که در انواع سقفی، کانالی، زمینی و توکار عرضه می گردند. در واقع نوع توکار این سیستم با قرار گیری در سقف های کاذب عملیات انتشار دما را صورت می دهد که عملکرد آن نیز بوسیله ی فن های تعبیه شده هوای مورد نیاز را فراهم می آورد.

محصولات شرکت زاگرس

گارانتی و خدمات پس از فروش

در رابطه با برخورداری سیستم و یا تجهیزات ارائه شده ی از سوی شرکت زاگرس تهویه باید گفت تمامی محصولات اعم از چیلر و مینی چیلر، داکت اسپلیت و فن کویل از این پشتیبانی و یا به نوعی ضمانت پس از فروش برخوردارند که این موضوع بیش از پیش بر کیفیت کالاها افزوده است.

لوگوی شرکت زاگرس تهویه

13 محصول وجود دارد.